folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Ek$İ Sozluk Clone [ PHP / Erodigy :P ]

Ek$İ Sozluk Clone [ PHP / Erodigy :P ]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    egalix
    egalix's avatar
    Erkek
    Bazi arkada$lar forumda istemi$ ek$i sozluk scripti, bazi insanlar satarim ayagina yatmi$ hic yaki$tiramadim :P

Bu scripti kimin yazdigi belli degil, bazilari Caesar yazdi diyor, bazilari Caesar birinden caldi diyor.. bilmiyorum ama guzel bir script :) Scriptte $uan icin bug yok, cikmayacak demiyorum... $uan icin yok :)

Scriptin goruntusu: http://img115.imageshack.us/img115/2991/balksz1hk4.jpg [resimdeki tema bizim malimiz sayilir :P onuda size hediye ediyorum]
    Download edelim: http://rapidshare.com/files/112456697/eksisozluk.rar.html [Veritabani icindedir]
    Admin: emynz
    Sifre: asdasd

ignotum per ignotius obscurum per obscurantius
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    güzel paylaşım sağolasın

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BBS
    BBS's avatar
    Erkek
    eyw hojam saol

..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek

Benim bi konudaki mesajım şuydu:

Benim vardı zamanında bi sözlüğüm ceaser adlı vatandaş dağıtıyordu kodları şimdi sitesi felan kapandı kodları bulabilirsin belki ama çok açık var 1-2 kere hacklenmiştik biz ama tüm açıkları kapattım bir sürü özellik eklemiştim scripte baya emek verip.

Açıksız + baya özellikleri olan bi scripti parayla satabilirim sana.

---------

Yine ekliyorum ben bu sistemi kullandım baya bir açık var bi kere register globals ı açıyorsun kurmak için yoksa arıza veriyor. Benim site 2-3 kere hacklendi ki sonradan açıkları kapatabildik. adam zaten eğer ters bi hareket yaparsa diye tüm sisteme açığını koyuyor yaptığında hackliyor zamanında yaptıda bunu ceaser kodları yazmadı diyorlar [gerçi harbi yazmamış kodlarla ispatı var] Başka bir adam yazdı ceaser bu kodların üzerine kondu ve çok az geliştirdi.

AYrıca benim satma nedenim. Bir sürü modül ekledim bazıları yorumlarda iyileştirmeler, uyarı modülü, yorum geldiğinde uyarı, tasarımda iyileştirmeler, en önemlisi ukte modülü ve sistemin ağzına sıçan kodlar için cache modülü (hızlanma) radyosu ıvırı zıvırı, son mesaja sol frameden gelmesi ara butonundaki sakatlıklar çalışmayan butonlar felan baya bi düzeltmiştim. Bu yüzden satıyorum dedim.

Emek var ortada ve bazı modülleride parayla almıştım.

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    piyasada kivvi sözlük scripti var arayın bulursunuz hem beleş hem daha güzel. hemde kul hakkında girmez :) vvarez değil ne de olsa :)

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    egalix
    egalix's avatar
    Erkek
    @Cradle-of-filth dediklerinin bir cogunu ozellikleri aramadaki buglari vs... ben de fixledim ve payla$ima sunuyorum.

bunu satsam 30 ytl diyecem en fazla, ugra$tirmaya degmez, zaten public bir$ey.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtmad
    tbtmad's avatar
    Erkek

Su database script kurma işlerinden biraz çaksam süper olucakta Kafa basmıyo :D,

sağolasın bilmiyorum ama eminim güzel konudur. 

Kod yazmakla adam olunmaz:D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    egalix
    egalix's avatar
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı:
    -----------------------------
    piyasada kivvi sözlük scripti var arayın bulursunuz hem beleş hem daha güzel. hemde kul hakkında girmez :) vvarez değil ne de olsa :)
    Bu script warez degil, benim koydugum script piyasdakilere gore daha az buga sahip sadece + download linki bulamayanlar olmu$.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek

emynz bunu yazdı:
    @Cradle-of-filth dediklerinin bir cogunu ozellikleri aramadaki buglari vs... ben de fixledim ve payla$ima sunuyorum.

bunu satsam 30 ytl diyecem en fazla, ugra$tirmaya degmez, zaten public bir$ey.

Peki açıkları kapattım mı adm dosyasına biraz göz gezdirsene. Çok kolay bir şekilde xss uygulanıyor sözlüğe bizim sözlükten durup dururken yazarlar felan siliniyordu. Araştırdım xss miş nasıl olduğunu öğrendim denedim de harbi çok kolay xss yiyor. ceaser  hiçbir açık yok felan diyor. bakma o adama sahtekar o :D

Sonra ukte modülü var mı?

sözlük hostun cpusunu feci kasıyor. Bunun için cache sistem gerekli.

Ayrıca beni hatırla butonları çalışmıyor düzeltebildin mi?

Abi say say bitmiyor bunun eksileri baya bi fixlemek lazım o yüzden...

Şimdi var mı senin sözlüğün?

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugax
    bugax's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    uludagsozluk'un scripti daha kalite =) bi ara kurmuştum bende ama kimse girmedi.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    antisourtimes da kuruldu bununla çook ünlü oldu zaten bu klon. Denyoyla delik deşik etmek içten bile değil :))

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
Toplam Hit: 4848 Toplam Mesaj: 15