Elektronik Sigara Secimi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Merhaba arkadaslar

Bir elektronik sigara alirken nelere dikkat edersiniz ? Satın alırken nelere bakmak lazim fiyati neye göre secmem lazim.

Pil'i uzun giden, iyi duman cikaran, likit tanki buyuk, damlatmayan akıtmayan sıçratmayan, turkiyede atomizer vs seylerini bulabileceğim gibi suan kendim için maddeler cikarttim. bundan sonra nelere bakmak lazım onu arıyorum.

Pil kısmı için dert değil amper den bakiyoruz ama diğerleri ile ilgili nereden bilgi alirim onuda bilmiyorum..

(Daha once piko 3 ve smoke alien kullandım. smoke da likit haznesi ufakti saat başı tekrar dolduruyorum diye kardesime hediye ettim.)

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

beğenmediğin hediye edebileceğin varsa bana edebilirsin hocam :) 

ayrıca bu konuyla ilgli @l_i_o_n @ayhun @bosphourspasha iyi bilir bu işleri...

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam öncelikle bütçeye bakıyorum ben :)

sonrasında ise ne şekilde kullanacağınız önemli. bol buharlı ciğer çekimi mi istiyorsunuz, az buharlı sigar içimi mi bunu belirlemek lazım.

kendim bol buhar sevdiğim için 100 watt ın üzerine çıkabilen bir model arayışına girdim.

cihaz aradığım dönemde popüler olan smok alien aldım, hala kullanıyorum, gayet memnumun.

ancak üzerinde gelen tfv8 baby atomizerin likidi su gibi içmesinden mütevellit fazla tüketimi oluyor cihazın :)

atomizeri değiştirip daha az likit çeken bi ürünle devam edebilirsiniz, yada tfv12 gibi büyük hazneli bir atomizer alabilirsiniz,

ancak tfv8 baby veya tfv12 nin likitten verdiği aromayı diğerlerinde aynı oranda hissedemeyebilirsiniz.

cihaza karar verdikten sonra pil seçimi önemli. piyasada en çok kullanılan piller sony ve lg nin pilleri.

bende sony vtc5 pil var, tek şarjda 8-10 gün kadar kullanabiliyorum.

cihazların hepsi yurtdışından geliyor. henüz yasal bir zemine oturmadığı için bazı ürünleri bulmakta zorluk çekebilirsiniz.

genelde piyasada çok revaçta olan ürünleri kullanmanızı tavsiye ederim.

manta diye bi atomizer çıkmış, böyle bombeli bir camı felan var, kullanan arkadaşım var, akıtma yapmadığını, gayet memnun olduğunu söylüyor, ancak kendim kullanmadım.

LynXMaSTeR tarafından 09/Şub/18 10:55 tarihinde düzenlenmiştir

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

bütçe sorun değilse sx mini g class mod + aromamizer plus atomizer iyi ikili olduğunu söylüyorlar. bol buhar ve aroma. aromamizerin 10 ml 20 ml gibi camları var.

not: ciğer çekimi içindir. ciğer çekiminde likit ve pili çabuk bitirirsin.

Naber la?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

revenger + kylin 

hazır coilli istersen revenger + tfv12 yada tfv8

sigara içimi istersen just s +  berserker mtl yada just s + siren v2 

hiç akıtma yapmasın dersen mtl olarak sxk doggystyle öneririm. aslında merlin mini derdim ama hem tankı küçük gelir hemde akıtma problemi var düzgün pamuklanmassa.

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Tam da ihtiyacım olan konu.  Biz de bilgilenelim

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Şu linki bırakayım buraya. 

https://www.tahribat.com/forum/satilik-elektronik-sigara--ikinci-el-ihtiyac-faz-233856

:) 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

ben de şu linki bırakayım. akmayan, boğazı yakmayan likit temin edilir :))

https://www.tahribat.com/forum/kampanya-e-sigara-likit-satisi-17-ml---10-tl-234386

LynXMaSTeR tarafından 09/Şub/18 13:28 tarihinde düzenlenmiştir

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    myblackworldweb bunu yazdı

hacı tbt ecig gurubu duruyorsa beni geri alsanıza ya

Çok sıkılıyom
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Hocam sigarayı bırakma aşamasındaysan mtl öneririm aynı sigara gibi sıkı içim önce ağıza sonra ciğere birde nikotini arttırıp 9-12 mg arası kullandığın zaman canın sigara çekmez hocam. Önerim pico mod ve troy 1x v3 hem sarılımı kolay hem aromayı güzel veriyor ve son olarak fazla para harcamazsın.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mikail_unal
    mikail_unal's avatar
    Erkek

Arkadaşlar yaklaşık 8-9 aydır e sigara kullanıyorum baslangıc olarak vismec 2/3 aldım halen mod olarak onu kullanıyorum sonra baslık olacak griffin 25 aldım ciger cekimi ama tellemesi sarımı zor akıtıyor v.s ogrenmesi zor ve yoruyor insanı sonra gidip mtl ye gectim troy aldım o cok basit tellemesi pamuklaması sonra gidip expromaizer ve phonemon aldım içlerinden en begendiğim atomizer ekpromaizer bogaz vurumu cok iyi aroma konusunda bi tık altta phonemonun bogaz vurumu az ama armoyı cok guzel veriyor. bu iki atoda phonemon pamuklaması sıkıntılı. bu ara likiti ilk basta dısardan aldım sonra kendim yaptım. en guzeli kendinin yapması dışarda yapılanlara güvenmiyorum tavsiyem kendiniz yapın forum önerebiliyorsak özelden yazın söyleyim reklam olmasın diye yazmıyorum. iyi buharlamalar.