folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder En Beğendiğiniz Felsefi Sözler...

En Beğendiğiniz Felsefi Sözler...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek
    yarını olmayan günlere kaldım..

All is well
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tugra
    tugra's avatar
    Erkek

Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin karşındakinin anlayabileceği kadardır .....

anlamayana Davul Zurna Saz ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Akr3pTbT
    Akr3pTbT's avatar
    Erkek

*** Ayin Gümüş PiriLTilarindan Söz Eden Nice ŞairLer Tanimişimdir Ki ELLerine Verdiğim Gümüşün MeTaL oLduğunu AnLayamamişLardir.

bu benım en sevdiğim söz [ ÇaLmayin ] :)

Ayin Gümüş PiriLTilarindan Söz Eden Nice ŞairLer Tanimişimdir Ki ELLerine Verdiğim Gümüşün MeTaL oLduğunu AnLayamamişLardir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    "Son nehir kuruduğunda, son ağaç kesildiğinde, son balık tutulduğunda, beyaz adam paranın yenmeyecek birşey olduğunu anlayacak." (Kızılderili Atasözü)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    var olduğum için düşünüyorum.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilemem83
    bilemem83's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İşte Tyler Durden

Sonsuza kadar yaşamak istiyorsanız, ilk adım olarak ölmek zorunda olduğunuzu unutmayın...Bu benim için yakındır....
    İnsan sevdiklerini öldürür diye bir söz vardır ya; aslında bakın, insanı öldüren de hep sevdiğidir....
    Hayatta elde edebileceğiniz her şeyin sonunda çöpe gideceğini anladığınız zaman ağlamak çok kolaydır.
    Sevdiğiniz herkesin size sırt çevireceğini ya da öleceğini fark ettiğiniz zaman ağlamak kolaydır.
    Uykusuzluk...Her şey çok uzaklardadır, her şey suretin suretinin sureti...
    Dünyayla arana öyle bir mesafe sokar ki, ne sen bir şeye dokunabilirsin, ne de bir şey sana.
    Bütün umutlarımı kaybetim artık özgürüm...Bu yüzden Her akşam ölüyor ve her sabah yeniden doğuyorum...
    Bunun benim hayatım olduğunu biliyorum ve anan sona eriyor....
    Başka bir yerde, başka bir zamanda uyanabilseydim, başka bir insan olarak uyanabilir miydim diye soruyorum hep kendime...
    Uyanırsın ve hiçbir yerdesindir....
    Ve sizin gibi mahlukalar...Mobilya satın alırsınız. Kendinize dersiniz ki, bu hayatım boyunca ihtiyaç duyacağım son kanepe. Kanepeyi alırsınız ve sonraki birkaç yıl boyunca, hangi işiniz ters giderse gitsin, en azından kanepe sorununuzu çözmüş olduğunuzu bilirsiniz.Sonra o güzel yuvanızda kısılıp kalırsınız. Bir zamanlar sahip olduğunuz şeyler artık sizin sahibiniz olur.
    Ama AreS ne istiyor biliyormusnuz...Hiçbir zaman tamamlanmış olmamayı...Hiçbir zaman halimden memnun olmamayı
    Hiçbir zaman kusursuz olmamayı...Kurtar beni, tanrım, kusursuz ve tamamlanmış olmaktan kurtar.
    Belki de kendimizi daha iyi bir şeye dönüştürmek için her şeyi kırıp dökmemiz gerekiyor.
    Bazen bir şey yapar ve belanızı bulursunuz. Bazen de yapmadığınız şeyler size belanızı buldurur.
    Artık Kendi cerahatli ve hastalıklı çürümemi kucaklıyorum.Kovulmak; der AreS ;herhangi birimizin başına gelebilecek en iyi şey olurdu. Böylece havanda su dövmekten kurtulur ve hayatlarımızla bir şey yapardık.
    Çünkü ancak kendimi mahvederek ruhumun gerçek gücünü keşfedebilirim.
    Güzel ve emsalsiz bir kar tanesi değilsin. Herkes gibi sen de o çürüyen organik maddeden yapılmasın. Hepimiz aynı pürenin parçasıyız...
    Kültürümüz hepimizi aynı yaptı. Artık kimse gerçek anlamda beyaz ya da siyah, zengin ya da yoksul değil.
    Hepimiz aynı şeyi istiyoruz. Teker teker, hiçbirimiz hiçbir şey değiliz.
    Güçlü kadın ve erkeklerin oluşturduğu bir sınıf var ve bunlar hayatlarını bir şeye feda etmek istiyorlar.
    Reklamlar insanları gerek duymadıkları arabaların ve kıyafetlerin peşinden koşturuyor.
    Kaç kuşaktır insanlar nefret ettikleri işlerde çalışıyorlar, neden?
    Gerçekte ihtiyaç duymadıkları şeyleri satın alabilmek için.
    Hayatta her şey parayla ilgili değildir.
    Bize dünyanın pisliğinden başka bir şey bırakmayacaklar...
    Medeniyetin önde gittiği bu yönde Artık maddi eşyaların önemini reddediyorum.
    Bizler eşşiz değiliz.Süprüntü ya da pislik de değiliz.Biz sadece biziz..Biz sadece biziz ve hayatta başımıza gelenlerin bir nedeni yok....
    Tutkulu bir yasam tarzının yan ürünleriyiz..Ve bundan nefret ediyoruz....
    Artık insanoğlu kızların veya erkelerin peşlerinden koşmayı bırakın saçmalıklarla uğraşmayın....Acı,Mutluluk,Sevgi,Aşk gib kavramları kafanıza takmayın artık...
    Hayatımda en son neyin olmasını istiyorum biliyormusnuz?
    Beynime bir silah dayanıp duvarları beynimle boyanmasını...
    Tanrı'nın senden hoşlanmadığı olasılığını düşünmelisin. O seni hiç istemedi, hatta büyük olasılıkla senden nefret ediyor. Bu basına gelecek en kotu şey değil. Laneti ve affedilmeyi boş ver. Biz Tanrı'nın istenmeyen çocuklarıyız.Buna karşın ben tanrıya inanırım fakat bunu düşünmek varsaymak bir çok şeyi çözüyor...
    Bu görüşleri hepinize ters gelebilir Saçmada gelebilir bu umrumda bile değil.Bunları okuduktan Sonra beni dışlayabilirsiniz.Buda umrumda değil.Ama lanet olası hayatlarınızdan kurtulun artık Çırpınmayı bırakın Bırakın herşey düşeceği yere düşsün.

Sizler, Bizlerden Mekanik Sinyaller beklerken , Bizler de Sizlerden Beyin Sinyalleri bekliyoruz!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek
    büyük insanlar yapacağı işi küçük insanlar ise o işten alacakları parayı düşünürmüş
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Esconda bunu yazdı:
    -----------------------------
    Ha'dan gelen Hu'ya gider
    -----------------------------

hayy'dan gelen hu ya gider (Allahtan gelen Allaha gider) 

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_leader
    blue_leader's avatar
    Erkek

herkes bi laf sölemiş söylenmicek kelime kalmamış benim de dicem oki;

azimle sıçan mermeri bile deler...

SInıfı Geçme Derdinde İnş. Geçer AMİN !!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eXoR_CIST
    eXoR_CIST's avatar
    Erkek

götüyle inatlaşan, altına sıçar..

:) 

Toplam Hit: 93747 Toplam Mesaj: 295