folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Elektrik Elektornik Den Anlayan Arkadaslar Besige Sallama Aparati Yapacagim Yardim

Elektrik Elektornik Den Anlayan Arkadaslar Besige Sallama Aparati Yapacagim Yardim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

mamaroo 4moms urunu al hem besik hem cok fonksiyomlu 2 yasina kadar mamarooyla uyudu benim cadi cok iyi oldu rahat ettik kuzene verdim yoksa ucretsz gonderirdim :(

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı

mamaroo 4moms urunu al hem besik hem cok fonksiyomlu 2 yasina kadar mamarooyla uyudu benim cadi cok iyi oldu rahat ettik kuzene verdim yoksa ucretsz gonderirdim :(

Cok pahali hocam :( degisik bir şeymiş 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

https://m.ebay.com/itm/5V-12V-24V-Sound-Light-Controller-Relay-Module-Delay-Sensor-10-100db-Adjustable/152880373741?hash=item2398615fed:g:g4AAAOSwevlaRbOl

Bu devre gecikmeli mi baslatiyir yoksa gecikmeli mi sonlabdiriyor 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

çok sallamaya alıştırma

çok kucağa alıştırma

hepsinden azar azar 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

çok sallamaya alıştırma

çok kucağa alıştırma

hepsinden azar azar 

Alistirmayacam da benim ki artik hirs pldu kullanmasamda yapicam

Toplam Hit: 1603 Toplam Mesaj: 16
besik sallama