Ekran Kartım Fort Oldu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

arkdaşlar bundan 3 5 gece önce call of oynarken net üzerinden oyunda 3 4 kere tıkanma oldu. görüntüde sarı mavi gibi renkler olup tıkanıyordu bilgisayar ctrl alt del. komutunu bile almıyordu reset atıp tekrar girdiğimdede.oyunun tüm vidyo ayarlarını sıfırladığını görüdm. en son 2gün öncede bilgisayarı sanah açtığımda herşey ormal ilerken windows başlarken 2 3 sn sonra ekran donuyor ekranda buğulanma tarzı bulanık görüntüler oluşuyor yine sarı mavi renkler çıkıyor.ve yine komut alamıyor bilgisar.

bilgisayar hp vista almıştım kaçak xp kullanıyordum son günler her gece kapatırken güncvcelleştirme yüklüyordu ondan olabilirmi?sizce neyi olabilir.

2seferde bilgisayaır  o şekilde donuk tutup ne olucak diye mavi bir ekran çıktı ve bu ekranı ilk defa görüyorsanız bilgisayarınızı yeniden başlatın. ikincikez görüyorsanız donanım sahibi ile iletişime geçin. bu sorun muhtemelen donanımdan yada hatalı bir programlamadan kaynaklanıyor olabilir tarzında bir yazı vardı? şimdi bizim duurum ne olur sizce.

bilgisayarın 2 yıllık garantisi vardı yolladım şimdi olurmu acaba

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    hocam vıstayı yuklemeden gondermeseydın bazı servısler vısta yuklenmeden gıcıklık yapabılıyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    haklısında dosum bilgisaya r kullanılamıyordu yani  tekrar yükleme ile de uğraşmak istemedim kötü oldu:)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ne oluyo bu pclere bugünlerde anlamıyom

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------
    ne oluyo bu pclere bugünlerde anlamıyom
    -----------------------------

ayın 24ünde açmayın dediler ondandır :)

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    büyük ihtimalle ekran kartının fanı falan durmuş.Çünkü kilitlenmenin sebebi ekran kartının aşırı ısınmasından kaynaklanıyor.Bide vista bilgisayara xp yüklemişin tamamen garanti kapsamı dışındadır adamlar faturayı dayarlar sana

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek
    ben de call of 5 oynar ken patates in anlattığı gibi bi sorunla karsılaştım sanıyorum oyunda bi hata var oyunun 3yada 4 bölümlerinin load aşamasında oluyor
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek

Amk biliodum oyunda bi bokluk var :D.Benim laptopun ekrana da tecavüz etti COD.Bende yeşil yeşil şeyler çıkıyodu.Fotosentez problemi die arat bulursun benim konuyu.

Arkadaşların dediği gibi yetkili servis makinanı geri gönderebilir vista yüklü değilse.Belli olmuyor nası davrandıkları.

Geçmiş olsun bu arada.

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RoadMaster
    RoadMaster's avatar
    Erkek
    al bir fort ol bir lort
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    hdd'yi komple silseydin keşke format cd'si takıp :) vistayı görmüyünce para isteyebiliteleri war şimdiden söylemesi :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

yok kasayı açıp baktım fan filan çalışıyor.

ama evet cod 4 oynarken oldu be kısa zaman önce cod 5 i yüklemiştim bende sonra kaldırmadı sildim. eğer xp diye mızmızlık yaparlarsa mecbur burda tekrar hallederim. çünkü burda bi pc ye götürdüm adam dediki sorun donanımsal tak çıkar filan yapmam lazım tekrar kurulması gerekir o zamanda garanti kapsamından çıkar filan dedi. garantin varsa garantiye yolla dedi.

bilgisayar son durumda kullanılamaz halde olduğu için yedekde alamadım teknik servistede yedek alınamıyormuş yandık.

aaa birde bana hp nin izmirdeki teknik servisinin tel nosu lazım bulaiblen olurmu ben çok aradım ama bulamadım adresi şu

mürsel paşa bulvarı 1266. sokak no 6  Basmane izmir

Toplam Hit: 3160 Toplam Mesaj: 13