Elveda...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewAge
    NewAge's avatar
    Erkek
    İyisiyle kötüsüyle bu okuldaki üç yılımı bitirdim. Ama gönül isterdi ki, derslerimdeki başarılarımla, efendiliğimle, Boğaziçi Üniversitesi"nin gözde adayı olmamla anılayım... Aslında bu saydıklarımı ben de gerçekleştirmek isterdim. Fakat ne yapalım SEVDİK Bİ KERE...

Şimdi sevmenin nesi kötü diyeceksiniz. Aslında çok güzel bir olay, yaşadığının farkına varıyorsun. Ama karşılıksız seversen iş değişiyor... Bir kere iyi bir üniversiteyi kafadan sil, kazanacağın varsa da kazanamazsın. Ses kalitesi sağlam bir müzik seti al ve tabiki damar şarkılardan oluşan kasetler... Her zaman çekmecende mutlaka bir paket sigara bulundur ve de en darkından bi bira. Tekel bayilerinin yerini iyi öğren ama dikkat et 24:00 e kadar ne alacaksan al, kapanır yoksa...Tabi uykunun gelmemesi içinde bol dozajlı nescafe şart... Ailenin, arkadaşlarının kalbini kırmayı göze al ve sonuçlarına katlan. Bir de Samsun"nun geceleri soğuk olur, bir yerlerden elektrikli ısıtıcı bul ya da bir battaniye... En önemlisi de şiir ve şarkı sözü yazmak için ince uçlu bir kalem ve boş bir defter temin et... Bunlar yurtta yapacakların tabi bir de dışardayken yapacakların var...

Git sırasına " seni seviyorum " yaz. Ama arkadaşlarına yakalanma sakın, hesap vermek zorunda kalırsın... Kendi dershanene gitmek için uyanma. Onu, dershanenin girişinde iki dakika görebilmek için uyan. Geç kalırım belki diyorsan kahvaltı yapmaya da gerek yok, yarım saatlik yolu çek. Eğer yine de yakalayamadıysan orada,yağmur altında, 5-6 saat oyalan, çıkışına git. O seni görmezlikten gelse bile vazgeçme. Okulda ona bakarken arkadaşlarına yakalanırsan dalga geçilmeye katlan. Çok üsterlerlerse otoriteni koy. Yakın arkadaşlarına da " tamam, unuttum" yalanını salla... İnanmazlarsa git başkalarına asıl , şenlik olsun... Kalem istemek için bile olsa onunla konuşma şerefine nail olursan, sesinin titrememesine dikkat et. Hele bir de bütün cesaretini toplayıp " konuşalım mı? " teklifini ettiğinde " olmaz! " deyip tenezzül etmezse, yıkılma ama sakın yıkılma... Nerede olursa olsun, eğer onu görebilme ihtimalin varsa o ihtimali değerlendir, yağmur altında çok yürümen gerekse bile... ha yağmurda dolaşmayı da sev çünkü göz yaşların farkedilmez... tabi bir de gece gündüz farketmez yanında her zaman selpak bulundur.

Bunları yaparsan zaten fazla yaşamazsın. Yine de en olumlu çare gibi görünen intaharı göz ardı etme... Ama aklında da bulunsun, ölürsen onu bir daha asla göremezsin...

Elveda...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    robertcan
    robertcan's avatar
    Erkek
    Arkadasim
    Ben 25 yasindayim.
    17me kadar ayni seyleri ben de cektim,%80imiz ayni seyleri ceker.
    Sevmeyi bilip,korkusu olmayanlar,kankalarin artik "yetmedigini" anlayan olgunluktaki erkekler bunu cekerler.
    Su andaki durumum.
    18 yasimdan beri hayatimdaki kadinla birlikte yasiyorum.Seneye insallah evleniyorum.
    Intihari az mi dusunmemistim zamaninda,e ama ne oldu?
    hayat perrrfect
    seninle oynayanla isin olmamali,veya imkanin varsa sen de onunla oynayacaksin
    sevginin kiymetini bilmeyene bu kadar deger verilmez
    Inan 2 sene sonra sunlari diyeceksin "hic degmezmis"
    sana bir tavsiye,kizlar aslinda deli gibi gelip bir erkegin cikma teklifini bekler.belli etmezler ama inan,hic cikmamis bir kiza teklif et "aninda"kabul edecektir.
    Cunku yarasi var,hic cikmamis,kankalarina,suna buna hava atacak ya
    Iste oyle.
    Sen dalgana bak,uz insanlari ama uzulme.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkworld
    darkworld's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kanka eyw yazın çok güz3l aşk dediğin budur... ama sonuçta hepsen sikilirsin!!! kızlar nankordur....

