folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Elektronik Sigara... Kullanan Varmı? Varsa Düşünceleri Ne?

Elektronik Sigara... Kullanan Varmı? Varsa Düşünceleri Ne?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yenicerix
    yenicerix's avatar
    Erkek
    evet arkadaşlar aranızda sigarayı bırakmak için elektronik sigara kullanan varmı? etkili oluyormu? deneyimleri olan arkadaşlar deneyimlerini yazarsa sevinirim?

Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır. "M.K.Atatürk"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek
    merak ettim nasil bişey o bende ogrenmek istiyom ?

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek

la nası bırakcaz bu mereti yaa valla deli olcam

tuğrulbaba bıraktıydı bi ara geri başladımı acep?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

elektronik sigara tv'deki tamamen bir para tuzağı arkadaşlar...

o sadece dudak tiryakileri olanlar için.. sizin ne durumda olduğunuz önemli bir psikolog'a gitmeden nasıl bir tiryaki olduğunuzu anlayamazsınız. O yüzden bilmeden almayın.. pişman olursunuz.. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek
    hacı nası oluyor fitilie ceryan felanmı weriosun nası bişeymiş o hiç duymadım

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emir_69
    emir_69's avatar
    Erkek

http://www.elektroniksigara.org/default.asp   450 ytl fiatı o parayı vereceğimi bilsem kendim bırakırım :P azar azar çıkıyo anlamıyoruzya hadi neyse

...OrdeR...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek
    tahribat olarak toptan alalim ucuza gelsin :D

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirel
    demirel's avatar
    Erkek

değil elekronik suyla çalışanını yapsalar bırakmam bırakamam 10 yaşında başlamışım içmeye 7-8 de olabilir ama bırakmam manyakmıyım ben yaaaw öle güzel bişe varmı

Baskasi Olma Kendin Ol Ki Köpeklerden fark1n Olsun
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    demirel bunu yazdı:
    -----------------------------

değil elekronik suyla çalışanını yapsalar bırakmam bırakamam 10 yaşında başlamışım içmeye 7-8 de olabilir ama bırakmam manyakmıyım ben yaaaw öle güzel bişe varmı

-----------------------------

Evet kanserden tutta komaya kadar olan zararlarini bende biliyorum ama arkadasa katiliyorum birakilirmi bu ya :D:D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaZaR
    YaZaR's avatar
    Erkek
    kampamyasıda varmıs ...   elektronık sıgara + 24 adet kartus + sarj kıtı + sarj cıhazı 450 ytl :)

küçükken çikolata için agladım ... büyüdüm senin için aglıyorum .....
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    35 YTL kartuş.. 5 li setmiş .. tanesi 7 ytl yani.. 3 paketlikmiş 2 ytl küsüre gelir ki sigarayla aynı fiyat zaten.. üstelik alırken 450 ytl bayılıyosun ne anladım ben bu işten.. bu mu bıraktırcak sigarayı :D .. hadi bıraktırdı diyelim bu seferde belki buna alışacaz? bunsuz yapamayacaz? var mı garantisi.. para tuzağı

:|
Toplam Hit: 7553 Toplam Mesaj: 32