folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ekşi Sözluk Ezikleri

Ekşi Sözluk Ezikleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oguzhanbaba
    oguzhanbaba's avatar
    Erkek
     okan bayülgenin de ekşi sözlük yazarı ki zaten.

Yalnız Bir ordudur Kendi çölünde Sonsuz savaşlarında Hep yener Kendi ordusunu.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    okanın a.k allahın cüce kepcesi

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eXoR_CIST
    eXoR_CIST's avatar
    Erkek

ic3 çok sığ düşünüyorsun çookk..

adamların olayı hack değil, biz şukadar siteyi hackledik, kimse bizi hackleyemez demiyorlar, adamların amacı, bir bilgi bankası oluşturmak, olaylara, cisimlere kendi bakış açılarından bir tanım uydurmak. buda sitenin mizah yönünü körüklüyor, ayrıca herkesin istediğini söyleme hakkının doğmasıda bu felsefenin temel taşı,
    +sözlük konsepti gereği ilk mesaj başlığın gerçek tanımını bulundurmalı buda araştırma yaparken ekşi sözlüğü araştırmacı için alternatif bir kaynak haline getiriyor.

ayrıca sadece tahribat hakkında açılan başlığı inceleyerek siteyi yargılamakta çok anlamsız. buyur aşağıdaki linki bi incele:
    http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=eksi+sozluk+malazgirte+kitap+yagdiralim+kampanyasi&pad=1

sorarım sana ezik ekşi sözlük üyeleri bunu yaparken, ezik olmayan biz tahribat üyeleri, ne gibi yardım kampanyaları düzenledik bugüne kadar?

acaba kaç ezik olmayan tahribat üyesi bu linki gördükten sonra oraya kitap göndericek?
    bizim neyimiz eksik? bizde son derece duyarlı insanlar değilmiyiz. şu site kürt sitesi, şu site ecnebi sitesi hackledim ben, diyorsunuz ne mutlu türküm diyene yazılı indexleri atıyorsunuz?

arkadaşlar burada çok daha ciddi bir sorun var, 6.sınıf öğrencileri okumayı hatırlasın diye tekrar 2.sınıfa gönderiyorlar, çünkü  "okuma" ile ilgili bilgilerini saklayabileceği, okuyabilecekleri bir kitapları yok..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oguzhanbaba
    oguzhanbaba's avatar
    Erkek
    63010 tane yazarı var. Ve o kadar reklam ücreti alıyor site. O kadar da olacak. Hem de bu tür şeyleri yapmalarının bir sebebi de gözden düşmemektir.

Yalnız Bir ordudur Kendi çölünde Sonsuz savaşlarında Hep yener Kendi ordusunu.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    ekşi sözlüğü bana savunma.holyone a laf attı bu adasmlar ve CVW yi övdü.merak etme ben edebildiğim yardım ederim.kimse yardımını açık yapmak zotunda değğildir arkadaşım.iyilik gizli yapıldığı zaman değer kazanır.bunu kafana sok önce.sonra gel burada konuş.ekşi sözlük ytazarları hacktea nanlamıosa holyoone a script hırsızı demememli.mevzuyu bilmiyorsan konuşma.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hard_hacker
    hard_hacker's avatar
    Erkek
    Ne alaka  kurdun sen yaa  adamlar  hackeriz demıyorkı  index yemeleri acaip bişeymi yani

Olümsüz Şeyh Ahmet Yasin:Bağımsız Filistin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eXoR_CIST
    eXoR_CIST's avatar
    Erkek

holyone'a laf attı bu adamlar diyosunda acaba şu linki hiç inceledin mi? http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=holyone

laf atan 1 kişi var onada sözlük içerisinde attığı laf yedirilmiş zaten..

ayrıca holyone kendini savunur rahat ol sen ;)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek
    eşki'nin A.q TbT Ye bişi Olmasın... meyve veren ağacı taşlarlarmış...

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    eXoR_CIST bunu yazdı:

ic3 çok sığ düşünüyorsun çookk..

adamların olayı hack değil, biz şukadar siteyi hackledik, kimse bizi hackleyemez demiyorlar, adamların amacı, bir bilgi bankası oluşturmak, olaylara, cisimlere kendi bakış açılarından bir tanım uydurmak. buda sitenin mizah yönünü körüklüyor, ayrıca herkesin istediğini söyleme hakkının doğmasıda bu felsefenin temel taşı,
    +sözlük konsepti gereği ilk mesaj başlığın gerçek tanımını bulundurmalı buda araştırma yaparken ekşi sözlüğü araştırmacı için alternatif bir kaynak haline getiriyor.

ayrıca sadece tahribat hakkında açılan başlığı inceleyerek siteyi yargılamakta çok anlamsız. buyur aşağıdaki linki bi incele:
    http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=eksi+sozluk+malazgirte+kitap+yagdiralim+kampanyasi&pad=1

sorarım sana ezik ekşi sözlük üyeleri bunu yaparken, ezik olmayan biz tahribat üyeleri, ne gibi yardım kampanyaları düzenledik bugüne kadar?

acaba kaç ezik olmayan tahribat üyesi bu linki gördükten sonra oraya kitap göndericek?
    bizim neyimiz eksik? bizde son derece duyarlı insanlar değilmiyiz. şu site kürt sitesi, şu site ecnebi sitesi hackledim ben, diyorsunuz ne mutlu türküm diyene yazılı indexleri atıyorsunuz?

arkadaşlar burada çok daha ciddi bir sorun var, 6.sınıf öğrencileri okumayı hatırlasın diye tekrar 2.sınıfa gönderiyorlar, çünkü  "okuma" ile ilgili bilgilerini saklayabileceği, okuyabilecekleri bir kitapları yok..

haklısın dostum + 1

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    adamlar tajhribata zamanında dil uzattılar .yoksa tahribat boşuna mı hackledi :P
Toplam Hit: 3800 Toplam Mesaj: 22