folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Elektronik Cihazları Tışlarına Basmadan Kontrol Edebilme...

Elektronik Cihazları Tışlarına Basmadan Kontrol Edebilme...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KralARI
    KralARI's avatar
    Erkek
    beyler manyak bişey keşfettim hane kolumuzdaki sağatler vardır ya dijital işte onun ekranı gibi ince yeşil ekrana sahip bütün elektronik cihazları tuşlarına basmadan kotrol edebilme yöntemini buldum bölece fabrikalardaki basit bilgisayarlara tuş kildi olsa bile kontrol edebiliorum  patentini alıcam ondan sonra buraya yazıcam sizinle paylaşmak istedim hepsi bukadar teşekkürler.........

kraları _________kingbee
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eXoR_CIST
    eXoR_CIST's avatar
    Erkek

o diilde ben elektrik hattından PC'ye girmenin yolunu buldum, hemde elektrik hattından karşımdakinin PC'sine girip Monitörünü patlatabiliyorum. yaa.. yaa..
    birşey değil.........

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEHENNEM_HACK
    CEHENNEM_HACK's avatar
    Erkek
    2 hat bul.220volt luk 2 hat,o hattı seri bağla ve akımın geçmesini sağla.bu yöntemle sadece monitörü deyil ewin altını üstüne getirirsin:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mc_child
    mc_child's avatar
    Erkek
    bende internet olmadığı halde bilgisayardan msn girebiliyorum ve sitelerde gezip onlıne duruyorum nasıl teknoloji
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hacı eğer bahsettiğin olay uzaktan kumanda ya programlama mantığı ise boşuna uğraşma 20 senelik icat o :)...Bu arada bende geçen fabrikaya wireless ağ kuruyordum dedim birde wireless elektrik dağıtayım şimdi wireles elektriğin keyfini çıkarıoz (!) :))

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shizofren
    shizofren's avatar
    Erkek
    Geçen alarm kurmaya gittiğim ewin hanımı taş gibi hatundu ilk önce alarmı kurdum sonrada kadının tadını çıkardım siz götünüzü yırtmaya devam edin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    olm siz ne diyosunuz ben çöp kutusundan çıkarttığım çöpleri bi kutuya koyup 5gigawattlık elektrik üretiom onunla da 88kilometre hız yapıp gelecee gidiom

Zimbabwe
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    oda bişemi la ben bilgisayarı hipnoz edip telepatiyi nasıl yapacağını öğrettim artıkın klavye mouse olmadan iletişim kurabiliom şuan yoga eğitimi veriyorum :) telepatiyi iyi kavradı kereta yakında ekrana ihtiyaç kalmıcak patent alıyım sizede göstercem :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek
    ohooooooo ben ram sız bilgisayar çalıştırıyom artık tek ben buldum hemide :))

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yigiter
    yigiter's avatar
    Erkek

:))) Olm siz maniacsınız..Başka bişey demiyom.. Bu kadar kaşif bi arada :D :D Geberdim buluşlara..Du bide ben buluyum..Yok Deve Serisinden..

Artık Notebook taşımıyorum..Geçenlerde kurduum bi prgm sayesinde Notebook beni taşıyo.. :D

Googledan beni arayıpta buraya kadar gelen insanoğlu sözüm sana; her hakkı saklıdır :P
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ya bende dun bi baktim, benim tarrak olmus 25 cm... Patente gerek yok isteyene gosteriyim...
Toplam Hit: 3254 Toplam Mesaj: 13