folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Eleman Araniyor ( Otomatik Kepenk - Kaynakci )

Eleman Araniyor ( Otomatik Kepenk - Kaynakci )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Evet Arkadaslar bir yakinim in otomatik kepenk firmasi var ( 20 yillik firma )  bana eleman aradigini bildirdi..

Bende Tahribat.com Muritlerin ihtiyaci vardir diye Konu acayim dedim..

Aranan ozellikler. :

Askerligini Yapmis

Kaynak deneyimli

Sofurlugu olan ( Sart degil )

Ve Avrupa yakasinda oturan arkadaslar olursa sevinirim

Yer : istanbul zeytinburnu

Adres bilgileri : 

Web : Otomatik kepenk

Adres: Sümer mah. Merv Cad. No: 115 Kat:1 Zeytinburnu / istanbul

Tel: 0212 547 86 67

Gsm1: 0532 687 63 90

E-mail: info@ozlemkepenk.com

Arkadaslar bu konuyu buraya acma sebebim. 

Öncelikle Sitedeki arkadaslarimin ihtiyaci var ise ön planda yararlanmalarini saglamak ..

Bu işi yaparim ederim diyen olursa pm atmalari yeterlidir. iş sahibi olma ihtimali yüksektir.

iyi forumlar. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Up..

Kimse bu meslek dalinda is aramiyormu ..

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

memlekette iş var sadece iş beğenmeyen çok

upingen

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

Mersin Tarsus Org. Sanayinde fabrika için kaynakçı aranıyor.

İletişim PM.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mYMusti
    mYMusti's avatar
    Erkek

iş yok diyen yalan söyler hocam iş var çalışmak iseyen yok :S

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Bizde 4 aydır kaynakçı, frezeci, tornacı arıyoruz, ne yazık ki düzgün bir eleman bulamadık henüz..

Her ile üniversite açan, herkese sende oku diyen, meslek liselerinin önünü açıp bizi elemansız bırakan hükümete;

"Sen ağa ben ağa, e bu ineği kim sağa" diyorum.

Edit: Gelenlerin hiçbirine(gelen de zaten 3-4 kişi) asgari ücret teklif edilmedi, en az 1.5 katı teklif edildi. Cumartesi-Pazar tatil, öğle yemeği veriyoruz. Yol parasını veriyoruz. Sabah 8 akşam 5, ya da sabah 9 akşam 6 çalışıyorlar.

Bana 700 liraya çalışmam ayağı çekmeyin, vasıfsız elemansan anca o verilir, işveren de yoldan toplamıyor parayı. Netten brüte maaş hesabı yapın bakalım işletmeye ne kadar masrafınız oluyor. 

Kaan tarafından 08/Eki/12 18:47 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

iş elbette var ama hiç düşünmüyor 700 lirayla niye çaşllışmak zorundayız diye elbette iş yok diye bir şey yok bu memlekette iş var millet beğenmiyor diyenler asgari ücretle hem kra ödesin hemde çoluk çocuk baksın ondan sonra kalksın yorum yapsın burada
    geçin bu hükümet yandaşı ağzılarının ya
    ülkede götünde kredi kartı borcu olmayan adam kalmadı yetmediğinden

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    herkesmi kaynakcı ariyor abi gecende part time kaynakci araniyor ilani gordum direkte part time nedir ya :)

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    kaanstain bunu yazdı

Bizde 4 aydır kaynakçı, frezeci, tornacı arıyoruz, ne yazık ki düzgün bir eleman bulamadık henüz..

Her ile üniversite açan, herkese sende oku diyen, meslek liselerinin önünü açıp bizi elemansız bırakan hükümete;

Edit: Gelenlerin hiçbirine(gelen de zaten 3-4 kişi) asgari ücret teklif edilmedi, en az 1.5 katı teklif edildi. Cumartesi-Pazar tatil, öğle yemeği veriyoruz. Yol parasını veriyoruz. Sabah 8 akşam 5, ya da sabah 9 akşam 6 çalışıyorlar.

Bana 700 liraya çalışmam ayağı çekmeyin, vasıfsız elemansan anca o verilir, işveren de yoldan toplamıyor parayı. Netten brüte maaş hesabı yapın bakalım işletmeye ne kadar masrafınız oluyor. 

umarım  ilerde askari ücrete talim edersinde yazdıkların aklına gelir

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Harbidende anlamiyorum haci..

Adamin is deneyimi yok ise asgari ücret ile ise baslamasi normal..

Ama Biz meslek sahibi eleman ariyoruz, koskoca istanbulda hiçmi kaynakci yok yada otomatik kepenk isinden anlayan yok ?

Garip ..

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    kaanstain bunu yazdı

umarım  ilerde askari ücrete talim edersinde yazdıkların aklına gelir

İşte asgari ücrete talim etmemek için, zamanında istanbul'da BEŞ KURUŞ PARA ALMADAN aylarca çalıştım. Asgari ücrete talim edersem eğer, böyle dünyanın adaletine koyayım derim ve bu ülkeden giderim.

Toplam Hit: 1527 Toplam Mesaj: 17