folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder En Hızlı Reklam Engelleme Eklentisi Sizce Hangisi ?

En Hızlı Reklam Engelleme Eklentisi Sizce Hangisi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bayağıdır Ublock Origin kullanıyordum ama ekşi sözlük reklam engelleme eklentisi kullananlara çift tıklama muhabbeti getirince yılların emektarı Adblock Plus'a geçtim. Bayağı geliştirmişler. İnce ayarlarınıda yaptım. Sanki hızdada etkisi oldu. Sayfalar daha hızlı açılıyor. Siz hangi eklentiyi kullanıyorsunuz ?

https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock-plus-free-ad-bloc/cfhdojbkjhnklbpkdaibdccddilifddb?hl=tr

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    317seref
    317seref's avatar
    Erkek

hemen hemen hepsini kullanmış biri olarak adguard yazılımı öncelikli olmak kaydı ile adguard eklentiside hoşuma gidiyor.

## sen istiyor duj verecek yüz daha
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Masaüstünde Firefox icin Ublock Origin mobilde iOS icin AdBlock. Çok ayar falan anlamıyorum ama adblock daha çok tespit edildiği için ublocka geçmiştim zamanında öyle kalmış. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Delegado_Zero bunu yazdı

Masaüstünde Firefox icin Ublock Origin mobilde iOS icin AdBlock. Çok ayar falan anlamıyorum ama adblock daha çok tespit edildiği için ublocka geçmiştim zamanında öyle kalmış. 

Mobilde Android 9 kullananlar direk dns adresini Adguard yaparsa tüm reklamlar otomatikman engelleniyor. 4G'de dahil.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Eksi cift tik ondaymis ya deli oldum ben de mousetan sorun sanıyorum 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    SUPERBICO bunu yazdı

Eksi cift tik ondaymis ya deli oldum ben de mousetan sorun sanıyorum 

Aynen milleti bıktırmak istiyorlar. 

https://eksisozluk.com/eksi-sozluk-iki-kez-tiklama-sorunu--6107618

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Adguard adblock plus tan daha iyi sanırım. Aynı site üzerinde (webtekno) ikisini de inceledim ve adguard hem daha çok reklam engelledi hem de sayfa yerleşimi çok düzgündü fakat adblock plus ta sayfa yerleşimi düzgün değildi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek

ublock kurallarını güncelleyince düzeliyor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

heh bende şu paralı adguardın ismini hatırlayamıyordum. konuda görünce mobil lisans satın aldım. 1 yıllık 18 tl tuttu. aq telefonda reklamdan kurtuldum. 1 yıl 18 tl hiçbir şey. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baracuda81
    baracuda81's avatar
    Erkek

Firefox için ublock. Telefon için blockada

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek

Ublock origin ayarlarından önce Tüm ön bellekleri temizle sonra da şimdi güncelle yapın düzeliyor.

http://prntscr.com/p6d93u

Toplam Hit: 11304 Toplam Mesaj: 14
adblock