folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Ekran Parlaklıgı- Iris Pro İndir – Full 1.2.0 Göz Dinlendirme Programı

Ekran Parlaklıgı- Iris Pro İndir – Full 1.2.0 Göz Dinlendirme Programı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

ekran cok gözümü alıyordu bunu kurdum.başka tavsiyesi olan varmı

https://drive.google.com/file/d/13KEC81mTa0DeG4gNgGpGAE74DfR3YV3Z/view

Iris Pro İndir – Full 1.2.0 Göz Dinlendirme Programı

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

f.lux?

NoktaliVirgul tarafından 01/Ara/21 16:42 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Programla falan olacak iş değil tek çözümü bu bende acayip göz kuruluğu oluyordu gözlerim yanmasından açamıyordum anında kesti

https://www.atasunoptik.com.tr/i-block-gozlukler?k=&gclid=Cj0KCQiA15yNBhDTARIsAGnwe0WYQFIvVVZnCvidjXDIAFAvBslZ6zmKvWTQMlX5EXIayzNzfnanzM0aAvWZEALw_wcB

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

https://justgetflux.com/ 

flux varken macera aramaya gerek yok. windows 10 la birlikte gelen night light dahi aynı performansta değil

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek
    C10H15N bunu yazdı

Programla falan olacak iş değil tek çözümü bu bende acayip göz kuruluğu oluyordu gözlerim yanmasından açamıyordum anında kesti

https://www.atasunoptik.com.tr/i-block-gozlukler?k=&gclid=Cj0KCQiA15yNBhDTARIsAGnwe0WYQFIvVVZnCvidjXDIAFAvBslZ6zmKvWTQMlX5EXIayzNzfnanzM0aAvWZEALw_wcB

geçen hafta doktor gözlük verdi atasun'a gittim almaya bunu da ekleyelim mi diye sordular pc de uzun süredir flux kullanıyorum gözlerim alıştı başka pc'de program olmadan işlem yapamıyorum bu gözlükte de ona benzer durum ortaya çıkar gözlüğe alışırsam sürekli kullanmak zorunda kalırım diye almadım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

flux gayet iyi alışması zaman alıyor ama alışınca gerçekten çok faydalı oluyor.

ben flux + filtreli gözlük kullanıyorum. 

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Gece ışığı muhabbeti zaten Windows 10 var ki ? 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Eye saver. Kesinlikle tavsiye ederim. Gozlerinizi bozan sey isiktan daha cok sabit bakma. Bu program 20dk da 20sn uzaga bakmanizi sagliyor uyari vererek

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Dışarıya çıkıp uzaklara bakmak gözü kalibre ediyormuş molaya çıktığımda bazen yaparım, millet nereye bakıyorusun falan diye soruyor bazen ama olsun.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Nerden baksan 6 senedir F.Lux kullanıyorum, hemen hemen haftanın 6 günü pc başındayım saatlerce, çok şükür şahin gözü gibi gözlerim var zerre bozulmadı.. Flux candır gerisi heyecandır

Cigu bigule :(
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Gece ışığı muhabbeti zaten Windows 10 var ki ? 

Bende uzun süredir gece ışığı şeysini kullanıyorum. Gözlükten de aldım aynı etkiyi gösteriyor. Gözlük gereksiz bence

Olduğu kadar , Olmadığı kader ...
Toplam Hit: 1641 Toplam Mesaj: 15
ekran