Elektrik Süpürgesi Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Toz torbasız bir model alacağım Philips markaya baktım önermeyen de çok bütçe 1500 TL civarı alıp memnun olanlar varsa tavsiyede bulunabilir mi direkt alıp pişman olmak istemiyorum

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kUz3y
    kUz3y's avatar
    Erkek

En önemlisi emiş gücü bana kalırsa tek dikkat etmen gereken olay bu, satış yapan mağaza personeli bile bilemiyor olabilir , direk işte 2500 watt vs diyorlar. wattı filan ayrı , emiş gücü ayrı yüksek olmasına dikkat et.

kUz3y tarafından 18/Nis/19 11:31 tarihinde düzenlenmiştir

Arayan yok, Soranı skim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

https://www.hepsiburada.com/electrolux-ultra-flex-zufflexatr-toz-torbasiz-elektrikli-supurge-p-EVELECZUFFLEXATR?magaza=arces&wt_gl=cpc.tum.universal-genel.pla&gclid=Cj0KCQjwwODlBRDuARIsAMy_28XPc_u1Ls-B3CFSgrt1K7sH6on8NVjABg9f7UPwjTJLW9iNNAvkBB0aAnAnEALw_wcB

şunun green bişey olan versiyonu var. Daha çevreci olanı. Aşırı memnunum. Emiş gücü harika. Toz bırakmıyor, arkadan toz salmıyor. temizlemesi de çok kolay. Ekstra bir sürü filtresi yok. zırt zırt temin edip değiştirmeni gereken.  alıyorsun kullanıyorsun. 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

1200 lira dolaylarında philips in toz torbasızını aldık2 sene oldu galiba abi bukadar mı bokdan malzeme kullanılır yav. Aleminyum uzun borunun tortum ile birleşim noktası kırıldı bikaç ay içinde neyse garantiye söyledim bizi baglamaz kullanıcı hatası vs dediler. Hm ok dedim kapattım başladım sosyal medyadan öpmeye bunları. En son instadan ulaştılar bilgilerinizi verin vs vs neyse sonunda garanti kapsamında müşteri memnuniyeti adına 1 adet parça ücretsiz temin edildi o parça da bikaç ay sonra tekrar kırıldı anlayacağınız kronik sorun ki bu şikayetin aynısı çok fazla gördüm.  Samsung marka süpürgeler çok daha iyi.

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Philips malzemesinden dolayı önermiyorlar.DYSON var fakat 2700 veremem çok pahalı Elecrolux e baktım güzel gibi önerende çok

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

philips no, dyson alıyorsun ve hayat arkadaşın oluyor bir ömür mutlu mesut :)

طדṮ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

nilfisk alıyorsun ömür boyu kullanıyorsun

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Dyson'lar iyi.Yada git arnica bora al 10 sene sonra yenisini alırsın horda kullanırsın hem.Salla para baymayı.

Edit:2005 id'den kimse kalmamış lan.Vay ake geldik gidiyoruz.

skyvalet tarafından 18/Nis/19 15:32 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Electrolux aldik 2.5 yil oldu herhangi bir sorun yasamadik modeli silentperformor cycloync

destination@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paradox
    paradox's avatar
    Erkek
    skyvalet bunu yazdı

Dyson'lar iyi.Yada git arnica bora al 10 sene sonra yenisini alırsın horda kullanırsın hem.Salla para baymayı.

Edit:2005 id'den kimse kalmamış lan.Vay ake geldik gidiyoruz.

ben varım :D

edit: yokmuşum :D vay beeee bir de liseden beri varım ve 28 yaşındayım düşün yani, haklısın sanırım :D

paradox tarafından 18/Nis/19 15:50 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adsizcengaver
    adsizcengaver's avatar
    Erkek

Nilfisk veya Dyson. Ömür boyu 3-4 süpürge almak yerine bir seferde bayıl, son süpürge alışverişin olur.

İstanbul un ünlü cami ve türbelerinde de Dyson kullanılır. Etkisini anlamak için dipnot olsun :)

"Algısız kavramlar boş, kavramsız algılar kördür."
Toplam Hit: 2786 Toplam Mesaj: 35
tavsiye