folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Ekran Kartını En Çok Zorlayan Oyun Sizce Hangisi?

Ekran Kartını En Çok Zorlayan Oyun Sizce Hangisi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Laugh
    Laugh's avatar
    Erkek
    Yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler ...

Bundan boyle herkez ederi kadar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Mario :)))

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

Başında Türkler olan Crysis geliyo dx10 destekli.. ekran kartı diye bişey kalmayacak yakında yıkıp dökecek ortalığı :D

piyasadakileri sorarsan bu zamana kadar 

gf mx440 ımı zorlayan doom 3 olmuştu .. 

6600gt mi zorlayan driver 3 olmuştu .. 

ati x1950 promu zorlayanda test drive unlimited var  

tabi yüksek detay ve çözünürlükte zorluyolar.. 

:|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

256 mb 233 mhz ram amd athlon 2200+xp 128mb fx 5200 le çatır çatır most wanted oynuyodum

ama bi far cry kuriim dedim demosunu bile izleyemedim 10 dk bi kare ye düştü fps 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    croctheone
    croctheone's avatar
    Erkek

full detay da "Oblivion" derim harbi kastırır o/c li falan ise hele sağlam soğutucu yoksa 90 görebilir sıcaklık ama ondan sonra yarını göremez alet...

CrySis geliyor DX10 oyunu onu beklemek lazım manyak bişi olacak...

Her türlü forum yazarı... <br> <br> TrueGamer <br> <br> Seraexperia FKT
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    croctheone bunu yazdı:
    -----------------------------

full detay da "Oblivion" derim harbi kastırır o/c li falan ise hele sağlam soğutucu yoksa 90 görebilir sıcaklık ama ondan sonra yarını göremez alet...

CrySis geliyor DX10 oyunu onu beklemek lazım manyak bişi olacak...

-----------------------------

oha amk 90 derece ekran kartımı olur.Fırınmı bu aq.O sıcaklığa çıkana kadar sistem reset atar zaten.

λ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    croctheone
    croctheone's avatar
    Erkek

sistem sıcaklığı ile ekran kartı sıcaklığı ayrı gidiyor anakarta en çok baskıyı cpu yapıyor fansız bir ekran kartı 70+ gayet ısınıyor ki sağlıklı değil ama işte 90dan sonra geri dönüşüm yok maddenin elastik genleşmesi plastik etki yapıyor dirençler board dayanamıyor biz buna yanma diyoruz ...

reset için eğer bios dan reset sıcaklığını artırırsan eski P4 ler ile 93 derece gördüm full load da manyakdı, ekran kartı chipsetleri kart bağlantı noktalı olduğundan gayet iyi dayanıyor şu an bende X800XT IceQ2 var ama bana mısın demiyor yüklendin mi GPU ya atitool abartıyor mu napıyor :D

silisyum bor dayanıklı maddedir bişi olmaz pakpen den yapcaklar yakında boardları ...

oyun olarak ise Gothic 3 bugları ve geniş alan grafikleri yükleme sorunu olsun Oblivion kadar kastırıyor ekran kartını güzel bir benchmark oyunu aslında, birde herhangi bir HD video masaüstü çözünürlüğünü max da tutup izlenmeye çalışıldığında hatta bluray leri falan izlemek ciddi ekran kartı denettiriyor.

Sin City'nin HDDVD midir BluRay midir bi versionunu çektim arkadaştan latency acaip atlamalar falan oluyor...

sonra FPS olarak Doom3 demişsiniz ama Full Detay da F.E.A.R. ve Condemned kesinlikle ekrankartını zorlar D3 yalan olur... ayrıyetten oynadığım 2 müthiş oyundur harika oyunlar Croc olarak tavsiye ederim :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    G-Turk
    G-Turk's avatar
    Erkek

bence tahribatda ekran kartini cok zorluyor..

"Webmaster siteye giren arkadaslarda olusabilecek psikolojik rahatsizliklardan  sorumluluk kabul etmez. "

baksana adminler uyari bile yapmis 

# Taşı delen suyun kuvveti değil, damlaların sürekliliğidir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    medieval II olabilir

... sorcerer & musket ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    medieval2 total war. AA dahil tum ozellikleri full ac bakalım kasıyomu. tum ozellikleri full acıom zaten diyen olabilir ancak birde yanında AA acta gorelim kasıyomu kasmıyomu. sanırım AA ve HDR destegini birlikte sunabilen tek kart x1950xt. yani bu kart yoksa elinde dedigim gibi ac bi dene bakalım performans nası

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    croctheone
    croctheone's avatar
    Erkek

DkN_JaN bunu yazdı:
    ----------------------------- medieval2 total war. AA dahil tum ozellikleri full ac bakalım kasıyomu. tum ozellikleri full acıom zaten diyen olabilir ancak birde yanında AA acta gorelim kasıyomu kasmıyomu. sanırım AA ve HDR destegini birlikte sunabilen tek kart x1950xt. yani bu kart yoksa elinde dedigim gibi ac bi dene bakalım performans nası -----------------------------

birde nvidia8800GTX diye biliyorum hem HDR hem AA hem SM3+ destekli sağlam bir ekran kartı... M2TotalWar nispeten iyi optimize edilmiş bir oyun ama full detay da sistem loadunda hele ki savaş alanına indiğinizde komutlar acaip yavaşlıyor ayrıyetten gayet mükemmel bir oyun yakın zamanda expansion u da gelcek...

Toplam Hit: 3261 Toplam Mesaj: 14