folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Ekrani Dönebilen Laptop Tavsiyesi?

Ekrani Dönebilen Laptop Tavsiyesi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Selamlar

Bir arkadasimin esi ekrani dönen laptop+tablet karisimi bir sey satin almak istiyor. Bana tavsiye sordu. Bir kac model begenmis. 

https://www.digitec.ch/en/s1/product/lenovo-ideapad-c340-15iil-1560-full-hd-intel-core-i7-1065g7-8gb-512gb-ssd-notebook-11942888

https://www.mediamarkt.ch/de/product/_hp-envy-x360-15-ee0844nz-1989144.html?ga_query=15-ee0844nz

https://www.interdiscount.ch/de/computer-gaming/notebooks/notebooks--c511000/hp-pavilion-x360-14-dw0607nz-14-intel-core-i5-8-gb-ram-512-gb-ssd--p0002299665

Ben intel i7 den yanayim, bellek olarak 8 GB yeterli ve  SSD 512 GB düsünüyorum..

Kullanim amaci: ofis programlari, film izleme, fotograf düzenleme vs (fotolar laptoba kaydedilebilir o yüzden hdd boyutu önemli)

Daha önce bu tarz bir ürün kullanmadigim icin nelere dikkat etmem gerekiyor. Cizim vs yapilacagi icin, ekranin nasil özellikte olmasi gerek, ya da baska dikkat edilecek konular nelerdir.. Ve varsa model tavsiyelerinizi alayim

Asus'un cok popüler oldugu dönemlerde, hp'de isinma problemleri vardi, acaba onu cözdü mü? Bana güvenerek satin alacaklar o yüzden iyi bir model önermek istiyorum. Lenova'ya mantikli geliyor bana.. Varsa dell'e de göz atacagim. 

Tesekkürler

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şu gif aklıma geldi. :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

bana soldakinden lazim :) 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Lenovo Yoga 3 14" var 2015'ten beri kullanıyorum. Sıkıntısız devam ediyorum hala. Gün gelir, çalışamaz duruma gelirse yeni versiyonlarından birisini alırım muhtemelen. Ekran çözünürlüğü, batarya ömrü, hafifliği, tablet modu ciddi anlamda iyi. İlk aldığım zamanlarda 4 saat civarı giden pil, bugün 3 saat civarı rahat gidiyor.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

Lenovo Yoga'dan başkası yalan.

Süper hafif.

Süper şarjı gidiyor.

Süper hızlı.

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

thinkpad yoga x380 var, baya mutluyum. sorularin varsa alabilirim. 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

https://www.microspot.ch/de/computer-gaming/notebooks/notebooks--c511000/lenovo-ideapad-c340-15iil-15-6-intel-core-i7-16-gb-ram-1-tb-ssd--p0002259386

su model icin ne diyorsunuz? fiyati baya uygun geldi.. i7 10. jenerasyon islemci, 16 gb ram, 1 tb SSD, dokunmatik ekran.. %15 indirimle birlikte 760 frank-dolar..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

thinkpad yoga x380 var, baya mutluyum. sorularin varsa alabilirim. 

hocam fiyati benim paylastigimin 2 kati daha fazlaymis :) o kadar seye deger mi? Zaten kullanacak kisi bir bayan, öyle agir programlar vs calistirmayacak..

@neverland model tavsiyen var mi hocam? 

@ComputerWolf hangi model hocam tam olarak L13 ler var onlari mi diyorsun? 

bu yogalarin fiyatlari baya pahali görünüyor. ARkadasin bana attigi modellerin ortalama fiyatlari 700-900 arasi, sizin L13 1200, x380 ise 1500 küsür :) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

thinkpad 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

-- konu dışı --

7" genişliğinde, sadece pdf okuma işi yapılacak, göz yormayan, şarjı uzun süre dayanan ve ucuz yollu bir tablete ihtiyacım var.

var mıdır önerileriniz?

@mkyb

end tarafından 03/Tem/20 13:44 tarihinde düzenlenmiştir

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

lenovo yoga ile 3ds max autocad gibi uyguları kullanmak nasıl olur? Uygun değil zaten işlemcileri multimedyayım ben diye bağırıyor. Ama kullanan deneyen varsa sormak istedim.

ride or die..
Toplam Hit: 1648 Toplam Mesaj: 12
tablet laptop 2si 1 arada laptop convertible