folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Ekran Kartımın Fanı Bozuldu

Ekran Kartımın Fanı Bozuldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hepaq
    Hepaq's avatar
    Erkek
    sa müritler bende ati sapphire hd3870 ekran kartı var daha öncede bahsetmiştim fan durup durum çalışıyor die şimdi hiç çalışmamaya başladı bende kasa fanı vardı ekran kartının fanının üstüne monte ettim gayde de güzel çalısıyor ekrn kartında bir hasara yol açar mı acaba_?

hepaq işte bildigin hepaq hep-aq degil :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hepaq
    Hepaq's avatar
    Erkek
    yok mu kimseden bir cevap

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    benimkinin çalıştığını bile bilmiyorum takdık ama :) durunca ne oluyo kitleniyomu?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hepaq
    Hepaq's avatar
    Erkek
    hiç çalışmuıyor böyle kitlik kitlik bir şey

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek
    olay bi mekanizma sonuçta görevi soğutmak değilmi? yeteri kadar soğutabiliyorsa sorun olmaz.Ayrıca ben ekran kartının fanını çıkardım attım ses çıkarıo die kasanın ağzı açık o şekil devam :)

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    Ekran Karti Cok isinip sorun cikarabilir hocam:) ama yinede bisey olmaz sanki:)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    Fan'ın dönememesi ısınmasına sebeb olur.İstersen sök o fanı ve diğer fan'ı sıcak silikon ile yapıştır.Biraz uğraşsan temizleyip fanı cillop gibi yapabilirsin.
    Dictionary
    x
    +
    ?
    Null.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hepaq
    Hepaq's avatar
    Erkek
    garantisi sürüyor açsam çok ugraşırım  ve sorununda eminim güç kablosundan kaynaklanıyor güç kesilimi yaşanıyor çümü bir atıyor duruyor tamammen ardındadan hemen atıyor sonra tekrar duruyor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek
    normal şekilde çalışır yinede takmaya çalış fanın faydası çok aliminyum sogutucuyu çıkarma hasar görür bayagı sıcaklıga dayanıklı entegre

Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    format at geçer xD şaka bi yana hocam sıcak silikonla yapıştır sonrasını allaha havale et

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Bence Ekran kartını çıkart, Fanıda Ekran kartından Çıkart At...

Ardından Alemünyum Soğutma hususunda Bulabildiğin Büyükçe Bir Aleminyum Parçayı Ekran kartı Fanının Takılı Olduğu Aleminyum Üzerine Vidalayıver, Artık Geriye Ne Soğutma Derdi Ne Fan Gürültüsü NedeÇalışıyomu Çalışmıyomu Derdi Kalıyor, Bak Keyfine. ;)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 1796 Toplam Mesaj: 14