Elektrikli Scooter Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Selam millet,

Bu lanet şeyi aktif olarak baya kullanıyorum ve neredeyse 1k tl ücret ödemişim binbin ve martıya

Şimdi geçenlerde martının yenilendiğini gördüm ve özellikleri hoşuma gitti yokuşlarda filan zorlanmıyor çok eğimli olmadıkça ve torku filan inanılmaz nerdeyse kalkarken ön kaldırıp gidecek o kadar tutamıyorum cihazı.

Bu yeni nesil martı scooter gibi bişey bulsam yeter hatta martıya mail mi atsam cihazı satın almak istiyorum vs gibi ya da nereden öğrenebiliriz özelliklerini vs.

Schwarz tarafından 06/Oca/22 14:57 tarihinde düzenlenmiştir

Ignorance is bliss.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

martı kendi yapıyo cihazları diye biliyorum

forumda biri kendisi cihaz yapıyodu, bize de satacaktı ama kayıplara karıştı sonra :P

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

https://www.ecovolt.com.tr/modeller/kaabo-skywalker-10c

Bu baya güzel ama fiyatı ikiye katlanmış, 3-4 ay önce 8bin tl idi.

Ya da xiaominin modelleri var d&r da bile satıyorlar. Halen fiyatları aynıysa 4-5 bin tl civarına alabilirsin. Yokuş performansı filan bekleme maks 25km hızla gidiyor, yeni martıları denemedim ama eski martının biraz daha performanslısı bu ürün. Ama üstte linkini verdiğim ürünü arazide bile kullananlar var baya sağlam makine. Bütçem var diyorsan üst versiyonları çok daha iyi.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı

Ya da xiaominin modelleri var d&r da bile satıyorlar. Halen fiyatları aynıysa 4-5 bin tl civarına alabilirsin. Yokuş performansı filan bekleme maks 25km hızla gidiyor, yeni martıları denemedim ama eski martının biraz daha performanslısı bu ürün. Ama üstte linkini verdiğim ürünü arazide bile kullananlar var baya sağlam makine. Bütçem var diyorsan üst versiyonları çok daha iyi.

Ya aslında martının anadolu 1 adlı modeli sanırım bunu alsam bana yeter çok iş görüyor ve kullanışlı ilk defa bi scooterdan baya keyif aldim dün fatihten taksime kadar sürdüm baya eğlendim hızı 30km filan olsa tadından yenmez.

Ignorance is bliss.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahramann
    Kahramann's avatar
    Erkek

https://www.seat.com.tr/modeller/seat-exs-kickscooter/seat-exs-kickscooter

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı

Yokuslarda sıkıntı cıkarıyor gecen grdum bırınde.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Binbin ile çıkamadığım yokuşu martı ile çıkabiliyorum o yüzden illa martı diyorum bugün mail atıcam belki satışları filan bişeyi vardır.

Ignorance is bliss.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    RaAmLis bunu yazdı

marti rakibi bi firmada bunlardan vardi, yarak gibiydi. en ufak yokusta gitmiyo

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Xıaomı m365 pro2 ye bak kafı gelır

Kurtlar tasma takmaz....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

güncel martı ücretlendirmesi  kaç tl  ? 

Minimalist Değilim Tembelim
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Xiaomi yokuş çıkmaz dedim zaten alıntılayıp niye yokuş çıkmıyor diyorsunuz:))

Linkteki model yokuşu bırak dağda çıkıyor onunla çıkamayan varsa hız limitini kaldırmamıştır. Yasal olarak 25km hız sınırlandırması var scooterlarda. Satarken size seçenek sunuyorlar limiti kaldıralım mı diye kaldırtırsanız tam performans kullanabilirsiniz linkteki ürünü.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
Toplam Hit: 1356 Toplam Mesaj: 18
scooter