folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ekliyorsanız Tanıtın...

Ekliyorsanız Tanıtın...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risperdal
    risperdal's avatar
    Erkek
    ya ben mi kendime dert edindim bunu otdan boktan nem mi kapıyorum bilmiyorum ama geçenlerde yazdığım bir yazımı sizle de paylaşmak istedim

Son zamanlarda en uyuz olduğum olaylardan biri de bu. Biri sizi msn listesine ekler ve öylece durur.

Son zamanlarda en uyuz olduğum olaylardan biri de bu. Biri sizi msn listesine ekler ve öylece durur.

Sözüm birini listelerine ekleyip kendini tanıtmayanlara.

Şimdi kardeşlerim birinin msn adresini kendi listene ekliyorsan bunun bir nedeni olmalı.
    Soru sormak için,herhangi bir konuda bilgi alışverişi için, danışmak için, tanışmak için vs. vs.
    bununla ilgili uzun bir liste oluşturulabilir. Sorun listelerine eklemelerinde değil.
    Benim için asıl sorun listelerine ekledikten sonra kendilerine sorulmadan herhangi bir kendini
    tanıtma faslı olmamasında. Bazıları bu tür durumları o kadar aşmışlar ki bir arkadaşımın bu tür durumdaki
    örnek bir konuşmasını veriyim.

x kişisi burada benim arkadaşım oluyor

y kişisi x kişisini listesine ekler ve olaylar gelişir...

x:Kimsiniz ?
    y:Asıl sen kimsin,listene eklemişssin
    x:ben seni eklemedim kardeşim sen eklemişsin
    y:İstemiyorsan engelle aq

Birde kendimden örnek veriyim.

h4ckinger:s.a , kimsiniz ?
    pipican :By hacker (h) , belki tanırsın

block..

üstteki konuşmada pipican adlı arkadaşın nickini vermedim onun yerine "by hacker" yazdım,
    şimdi insanca ismini söylese veya sadece nickini yazsa tamam diyecem.Hadi o (h) smileyini
    de geçtim "belki tanırsın" cümlesi ile damarıma bastıktan sonra delirmemek elde değil.
    Bir de bunların gereksiz yerde ünlem (!) işareti kullananlar varki bu konuya girmek bile istemiyorum.
    Sırf bu yüzden uzun süre kişisel ileti kısmımda "Ekliyorsanız tanıtın, tanıtmıyacaksanız s.gidin" cümlesini bulunduruyordum.

Bu konu beni aşırı derecede rahatsız ediyor. Sizlerle paylaşmak istedim.
    Eğer birini listesine ekliyecek olan varsa bu yazıyı baştan sona kadar okuyup öyle eklemesini rica ediyorum.

Özgür iradeydi şeytanım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    Hoja bazen hem ekleyip hem de sen kimsin diyenler oluyor, bu adamı dahada çıldırtıyor a.q :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLsanCaK
    aLsanCaK's avatar
    Erkek
    boyle durumlarda direk siliyorum elemani , eleman gitti dertler bitti oluyor .. ama hakkatten baya mal var bole :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    yahuu aynı olaylar demek ki herkes te var :| bi de benim adresi orospu edenler war ki onların ayrıca amk :F

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanabak
    kaanabak's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    aynı konuyu ben açıcaktım valla günde 1-2 kişi geliyo..insan en azında yazar yanna tbt diye filan ..neyse eklemiyom bende..

"Less is More"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    abi 1 - 2 kişiyle sınırlı değil sürekli msn de kalıyorsun yani haftanın bilgisayar başında geçirdiğin her zman amk ekleyip duruolar bu genlede toplu mail atmalardanda kaynaklanıo ABAZA millet bakıo ben bunları ekliyeyim nasılsa birini düşürürüm düşüncesiyle olaylar gelişmeye başlıo :S AMK bide ben seni eklemedim demeleri yokmu ben asıl orda çıldırıyorum ebe elini siktimin ipnesi sen beni eklemedin ben seni eklemedim msn kendi kendinemi işlem yapıor :|

Living Death
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stigma
    Stigma's avatar
    Dişi

ilk defa biri msn'imi ekleyip de 4-5 ay hiç konuşmadığımız olmuştur.. peki kötü mü olmuştur, yoo iyi ki de olmuştur :) yani biraz garip olmuştur ama olsundur :) 

(bknz:ne dedim ben) :p 

allcolorsarebeautiful.net
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Bu Tipler yüzünden Msn emde Toplamda binleri aşan kişi oluşuyor, Lanet olsun Msn ye diyesim geliyor, Girmeye bile üşeniyorum, Hakikatende bide
    Kardeş neden ekledin diye hortlayanlar arada oluyor neye uradığımı şaşırıyorum. Yahu Toplasam Online listte tanıdık sayısı 20 yi geçmez peki diğerleri kim?
    Sırf Bu yüzden Zırt Pırt Msn değiştiriyorum yahu. :(

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rEfLeX
    rEfLeX's avatar
    Erkek

olabülü hayranların çogalmöış demektir :D ben 1 hafta süre veriyorum ekleyene hala konuşmuyorsa engeli basıyorum ak.

Forum,Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı... :| 20 senelik hayatımda 15 aylık reklam arasıı...izmirr / gaziemir..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

msn inimin biri kiz msn ine cok benzediginden dolayi diger kizin msn i forum forum paylasilinca

bir ara hergun 10 kisi ekliyordu, kurtulmanin cozumu

kamerayi aciyorum el hareketini cekiyorum direk kendileri siliyor  

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

öteki msn fahişe oldu günde 5-10 kişi ekliyor 20-30 tane mail geliyor..

şimdi yeni bi adres aldım dün iki tane lavuk eklemiş.nereden acaba?

-eğer bunların önüne geçmek istiyorsak birbirimize toplu mail atmayı keselim...

"yok bi avukat rüyasında şunu görmüş, yok bi taksici gece şunu görmüş.yok dünyanın sonu geliyormuş.. gelsin amk benim hayatımı mı kurtacan?benimle birlikte sen de geberecen..ne tantana edion?"

-üye olduğumuz bir siteye yedekte bulundurduğumuz mail adresini verelim..

-siktiri boktan insanları eklemeyelim..dağıtıyorlar adresi..

ben bunları yapıyorum ve kafam rahat.. ayda yılda bi ekleyen oluyor ve haftada en fazla 4-5 mail geliyor.onlarda hotmail in bokluğu işte.. 

Toplam Hit: 2473 Toplam Mesaj: 18