folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ekonomik Kriz Hakkında

Ekonomik Kriz Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kardelen442
    kardelen442's avatar
    Erkek

Arkadaşlar son bir yıldır ticarette cok büyük durgunluk mevcuttu. Doguda özellikle iyiden iyiye büyük firmalar patlamaya başladı.

Devletimiz otv artısı ve diger vergiler le bu açığı kapatmaya çalışıyor . Ama esnaf git gide tükenmeye başladı.

Diger yerlerde durum nedir.

kardelen442 tarafından 28/Kas/16 10:54 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selcukbey
    selcukbey's avatar
    Erkek

Buralar iyi dostum doğuyu bitiren biraz terör operasyonları bence

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Fen ve Teknoloji öğretmeni.

İstanbul 

3 yıl tecrübe   EDİT  YIL DEĞİL 3 DÖNEM OLACAKTI .

İş görüşmesi .dershane ... konuşması özeti

Hafta içi  öğlen 12 .00akşam 19.30

Cuma tatil 

Cumartesi pazar sabah 08.30  akşam 19.30 

İhtiyaç durumunda matematik anlatacaksın

1600 tl maaş + 100 tl sodexo 

Sigorta 14 gün yatıyor . tam yatması nı istersen 350 tl elden verirsin demiş o . ç 

prim ikramiye yol parası hiç bişey yok. 

Aha kardeşim in son iş görüşmesi.

samaccc tarafından 28/Kas/16 11:28 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

İmam olsaydın fazla maaş alırdın kuran kursu ver al 4bin tl maaş. Bu devirde en iyi meslek imam olmak

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Fen ve Teknoloji öğretmeni.

İstanbul 

3 yıl tecrübe 

İş görüşmesi .dershane ... konuşması özeti

Hafta içi  öğlen 12 .00akşam 19.30

Cuma tatil 

Cumartesi pazar sabah 08.30  akşam 19.30 

İhtiyaç durumunda matematik anlatacaksın

1600 tl maaş + 100 tl sodexo 

Sigorta 14 gün yatıyor . tam yatması nı istersen 350 tl elden verirsin demiş o . ç 

prim ikramiye yol parası hiç bişey yok. 

Aha kardeşim in son iş görüşmesi.

Kölelikte bile sahibin kalacak yerini ve yemeğini verir. Artık durum daha vahim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

ozellestirmeler suyunu cekti

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

daha iyi günlerimiz yurtdışından sokulan kara para bitti. Onun bunun malına terörist diyerek el koyulacak mallar bitti, gelen hibeler, krediler onlar bunlar taşa çimentoya yatırıldı ülkeyi kalkındıracak bir tane adım atılmadı arge yapılmadı, üstüne otomotiv gibi dışa bağımlı olduğumuz bir çok alanda fazlasıyla ithalat yapılır cari açık arttırıldıkça arttırıldı. Sikindiril malezya nokia ile dünya markası olurken ardından hot whells ile dünya markası olmayı başardı. Yurt dışında ekonomiyi sırtlayan likitler suyunu çekti üstüne bir de AB olayları var tabi. Şu saatten sonra Mart ortası ya da Nisan ayları başında kriz bi yerimize çok iyi girecek ama neremize hadi hayırlısı. Merkez bankasına sallamalar, piyasaya müdahale etmeyin savsatalarını saymıyorum bile madem piyasaya müdahale edilmeyecek neden euro ve dolar kuruna albayraklar grubun altından istediğin kadar rezerv alışı ya da satışı yaparak sen müdahale ediyorsun ki derler adama. Ama kimse diyemiyor. 

Kafasını kullanır kriz ortamında dünyanın en büyük piyasası olan teknolojiye yatırım yapar ve büyük istihdam açar üstelik iyi bir marka yönetimi ile dünya markaları listesine sondan bile sokarsak sıkıntımız kalmaz ama dünya bile hibrit otomobilde vergi sıfırlarken sen daha fosil yakıtlı otomobilin ödediği vergiden daha çok vergi istersen ekonomik olarak bu ülke hayatta level atlamaz böyle 3.dünya ülkesi ekonomisinde sürünürüz. 

Neyse şakşakcılar nerde biri gelsinde şu USD EUR kurunun yükselmesinin hidayetlerini, aldıkları hicazetleri bi anlatsın da aydınlanalım.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

http://hizliresim.com/bkl2XV

SaNaL_AjaN tarafından 28/Kas/16 11:33 tarihinde düzenlenmiştir

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

tüm sektörlerde olan kriz.

2017 yılında çok fırma kapanacak veya maaş veremeyecek.

kemerlerinizi takın. sıkı tutunun

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ratbat
    Ratbat's avatar
    Erkek

Turizm bitik, geçtiğimiz yaz sezonun da birçok acenta vurdu kaçtı yaptı dolayısıyla otellerde yerel firmalarda patladı.

Gayrimenkul çok durgun fakat nasıl oluyorsa tapu daireleri vızır vızır çalışıyor, iş yetiştiremiyorlar. Suriyeliler emlakçıların ocağına incir ağacı dikmiş durumda. Bir satışta artık araya yaklaşık 6-7 tane aracı giriyor kimse bire bir iş yapamıyor pay çok bölünmüş durumda.

Suriyeliler ülkeyi işgal etmeden önce yazın bodrum'da günlük en az 7-8 villa kiralıyordum ve bodrumda öncülerden biriydim ama geçen sezon 2 taneyi zarla zorla verdim ve komisyonumu iş olsun diye yarı yarıya kırdım.

2 sene önce 2-3ncü şubeyi açmayı düşünürken son 6 aydır cebime doğru düzgün bir para girmedi elimdeki avucumdaki herşeyi erittim. Borçlarım dolar üzerinden olduğu için şuan 1 olan borcum 3 oldu. 

Sektör değiştirmeye çalıştım sadece satış işine odaklandım 4 aydır bir azerinin iki dudağının arasına bakıyorum bitirek şu işi! desin diye. 

Ülke tamamen fırsatlar ülkesi oldu millet biri düşsünde malını ucuza kapatıp yüksekten satayım götüne de bir tekme vurayım derdinde. 

Kurallar satranç tahtasındaki kadar kesin olmalı.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Konuyu gizleyinde üç beş yorum yapalım.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
Toplam Hit: 3338 Toplam Mesaj: 29
krz