SEVERSEN SIKILIRSIN SIKERSEN SEVILIRSIN yanlış anlaama dunya üzerinde geçerli olan kanun bu

Bir Duvar Var Sırtımı Dayadıgım Sevgiden Örülmüs Koskoca Bir Duvar Hasretinle Yandigim Kuytusunda Her Gece Ağladıgım Şunu Bil Ki Sevdigim Sen o Duvardaki Gözyaşım Olacaksin Ve Hiç Kurumayacaksın Ellerimi Kanatırcasına Tırnaklarımla İsmini Kazıdıgım O Sevgi Duvarinda Hep Ama Hep Yaşayacaksin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Eleman yazdıkların pek iç acıcı değil! Aklına aptalca fikirler getirmiyorsundur umarım! Eğer getirdiysen bile çabucak vazgeç bundan. Bir kere geliyorsun bu lanet dünyaya, ikinci bir şansın yok. Bu hakkını iyi değerlendir! Hata yap, yapma demiyorum ama geleceğini karartmaya veya kendini yoketmeye kalkma emi! Bir kız için intiharı düşünme asla! düşünüp de yapanlar ne oldu? Kavuştular mı sevdiklerine ölünce???

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ...

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLginc
    iLginc's avatar
    Erkek
    Şunu asla unutma kimse için ölmeye değmez onunla konuşmayı denedin mi hiç denemediysen dene denediysen de gun gelicek unutacaksın zamanla yaralar kabuk baglıyor.Ben öfkenin ve pasta kıtırının iki gün sonra yumuşadiğini öğrendim

ahmet cakar'in hastane de muhtemelen sarf ettigi sozler "simdi doktor bey size birkac sorum olacak. biiirrr kac kursun yedim ikiii senin doktorluk belgen nerdee uccc sen neden oyle tip tip bakiyorsun aptallik mi var sende bakin dikkat buyrun aptalsiniz demiyorum aptallik mi var diyorum"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewAge
    NewAge's avatar
    Erkek
    Yok canım eskide kaldı herşey...
    Sevmek mi?
    Bir daha asla...
    Mutlumuyum?
    Hayır...
    Mutlu olacak mıyım?
    Asla!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeathCliff
    HeathCliff's avatar
    Erkek
    eheehh ben aşıq oldum.. ilk yazılıların sonunda tam 10 tane zayıfım oldu... ee zikerim bn böyle aşkı :)

Hayata koyim.. Size Bisey olmasin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLginc
    iLginc's avatar
    Erkek
    Bende uni 1 deyken aşık olmuştum 5 sayıf gelmişti 2.yarı

ahmet cakar'in hastane de muhtemelen sarf ettigi sozler "simdi doktor bey size birkac sorum olacak. biiirrr kac kursun yedim ikiii senin doktorluk belgen nerdee uccc sen neden oyle tip tip bakiyorsun aptallik mi var sende bakin dikkat buyrun aptalsiniz demiyorum aptallik mi var diyorum"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3rk4n
    3rk4n's avatar
    Erkek
    eğer deyecekse benim hepsi zayıf olsun.

The Lost Boy Of CyberSpace
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    bende orta 1de oldum orta sona kadar zayif idi kızla 2 sene cıktım kız beni aldatti her sey yalnmıs ogun bugun kımseyi sewemiyorum 3senem boku bokuna gitti ama bir sey war insan sıkılınce anlarmıs bizde sıkıldık bizde neyin ne oldugunu anladık ılk askımdı ılk sevgilimdi ama her sey yalnmıs her sey oszden ibaretmıs neyse sıkılen gotun dawsı olmaz misalı artık takmıyorum artık umuumda değil artık maziyi konusmuyorum daha fazla konusmak istemiyorrum bu arada fazla kendinzi kaptırmayın hep sıkılen siz olursunuz tıpkı bnm gibi NewAge yazın gayet iyi olmus saygılar sewgiler her sey gonlunuzce olsun

"Parmağımla insanlara yıldızları gösteriyorum, onlar parmağıma bakıyorlar"
Toplam Hit: 4488 Toplam Mesaj: 13