folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Elektronik Sigara Suratında Patladı, Yedi Dişini Kaybetti

Elektronik Sigara Suratında Patladı, Yedi Dişini Kaybetti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

sigara öldürür

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opsiyonel_Bilgiler
    Opsiyonel_Bilgiler's avatar
    Erkek

içmeyin. papatya çayı falan için.

imza mı gelmiş?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

hacılar hocalar - ve + kutupa sahip herşey temas halinde patlar bunun e sigara mevzusu alakası yok amk. Bu patlatan eleman mekanik modda cihazın ve pilin amk bir adam çevrenizde yada tbtde dünya kadar adam var sorun hangisinin neresinde patlamış.

sigara tekelleri esigaradan rahatsız gelin hesap yapalım.

Günde 2 paket muratti için birisi 

2*11: 22 tl günlük 22tl *30 gün = 660 tl aylık sigara masrafı 

660tlnin = 495 tlsi devlete vergi

165 tl de sigara kuruluşları kazanır boru değil milyarlarca içici var matematik yanılmaz 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı

dün gördüydüm ben de. Şimdi bunu kullananlar bu adamın halini görünce her fırtta 3.5 atacaklar.

Çocuğun face: https://www.facebook.com/andrew.hall.3910/posts/10100193309728068?

:) aynen

modum dna75 çipli,likitim evyap,pilim orjinal barkodla kontrol edilmiş sony,watt ve volt değerlerim insancıl :D

kafam rahat

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Her gün sigaradan yüzlerce kişi ölürken kaç tanesini haberlerde gördünüz acaba? Elektronik sigaradan bir tane olayın bu kadar büyütülmesinin amacı sigara satışlarının düşmesi. Dünya sağlık örgütü bile sigara kullanıcılarına elektronik sigarayı öneriyor. Elektronik sigaranın zararı yok mu elbette var ama normal sigarayla aynı kefeye koyulamayacak kadar az. En azından katran ve zifirle buluşmuyor vücudunuz.

Mekanik olmayan modlarda kısa devre chipleri var. Örnek vermek gerekirse bir arkadaş I Just S demiş onlarda kısa devre korumaları var cihaz kendini kapatıyor.

Picolarda yine aynı cihaz ısınınca bile uyarı veriyor. Mekanik modlarda bu imkanın yok keşke mekanik mod kullanmak isteyen insanlar ehliyete tabii tutulsa adam ohm watt volt olaylarını bilmiyor direkt mekanik mod kullanmaya çalışıyor sonuç olarak hüsran.

Ve kesinlikle orijinal pil kullanılması gerekiyor bilinmeyen yerlerden pil alınmamalı ve kullanılmamalı. Piller hiç birşeyle temas halinde bulunmamalı.

Gelelim e sigaranın likitine içerisinde PG, VG ve Aroma bulunmakta. Artı olarak elektronik sigara normal sigarayı bırakmak için sadece bir araç. Uzun vadeli ve hobi olarak görülmemesi gerekiyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Zaten herkes yazmis bide ufak bi ozet ben geceyim. kullanilan mod mechanical mod denen sadece pil ve atomizer ile calisan bir cihaz. elektronik sigaralarin hepsinde mantik gelen voltaji coil sargisi ile direnc gosterttirilip isi ile likiti buharlastirmasidir. elektronik korumaya sahip cihazlarda patlama vs olma ihtimalo cok cok cok azdir cunku aradaki elektronik devre volatajin nekadar olmasi gerektigini ayarliyabilmektedir. anliyacaginiz kisa ozeti laptop bataryalarindaki sistemdir. mech modlarda koruyucu hicbir devre entegre diot dahi bulinmaz yapilan bobin sargisi gelen voltaja direnc gosterip kendini isitir. bu suna benzer evin kapisini ac iceri hirsiz girdi. hirsiz sucluda ev sahibi hicmi suclu degil?

Bu sebeple elektronik sigaraya atilan bok neden telefonlara atilmamaktadir????

delimiyim ben?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

Bi bitmediler amk.

Veriolar parayı haber yapıyorlar. 

1 aydır esigara kullanıyorum herşeyden süper memnunum. Uykum düzene girdi nefes almam değişti koku tad alma duyularım arttı. Cebimde param duruyor. 

Eşim memnun. 

Hayvansı buhar çıkartcam diye fırın resiztansı gibi tel sarıyorlar deli gibi voltaj sonra patladı yarrağın bile patlar. 

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

ohm kanunu bilmeyen geri zekalılar ve risk alan profesyoneller yüzünden esigaranın adı kötüye çıkıyor.

bu tarz hatalar yapan benim de tanıdığım 1-2 kişi var okadar diretmeme ramen mekanık moddan vaz geçmiyor adamlar. en azından kaliteli piller kullanıyorlar 1 ayda 1 sony vtc5-6 pili çöpe

atıyorlar. pilin kendi koruma devresi olduğu için her seferinde ucuz yırtıyorlar ama türkiyeden de bu tarz haberler gelmeye başlayacak. 

zaten youtube ta dolaşan türk bir kullanıcının yanan cuboid in videosu var piller salınım yapmış tütüyor alet.

öncellikle bilinmesi gereken 18650 pillerin - kutpu tüm gövdesidir o kaplama onun için vardır + kutpunun tam yanından kaplama kalkarsa kısa devre yapma olasılığı çok çok çok yüksektir

kaplaması kalkmış,çizilmiş,sıyrılmış pilleri kullanmayınız yeniden kaplayınız yada direkt geri dönüşüm kutularına atın lütfen 

PsychoDawn tarafından 18/Oca/17 16:44 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 2940 Toplam Mesaj: 19
elektronik sigara