folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Emeklilik Yaşına Geldiği Halde Hâla Emekli Olmayanlar

Emeklilik Yaşına Geldiği Halde Hâla Emekli Olmayanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bizim burdada bi hoca var 50 yaşına gelmiş hala cami imamlığı yapıyor.

lan sana kimse demiyor namaz kılma çık git emekli olmuşsun zaten

bırakta yeni gençlik gelsin

bu insanların kafasında sadece ben hissi oldukça

bu memlekette işsizlik 1 milyonda olur 5 milyonda.

sonra camilerde görürsünüz fakirlere yardım sesleri .

ben çok gördümde :) 

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    22 yaşında yeni ilahiyat mezunu bir adam imamlık yapsa fenamı olur yani imam yaşlandığından belki sureleri unutabilir yanlış kıldırabilir budahiç hoş olmaz ama 22 aşındak iciva gibi imamın kıldırdığı namazı düşünün

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:
    -----------------------------
    22 yaşında yeni ilahiyat mezunu bir adam imamlık yapsa fenamı olur yani imam yaşlandığından belki sureleri unutabilir yanlış kıldırabilir budahiç hoş olmaz ama 22 aşındak iciva gibi imamın kıldırdığı namazı düşünün

bu mesajdan sonra hayvan ın 'camilerde özelleşsin' diyebilecegine inanan var mı ? :)

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    ilk defa bir konuda hepimizin hem fikir oldugunu görebiliyorum ve sasirdim dogrusu:) bende gıcık oluyorum arkadas disarisi mühendisinden teknikerinden bilmem nesine kadar issiz kaynarken herif 65 yasina kadar calisior.. 2 ev almis 3 cocuk evlendirmis araba yapmis yazlik almis.. deyusun oglu hala emekli olmuyor.. bari kamuda 65 yas zorunlulugu kaldirilsin. 20 seneyi dolduran emekli olsun anasi satayim yaa.. emekli olmamak icin binbir takla atiyorlar..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

Amca oğlu o zaman senin yerine belediye başkanı ya da müdür kendi amcasının dayısının kuzenini işe alacak. Yani sakat iş... Noldu senin kpss fos.. Yazık değil mi?

Özelleştirme rulz.

Edit: Özelleştirilirse torpil olmayacaktır. Mesela akbank çalışanı torpille alınan bi bankacı var mı yok... Derecesine göre alınıyor deneniyor. En iyi verim alınınca işe kabul ediliyor.

Nitekim özelleşen telekomun hizmetleri kat kat arttı. Eskiden internete bağlanmak vicdan azabıydı. Şimdi daha iyi.Eskiden kafamızı sokuyoduk telekoma. Bu bi gerçek. Özelleşip yabancının yönetmesine karşı çıkıyosanız bırakın asıl hırsız doğan yönetsin x| Ya da onun gibileri. Yinede kat kat kat daha fazla verim alınır işten.

mühendislik bitirmiş bi tanıdık akbankta yönetici şu an :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı:

HaYVaN bunu yazdı:

Amca oğlu o zaman senin yerine belediye başkanı ya da müdür kendi amcasının dayısının kuzenini işe alacak. Yani sakat iş... Noldu senin kpss fos.. Yazık değil mi?

Özelleştirme rulz.

Edit: Özelleştirilirse torpil olmayacaktır. Mesela akbank çalışanı torpille alınan bi bankacı var mı yok... Derecesine göre alınıyor deneniyor. En iyi verim alınınca işe kabul ediliyor.

Nitekim özelleşen telekomun hizmetleri kat kat arttı. Eskiden internete bağlanmak vicdan azabıydı. Şimdi daha iyi.Eskiden kafamızı sokuyoduk telekoma. Bu bi gerçek. Özelleşip yabancının yönetmesine karşı çıkıyosanız bırakın asıl hırsız doğan yönetsin x| Ya da onun gibileri. Yinede kat kat kat daha fazla verim alınır işten.

mühendislik bitirmiş bi tanıdık akbankta yönetici şu an :)

bilgisayar mühendisleri genelde yönetici olur ...

diğer arkadaşa da şöyle söylemek istiyorum bazı kurumlar dewletlere kambur oluşturmuş halde bunların atılması gerekiyor ...

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Edit: Özelleştirilirse torpil olmayacaktır. Mesela akbank çalışanı torpille alınan bi bankacı var mı yok... Derecesine göre alınıyor deneniyor. En iyi verim alınınca işe kabul ediliyor

işte bunu bilemeyiz nasıl bu kadareminkonuşuyorsun şuan gitbir belediyeye %100 emin ol torpil olduğundan gitsor burada torpillegirmişeleman varmı sana elbetteki yoktur diyeceklerdir

bende derimki özelleştirilmeyen hiçbiryerde torpilyoktur hadiispatla delilkoy öneme koyamassın bende sana özelleşen kurumlarda torpil vardır diye delil koyamam ama  torpil var diyede Allah aşkına kocakurumun özelleştirilmesi düşüncesi çok saçma bence

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 2371 Toplam Mesaj: 18