Eminem & 50 Cent

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eFe19KAN
    eFe19KAN's avatar
    Erkek
    HiO bunu yazdı:
    -----------------------------
    run-dmc 85 lerde başladı diye onu mu dinleyip profesyonel olunuyor? nwa cok mu yeni? o da run-dmc zamanında başladı. ll cool j cok mu yeni? guldurmeyin beni ikinizde. ben sokaklara b-boy lara dier piclere özenmem benim muzik tarzım budur r&b bile dinlemem bu yaşa kadar bir suru muzik dinledim hicbiri hoşuma gitmiodu rapi bulana kadar. cok mu zeki sanıosunuz kendinizi eskilerden ornek verip bilginizi gosterip eziyorsunuz?

NE sanıyosun kendini rap dinneyerek

"bu yaşa kadar bir suru muzik dinledim hicbiri hoşuma gitmiodu rapi bulana kadar."

Sen harbi salaksın bu cümlede ne kadar cahil olduunu belli ettin
    Merak ediyorum o bisürü müziği

Bu arada metallica kim oluyomuş geldiler ve geçtiler millet daha yeni dinnemeye başlamış

Sinirlendirmeyn lan beni rapin 2pacin a.k.

Sonsuza kadar yaşayabilen ölü değildir, Tuhaf zamanlarda ölüm bile ölebilir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Beacool
    Beacool's avatar
    Erkek
    HiO bunu yazdı:
    run-dmc 85 lerde başladı diye onu mu dinleyip profesyonel olunuyor? nwa cok mu yeni? o da run-dmc zamanında başladı. ll cool j cok mu yeni? guldurmeyin beni ikinizde. ben sokaklara b-boy lara dier piclere özenmem benim muzik tarzım budur r&b bile dinlemem bu yaşa kadar bir suru muzik dinledim hicbiri hoşuma gitmiodu rapi bulana kadar. cok mu zeki sanıosunuz kendinizi eskilerden ornek verip bilginizi gosterip eziyorsunuz?

Eziklik bence böyle mesaj atmaktır hocam... Yazımı oku, bidaha oku sonra bi daha oku... Anlarsın belki... STOP

P.S: eFe19KAN koç istersen sana tekniklerini öğretebilirim... Pm leşelim hocam...

Feel the pain of salvation!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coolio
    coolio's avatar
    Erkek
    ikiside bi poka yaramaz
    ne eminem nede fifty cent

way hayvan way
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiO
    HiO's avatar
    Erkek
    efe19kan mısın nesin harbi malsın bunu anladım yani. o cümleyi yazdım doğru sen doğuştan mı biliodun rapi, dinlemeyi, söylemeyi. zamanı geldi öğrendik hem ben rizedeyim burda 1 tane rapci bulamazsın rapin ne olduğnu bilmezler işte oyle 1 ortamda tanıştım ben varsa yoksa popları. olanları da ben rapci yaptım salak salak konusmayın...

2pac 4ever doubLe 0wnz u!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiO
    HiO's avatar
    Erkek
    Eminem ve 50 cent"i övenlere bilip bilmeden ahkam kesmeyin burda tamam mı? bütün düşüncelerimi bu konuda belirttim iyice okuyun ve ondan sonra bana katılmıyorsanız yazarsınız. zuxxi ve dierleri em i övmekte inat ediyorsunuz rapi adam gibi öğrenin ondan sonra gelin karşıma ordan burdan kesip konuşmayın! em in de fiftinin de a. koim. rap in daa ne olduunu bilmeenler gelip burda aptal aptal konuşuolar

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eFe19KAN
    eFe19KAN's avatar
    Erkek
    Ya sen kimsin yaa rizede rap dinniyerek ne olduunu sanıyosun benim geldiim yerdede kimse sepultura dinnemiodu ben senin gibi konuşuyomuyum ne sorucam sana be kardeşim sen kimsin ki hayret bişi rapten kimse anlamaz gelin bana sorun ya sen kimsin be allaan LAZ ı
    Rap bi kere müzik tarzı mı ??
    Olm bak sana ne diim ben 50cnet eminem dinniyorum dinnemedim deil dinnedim ama club larda ben manitaları yemek için dinnedim dinnedim manitanın da allhını yedim sen git 2pac dinne sonrada bu grubun dinlemenin zorluu olarak abi abaza kaldım de kendine bi gün oke hadi canım görüşürüz rizede bol abazalıklar sana ben keyfime bakarım sie

Sonsuza kadar yaşayabilen ölü değildir, Tuhaf zamanlarda ölüm bile ölebilir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiO
    HiO's avatar
    Erkek
    senin gibileri işte rizede sikiyolar zevk için dövüyoruz biz burda sizin gibileri allaını sikiyoruz onların.. sen burda olcaktın ki sana o zaman gosterirdim kulüplerde manita yemeyi, beynini eline verirdim o zaman..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ThuG_Life
    ThuG_Life's avatar
    Erkek
    burdan bi arkadaş eminem de 2pac ın stilinde rap yaptığını yazmış ....

buna kendi inanıyormu yada 2pac şarkısı dinledimi hiç merak ediyorum

2pac guiness rekorlar kitabına bile gelmi geçmiş en ii rapper olarak gecti emine veya fiftiyi kim s""ler

2pac bir efsane

eminem anasından başka malzeme bulamayan bir o. çocuğu

arasındaki farkı anladınızmı?

OnLy GoD CaN Judge Me
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiO
    HiO's avatar
    Erkek
    eminem"in arkasında dr. dre olmasaydı ne bok yicekti? kolay mı oyle beyaz 1 rapperi piyasaya surmek. dre rapcilerin saydığı 1 adam efsane nwa dan gelmiş adam rapin ustalarından

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ThuG_Life
    ThuG_Life's avatar
    Erkek
    benim adamımın good die young diye bir şarkısı var buda aradaki farkın en önemli kanıtlarından biri

OnLy GoD CaN Judge Me
Toplam Hit: 8129 Toplam Mesaj: 31