Elinde Okumadığı Kitap Olanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diCk
    diCk's avatar
    Erkek

Beyler elinde okumadığı tozlanmış eski yada yeni kitap olan varmı ücretsiz karşılıksız kitap vermek isteyen varmı aranızda:)

Eğer vermek isteyen olursa istanbul metrobüs hattından ben alabilirim kitapları kaç tane olduğu yada konusunun ne olduğu pek

önemli değil,sadece kitapların arasında boğulup okumak istiyorum:)

Konuya yazamayan arkadaşlar msn adresim Serkan.KukLa@hotmail.com bu şekilde kontak kurabiliriz:)

Karşılığında bende kitap verebilirim isteyen arkadaşlara..

FuCk yOu System..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Konuyu acik yap ve mail adresi yaz daha cok kitap bulabilirsin

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirri
    sirri's avatar
    Erkek

diCk bunu yazdı:
    -----------------------------

Beyler elinde okumadığı tozlanmış eski yada yeni kitap olan varmı ücretsiz karşılıksız kitap vermek isteyen varmı aranızda:)

Eğer vermek isteyen olursa istanbul metrobüs hattından ben alabilirim kitapları kaç tane olduğu yada konusunun ne olduğu pek

önemli değil,sadece kitapların arasında boğulup okumak istiyorum:)

kütüphaneye gitsene hocam :) hem etrafında bin tane kitap olsada bir kitabı okumakla meşgulken 2.kitaplar dikkat dağıtır :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diCk
    diCk's avatar
    Erkek

Sirri kütüphanemi kaldı:S

Adamlar hepsini kapatıyorlar beyazıtta buldum bir tane kütüphane oradaki kitaplar istanbul ünversitesindeki örencilerin işine yarayacak cinsten çoğunluğu

hem üyelik istiyorlar senin üstüne birşey olması lazım belge istiyorlar,benim üstüme hiç birşey yok düşündümde bir fatura vs lazım oldu

zoruma gitti hiç birşeyimin olmadığının farkına vardım:)

FuCk yOu System..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

aslında ulaşım işini halledip Türkiye genelinde kitap takası yapabileceğimiz bir portal güzel olurdu.Hocam bende politik,bilim kurgu,roman tarzı kiataplar var ama biraz takıntılıyım ;) kitaplarım aldığım gibi çiziksiz durmazsa sinir oluyorum bu yüzden aile içinde bile kimseye vermiyorum.Kütüphanelere git okuma kulüpleri falan var onlara bak.Sadece okumak istiyorsan dergi tavsiye ederim.Çok güzel edebiyat dergileri var,çizgi romanlar var takıl işte ;)

edit:her ilçenin kendi kütüphanesi var belediyelerin bünyesinde 

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diCk
    diCk's avatar
    Erkek

heza bunu yazdı:

aslında ulaşım işini halledip Türkiye genelinde kitap takası yapabileceğimiz bir portal güzel olurdu.Hocam bende politik,bilim kurgu,roman tarzı kiataplar var ama biraz takıntılıyım ;) kitaplarım aldığım gibi çiziksiz durmazsa sinir oluyorum bu yüzden aile içinde bile kimseye vermiyorum.Kütüphanelere git okuma kulüpleri falan var onlara bak.Sadece okumak istiyorsan dergi tavsiye ederim.Çok güzel edebiyat dergileri var,çizgi romanlar var takıl işte ;)

edit:her ilçenin kendi kütüphanesi var belediyelerin bünyesinde 

Aslında o dediğin gibi bir portal ben kurmak istiyorum uzun zamandır ama tasarım üstüne pek bi bilgim yok okumayı aşılayabiliriz insanlara hemde

gruplar halinde sosyal bir platform oluşturulabilir,benimde kitaplarım var ben konunun altı çizilmesi bi yana kitabın yaprağının bükülmesine bile uyuz oluyorum:)

Kütüphaneye üye olmak için evrak lazım olduğundan kitap alamıyorum ancak bu şekilde olabilir..

FuCk yOu System..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diCk
    diCk's avatar
    Erkek

Bu gün biraz daha kalabalığız sanırım bu konuyu bi up ediyim:)

FuCk yOu System..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

Bana şu nevzat çiftçinnin pkkda yaşanmayan yıllar girdap adlı kitabını verenin 40 yıl kölesi olurum hiçbir yerde yok lanet olsn

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

devlet kütüpaneleri var kitapi sana gonderiyor arti topkapida da var arastirirsan kütüpane cok.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

hocam ne parası ne şartı şurtu ?

belediyenin kütüphaneleri var 10-15 tane ücretsiz hepsi. ben gecen yıl üye oldum Atatürk kitaplığına. belki ögrenci oldugum içindir ama hiç para vermedim.

http://application2.ibb.gov.tr/kitapkatalogu/

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek

e-kitap olarak istersen paylaşabilirim. 390mb veri...

Bir yalanın öyküsü bin gece söylenir.Bir doğru için yardan da serden de geçilir.Hile bir zehirdir,kıvrandırır kişiyi.Hile ile iş gören mihnet ile can verir.
Toplam Hit: 3040 Toplam Mesaj: 20