Ekrani Kirik Telefondan Veri Kurtarma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

telefonculara gidin ekran alıcam deneyebilirmiyim deyin (istanbuldaki yedek parça satıcılarından bahsediyorum) ekranı takıp deneme yaparken kilit vs kaldırıp ayarları çekin vazgeçtim almıyorum deyin eve gelin yapılacak normal işlemleri yapın.

Tabi veriler darp edilmeye değerse.

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Dos_Attach bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

telefonculara gidin ekran alıcam deneyebilirmiyim deyin (istanbuldaki yedek parça satıcılarından bahsediyorum) ekranı takıp deneme yaparken kilit vs kaldırıp ayarları çekin vazgeçtim almıyorum deyin eve gelin yapılacak normal işlemleri yapın.

Tabi veriler darp edilmeye değerse.

darp kısmını bilmiyorum :D soketim sıkıntılı galiba deyip bırakır sanki ne olacak zaten ekranı kople mantaj etmicek soketi taktımı bitti ayrık şekilde test eder amma ki insan davranıslarını bilemicem. Videolardan gördüğüm kadarı ile önerdim

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Doğubank'taki parçacılar ilteris'in dediği şekilde. Aradığınız parçayı söylüyorsunuz önünüze 3 tane parça gelir.

1. Orjinal

2. Çıkma ama işlem görmüş orjinal

3. Yan sanayi

Tabi parasıda 1'de 3'e doğru düşüyor parçaların. Parçayı deneyip alırsınız zira orada denediniz denediniz. Sonrasında hiç bir şekilde iade veya değişim yapmıyorlar. Kaldı ki adamda haklı sonuçta ürünü deneyip alıyorsun.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

:( hocamlar dedigim gibi konunun ekranla ilgisi yok birkac tamircide birkac ekran denendi olmuyor...

Olsa zaten cakalliga ne gerek var parasini verip alir telefonu kullanmaya devam ederim.

izzmarit tarafından 17/Eyl/19 21:35 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyoteknoloji
    Biyoteknoloji's avatar
    Erkek

Merhaba daha önce ayni durumdaki babamin telefonunu (galaxy e5) ekrani hic acilmamasina rağmen ekran goruntusunu pcye aktarip kullanmistim sifre de aynen pattern lock olmustu pc uzerinden acip yapmistim. Öncelikle pcnin izin dosyasinin olmasi lazim yani daha once pcye baglanmis ve izin verilmis olmasi lazim eger boyle bisey varsa max 10 dk ama yoksa da bi kac saat icinde cözebilirim. Nasil yapildigini anlatamayacagim cunku neler yaptigimi hatirlamiyorum ama bana yollarsan mutlaka acabilirim. Hatirladin beni değil mi?

Love is nothing without fucking.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

https://mobilpro.xyz/samsung-desen-kilidi-kirma-araci

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung cihazları için frp on oem on fark etmeksizin içindeki bilgiler silinmeden desen kilidi kıran bir araç paylaşacağım. 

Bu aracı ve yöntemi ben denemedim. O yüzden bu anlatımda yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Buradaki mantık cihazın üzerinde bulunan aynı yazılımı indirip veya elinizde varsa 7zip programı ile system.img dosyasını rom içinden çıkarıp programa gösteriyorsunuz. Program işlem yapıyor ve sonra siz programın oluşturduğu yeni system.img dosyasını odin ile telefona yükleme yapıyorsunuz ve desen kırılmış oluyor. 

https://drive.google.com/file/d/1vwlX6RLCTwQky6G_qvg03IdFrbWMn2le/view

deneyebilirsin

az insan çok huzur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    Biyoteknoloji bunu yazdı

Merhaba daha önce ayni durumdaki babamin telefonunu (galaxy e5) ekrani hic acilmamasina rağmen ekran goruntusunu pcye aktarip kullanmistim sifre de aynen pattern lock olmustu pc uzerinden acip yapmistim. Öncelikle pcnin izin dosyasinin olmasi lazim yani daha once pcye baglanmis ve izin verilmis olmasi lazim eger boyle bisey varsa max 10 dk ama yoksa da bi kac saat icinde cözebilirim. Nasil yapildigini anlatamayacagim cunku neler yaptigimi hatirlamiyorum ama bana yollarsan mutlaka acabilirim. Hatirladin beni değil mi?

:D ??? hahahhhahah ozlemisim

NABIYON HUNILI

izzmarit tarafından 22/Eyl/19 22:19 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    AbdullahAzad bunu yazdı

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung cihazları için frp on oem on fark etmeksizin içindeki bilgiler silinmeden desen kilidi kıran bir araç paylaşacağım. 

Bu aracı ve yöntemi ben denemedim. O yüzden bu anlatımda yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Buradaki mantık cihazın üzerinde bulunan aynı yazılımı indirip veya elinizde varsa 7zip programı ile system.img dosyasını rom içinden çıkarıp programa gösteriyorsunuz. Program işlem yapıyor ve sonra siz programın oluşturduğu yeni system.img dosyasını odin ile telefona yükleme yapıyorsunuz ve desen kırılmış oluyor. 

deneyebilirsin

Deneyeyim ya eyvallah gozum tutmadi ama bir kaybim olmayacak

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    AbdullahAzad bunu yazdı

deneyebilirsin

Deneyeyim ya eyvallah gozum tutmadi ama bir kaybim olmayacak

yinede sanal makinada deneyin.

az insan çok huzur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Yav ben anlamadim bu telefonun bu kadar guvenli olmamasi lazimdi :D adli bilisimciler bu isi nasil cozuyor dandik desen kilidi olup ekrani kirilan aletin bu kadar girilemez olmasi normal degil :D

Toplam Hit: 4833 Toplam Mesaj: 43
tempered glassa lanet yagsin ekrani kirik telefon