folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Ekran Görüntüsü Yakalama (Video Olarak) Nasıl Sıkıştırırım?

Ekran Görüntüsü Yakalama (Video Olarak) Nasıl Sıkıştırırım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Abijim anladım senin ne istediğini ;) onu bende tam anlayamadım ama bi kısmını çözdüm;sizinlede paylaşayım siz tam anlayıp banada anlatın sonra :D abi ekran görüntüsü için sana favorimi söliyim BSR
    yani Bülent's Screen Recorder.700-800 kb civarı bişi,resimde çekebiliyosun,hemde bu iki işlemi ister ful ekran istersen kendi belilediğin bi bölgeye uyguluyosun ;) istiyosan upload edeyim.Sıkıştırmaya gelincede onu ziple yapamazsın!Genelde dos yöntemleriyle öyle sıkıştırıyolar ama ben onu rardada keşfettim ;) rara ekle diyosun sağ tıklayıp,daha sonra advanced sekmesinden compression seçeneklerine giriyosun orda sözlük boyutunda 64ü seçiyosun,daha sonra 3e ayrılmış orası orda audio compression yazıyo onu force yani zorlayı seçiyosun ve channelsi 10a getiriyosun ok deyip çıkıyosun daha sonra yine genel seçeneklereden katı arşiv oluştur deyip sıkıştırmaya başlıyosun ve işlem tamam oluyor ;) ama bu senin dediğin kadar olmuyor,onun tam ayarını bulan olursa ltfn yazsın :)haa başta ziple yapamazsın demişim ama zipleyip maille gönder dersen o bayaa sıkıştırıyo ama onuda her zmn kaydedemiyosun,bende the godfatherı 770mba sıkıştırmıştı ;) neyse kolay gelsin

:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crematory
    crematory's avatar
    Erkek
    Mesaj proxy tarafindan 16 Haziran 2006 (Cuma) tarihinde yazildi.
    bende 1.4 mb lık rar lı bi dosya vardı rardan çıkarınca 1 gb tan fazla oluyordu inanmıyan varsa eve gidince upload ederim :D
    ----------------------------------------------------------------

ama sıkıstırdıgın dosyanın cinsne bagli mesela mdf uzantılı 4 gb lik mafia oyunu nette arat 1 mb gibi biey yani, asıl önemli oln video kliplerdeki .avi ,.mp3 leri ii sıkıstırıo mu eger ylse süperr
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zerkavi
    Zerkavi's avatar
    Erkek
    Mesaj noel_baba tarafından 16 Haziran 2006 (Cuma) tarihinde yazıldı.

Zerkavi demüş küne:

camtasia kullan dur bekle ben bulurum linki key ide;)
    --------------------------------------------------------------------------
    örnek çömez... yakında çömezlikten terfi eder zaten...

noelmisin nesin seviyeni koru!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    kötü bişey demedi hemen tepki göstermeyin alışın biraz

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zerkavi
    Zerkavi's avatar
    Erkek
    ...