folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Elektronik Sigara Kullanan Var Mı ?

Elektronik Sigara Kullanan Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Hocalar aranızda bu konuda kıdemli olan bilgileri ve donanımıyla karanlıkları aydınlatacak dehlizlerde kalmışları kurtaracak biri var mı .)

Kendim sigara kullanmam ama kardeşim baya seri yakıyor gözümün önünde bi  ömrün yitip gitmesini seyredemem bu tabiatımda yok

Şimdi mevzuyu açıklayacak biri var mı bu e sigaralar baya işe yarıyor mu ve nargile gibi bişey mi çünkü benim bildiğim nargile sigaradan daha zararlıydı

Eğer öyleyse zaten hiç bulaşmaya gerek yok dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmuyalım yok yere .)

Bide işin profesyonel kullanıcıları yazarsa daha makbule geçer şimdi  kobay olupta bide işsiz başımıza ihale almayalım

Ben bu işlerde hiçbir deneyimim olmadığı için mevzu nedir ne değildir onu bile bildiğim yok yani işi temelden anlatırsanız iyi oluır

Ben sigara lisede bikaç paket içmiştimde öyle içime filan hiç çekmedim soba bacası gibi üfürüyodum hiçte tiryakilik bi durumu yoktu bildiğin duman la bu .)

Ha diyeceğim bende gerekirse kardeşimle içerim alışma sürecinde ne biliym belki vicdana gelir boşlar o açıdan beni de harcamıcak bişey mi onu bilmem lazım .)

Türkiyede kim alır kim satar onlarda halen kafamda muallak çünkü sağlık bakanlığı satışını yasaklamış satanlarda yurtdışından getirtiyor heralde baya pahalı gördüm 

http://tr.aliexpress.com/item/eGO-CE4-double-starter-kit-with-2-ego-batteries-2-atomizers-in-zipper-case-Electronic-Cigarettes/2026357367.html

Bu linktekiler kurtarır mı misal yoksa daha başka ne tip hangi marka almak daha uygun olur ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xous
    xous's avatar
    Erkek

Normal sigaradan daha zararli buhar cekiyosun oda cigerlerden atilmayip zamanla zaturre cigerlerden su almaya kadar gidiyor

sokayım onun tezine...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    edesifree
    edesifree's avatar
    Erkek

hocam yaklasik 6 ay kadr kullandin her turlu modeli var elktronik sigara usb den sarj edilen kalem seklinde buharla calisan buharida yaninda sattiklari nikotin ile saglayn alet

ilk baslarda iyi gibi gerliyor sigara kokmuyorsun 

0 dan baslayip 18mg  kadar etkili nikotin cesitleri meyvalisi aromalisi kavelisi redbullusu herseyiyle karismis 

yani kisaca elektirikli nargile kalem tipi ister nikotin ister kafein bir ise yaramaz

iyi tarafi sigara icmenin yasak oldugu yerde serbest trde serbest olurmu bilmiyorum fr de serbest

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/forum/e-sigara-vaporizer-kullanimi-206262

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Teşk hocalar mevzu nargileyse gerisi teferruattır hiç bulaştırmayalım 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    xous bunu yazdı

Normal sigaradan daha zararli buhar cekiyosun oda cigerlerden atilmayip zamanla zaturre cigerlerden su almaya kadar gidiyor

Hocam tam olarak farkı idrak edemiyorum. Sigara dumanı ile Su buharı arasında karşılaştırmada su buharı daha mı zararlı diyorsunuz şimdi?

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

turistik yerlerde sahil kenarlarında çoğu turistin boynunda emzik gibi asılı. 

güzel bi site ve ürün bulursam almaya niyetliyim.

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FireFistAce
    FireFistAce's avatar
    Erkek

valla bizim hca kullanıyormuş bir iki yıldır baya da memnun bende düşünüyorum başlamayı ama kaliteli almak gerekiyormuş devresini düzenlemek japon pamuğu filan birşeyler var.. 

edit: zararı konusunda sonuçta karbonmonoksit filan içermior sanırım biraz daha sağlıklıdır nispeden bir de oyle pek makaleye filan denk gelmedim sağlık konusundaki incelemesine.. daha fazla araştırmak lazım.. 

FireFistAce tarafından 17/Ağu/15 15:41 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piskopatix
    piskopatix's avatar
    Erkek
    xous bunu yazdı

hocam bilgi sahibi olmadan baskalarina öneride bulunmayalim lütfen

Editt// ek olarak kreyzinin verdigi linkten epeyce bilgi edinebilirsin.

piskopatix tarafından 17/Ağu/15 18:00 tarihinde düzenlenmiştir

Turkish Special Task Forces - Türkiye Fps oyunları derneği. tstfclan.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek
    piskopatix bunu yazdı
    xous bunu yazdı

hocam bilgi sahibi olmadan baskalarina öneride bulunmayalim lütfen

Editt// ek olarak kreyzinin verdigi linkten epeyce bilgi edinebilirsin.

Evet hocam kreyzinin önerdiği yerden okudum ordakiler buhar üretiyor atomizer var diyor bi bakıma heralde evde ki nemlendiriciler gibi çalışıyor

O halde nargile gibi bişey sayılmaz bu pek sıkıntı vereceğini zannetmem bi deneyelim bakalım başka türlü tecrübe edemicez 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Şimdi öneri set önerir misiniz? Hangi siteden almalıyım?

Toplam Hit: 2012 Toplam Mesaj: 12
e sigara