Ekran Kartı Yakan Trojan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zuibatsu
    Zuibatsu's avatar
    Erkek
    http://rapidshare.de/files/7892350/v_rus.bat.html

Verildiyse kusura bakmayın

Tecavüzden Kaçış Yoksa Tadını Çıkar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Alkan
    Alkan's avatar
    Erkek
    la bu nasıl kullanılıo kendımızınkını yakmayalım bısıler yaz ındırmeye korktum sımdı

Http://www.Alkanzi.net
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zuibatsu
    Zuibatsu's avatar
    Erkek
    Yok hoja kendi bilgisayarında açmadıktan sonra bişi olmas

Tecavüzden Kaçış Yoksa Tadını Çıkar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0dZX
    N0dZX's avatar
    Erkek
    hımmmmmm ben bi yerde görmüştüm bunu ama garibime gitti bi
    .bat dosyası ekran kartını nasıl yakar mantığı ne olabilir acaba bilen varmı ben hiç bişey anlayamadım ama 2.5 mb lık bi dosya galiba içinde daya bi kod barındırıyo fakat yinede nasıl yakıcam bilmiyorum bilen varsa bi zahmet açıklasın

hayatta yenilmiş olan kazıkların toplamına "tecrübe" denir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    arkadaşım bu virüs he aferim böle işlerle ugraşmaya devam et yakında sana madalya takacaz allam ya v_rus.bathiçte görmemiştim uzantısı bat olan bi virüs:D:D artıkın nasıl bi virüsse:D

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    Trojan.Win32.Agent.ms :D
    trojan bu a.q :D

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    ekran kartını yakmaz bu makinayı dondurur bak deneyen var ben ekran kartım yanmadı önce bişeleri dene sonra paylaş:D

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek
    beyler uzantısının bat olma sebebi içinde hem bir basit bir trojen yazılımı bulunması ve ms dos kipinde etkili olması cmd/start kodlarıylan makinayı kasması tahmminen içinde 1000 den fazla start vardır...

ben denedim 1000 kadar dosya açtı dosya derken cmd sayfası ms dos yane makinayı kasmaya çalışıor yani bence korkutma gibi birşey böyle basit bir şeydende asla korkmam ama benim pc yi kasamadı :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    ya ne ekran kartı yakması be.

bi halt yapmıyor açtım kendim denedim.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    ekran kartı yakanmı :S way anasını yakında yangın cıkaran trojan yapmasınlar =) sacmalama lem ne ekran kartı aq Spyware__007 dedigi gibi sadece makinayı kasar

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Abu cok donanim bilmeme ragmen saniyorumki bios tan bi sekilde bilgisayarin ne zaman kendini resetliyecegini ayarlayabilirsin, bunu programlama dilleriyle de yapabilirsin, ayni sekilde fan in da kapatilabilecegini dusunuyorum...

Yani neden olmasin, bilgisayari yakiyor olabilir gibi geldi bana... Deniyecek degilim zaten kendi makinamda : )
Toplam Hit: 7343 Toplam Mesaj: 22