folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Elinizde 100 Milyar Olsa Nasıl Değerlendirirdiniz?

Elinizde 100 Milyar Olsa Nasıl Değerlendirirdiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

Tam be yazıodum hocam da 1'e 5 diil 1'e 2 veren çifte şans kuponu yapardım:D

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLueShaDow
    BLueShaDow's avatar
    Erkek
    ben cengiye gider bitene kadar harcarım :) sonra borçları nasıl oderim diye dusunurum

Oynama Babayla Baba Yorgun....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsortiC
    AsortiC's avatar
    Erkek
    media_center bunu yazdı:
    -----------------------------
    okulu bırakırım  gıder ev alırım sonra son model bi araba alırım  sonra  kafama gore bı dukkan acarım bı de evlenırım gerı kalanını bankaya yatırırım pek geriye para   kalmadı her halde :D
    arkadaş kafanmı güzel ? 1 evi 100 milyara bulamayacagın devirde kalkmış ebesinin örekesine kadar alıyosun : )
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    borçlarımı öder sonra geri kalan paraya bi t-shirt cu dükkanı açardım bide t-shirt basım makinası alırdım  geri kalırsa para onada bi bilgisayarcı dükkanı açardım küçük bişey
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

parayı ikiye böler,yarısını bi çuvala doldurup ağzına kadar sıçardım...

bu saatten sonra gelecek paranın... 

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi
    antivir-US bunu yazdı:

parayı ikiye böler,yarısını bi çuvala doldurup ağzına kadar sıçardım...

bu saatten sonra gelecek paranın... 

hehehehehhe delii yaaa deminden berı guluyorum yazdıgına sonra baska konuya gecıyorum gerı acıyorum yazdıgını okuyup yıne guluyorum :)

manyagg senıııı :)

mimi " yim ben ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chicagoan
    Chicagoan's avatar
    Erkek
    at itin onune yemez para yalannn dostum yalannn....HAK yoluna gidin biraz...

kahramanlar can verir vatan icin... Neyzen derki.. Boka bok deme bok duyar ar eyler o oyle bir adamki boka zerresi konsa boku murdar eyler..!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

@ olivetti abü blogun yeni sürümünü dağıtcam bi kaç güne kadar az sabır madem bu kadar ilgilenen var :D neyse

balkon çatı olmaz dediğin gibi sağlama almak en iyisi anlık ölüm silah.. çatıdan atlayacam yere çakılana kadar yaşadığım korku, 

çakıldıktan sonra belki can çekişicem kırıklar yüzünden .. katlanamam ölüosam öleyim aq :D .. 

@ Freak hoca eyvallah saol :) yalnız tatile giderkende bu beyni götürcem dolayısıyla ben nereye dert tasa keder oraya pek bişey değişmez :)

yalnız herkes bişey yazmış sanmıyorum elinize o kadar para geçse hiç bişey yapamaz kalırsınız nereye harcayacağınızı şaşırırsınız

gider en lüzumsuz şeye yatırır ortada kalırsınız :D 

:|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

emlak işinde iyi para var gerçekten, herkeste ev sıkıntısı var. valla al sat, temiz iş.

///______________
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SPY-CX5
    SPY-CX5's avatar
    Savaş Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Yukarıda yazıldığı gibi; arazi işinde iyi paralar dönüyo hacılar ben olsam iyi bir araştırıp arazi alırdım.

İmarı olmayan bir arazi alıp kaç sene sonra imarı gelince %100'e varan kar yapılabiliyor ama bu işler göt ister riskli biraz :)

Toplam Hit: 7409 Toplam Mesaj: 67