Email Gönderim Servisleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    TeRRoR bunu yazdı

Amacım kampanya mailleri göndermek değil, sistem maillerini (sipariş geldi, sipariş hazır, ıvır zıvır.). Mailchimp bu işi yapıyormu tam anlayamadım. AWS Ses spam'a düşmeme konusunda dediğiniz kadar başarılımı? Çünkü fiyatları ve şartları çok uygun gözüküyor.

ben bir yurt disindaki bir cok projemde sendpulse ile yol aliyorum ve memnunum. https://sendpulse.com/ 

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

Aws ses iyidir, spam'a düşmemesi için yapman gereken bazı spf ve benzeri ayarlar konusunda seni yönlendiriyor.

onları yaparsan sorun kalmaz, eğer yapmana rağmen düşüyorsa email kutusunu bir kontrol ettir blackliste düşmüş mü? 

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    sandman bunu yazdı

Aws ses iyidir, spam'a düşmemesi için yapman gereken bazı spf ve benzeri ayarlar konusunda seni yönlendiriyor.

onları yaparsan sorun kalmaz, eğer yapmana rağmen düşüyorsa email kutusunu bir kontrol ettir blackliste düşmüş mü? 

Henüz kullanmaya başlamadım. Müridin daha önce bahsettiği gibi en başta düzgün bir servis seçip onunla yola devam etmek istediğim için sizlere danışıyım dedim. AWS Ses konusunda bahsettiğiniz gibi sorunlar çıkmıyorsa AWS Ses kullanıcam. Implementasyon sonrası genel bir bilgi mesajı geçerim başka müridlerde faydalanır. Teşekkürler.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

mailchimp 

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    jargonphp bunu yazdı

mailchimp 

hipokondriyak bunu yazdı

Eyeos

peki anlatsanıza biraz neden?

TeRRoR tarafından 05/Şub/20 10:38 tarihinde düzenlenmiştir

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shuqufe
    Shuqufe's avatar
    Erkek
    myblackworldweb bunu yazdı

mailchimp varken aksiyona gerek yok :) 

+1 uzun zamanlar bende kullan gerek çalıştığım yerlerde yada kendi işlerim 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

Bende mailgun kullanıyorum ciddi miktarlarda mail atıyorum bir sıkıntı yok mutluyum. 

FCN tarafından 05/Şub/20 11:29 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Nihayetinde AWS Ses kullanmaya karar verdim. Umarım spam konusunda üzücü birşey yaşamam. Gerekli DKIM, Spf kayıtlarını vs oluşturdum. AWS Ses ilk aşamada sizi sandbox'a tanımlıyormuş ve sadece verified mail adreslerine ve mail adreslerinden mail göndermenize izin veriyor. Sandbox'dan çıkış için ticket açılıyor. Benim ticketima 30 saatte filan cevap döndü. Acelesi olan olursa bunu göz önünde bulundurmasında fayda var.

Toplam Hit: 2234 Toplam Mesaj: 19
aws ses smtp mailgun