En Hizli Ve Saglam VPN

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badass
    badass's avatar
    Erkek

Arkadaslar, yeni Turkiye'ye geldim. islerim icin bile lazim olan sitelere giremiyroum. Bende PIA var ancak onu bloklamislar. Bloklanmayan hizli bir vpn var mi? Fiyat hic onemli degil, ne gerekirse veririm.

Opera vpn ve vpn book tavsiye edilmis diger basliklarda ancak yavas. Benim icin fiyat hic onemli degil sadece duzgun calisan birsey olsun. Cep telinde falanda calisirsa sevinirim. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Digitalocen'a kurulu kendi VPN'in. Güvenilir istiyorsan sürekli kullanacaksan kendi VPN'in harici hiç biri güvenilir değil.

Mesela Ruslara ait Browsec VPN kullandım kısa bir süre Gmail, Facebook ve Steam "şu ip numarası hesabına girmeyi zorladı ama ben sokmadım" minvalinde uyarı verdi. Önce keylogger yedim sandım fakat ekşi sözlüğe bakınca sorumlusunun VPN olduğunu anladım.

mkyb tarafından 02/Ağu/17 05:40 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Bu aralar vpn ler kevgir gibi bi işe yaramıyorlar.bende onu denemek istiyorum.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

En güzeli kendin hazırla. Hız olarak sınırlama falanda olmuyor. Bu makaleye bak kendi vpn sunucunu kendin yap.

https://www.zulfumehmet.com/soft-ether-vpn-kurulum-ve-kurulum-sonrasi-yapilacaklar/

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

vultr de ki windows sunucum üzerine sanal ubuntu kursam ona vpn yüklesem bağlanabilir miyim acaba :)

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Sproot.ru 1gbit bant genisligi var gram takilma donma hiz kesme kesiciye girme gormedim. Kendi uygulamasi ile masaustunden kullanabilirsin yada mobille yine telefona yukleyip kullanabilirsin. Ayrica kullanici sinirlamasi yok 20 kisi kullaniyoruz. Fiyat yillik 1 usd

delimiyim ben?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    myblackworldweb bunu yazdı

vultr de ki windows sunucum üzerine sanal ubuntu kursam ona vpn yüklesem bağlanabilir miyim acaba :)

Rras kur dirik niye uğraşıyorsun ki

https://www.zulfumehmet.com/rras-kurulumu-ve-yapilanmasi/

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

CyberGhost 6 kullanıyorum kafam rahat geçenlerde 1-2 gün kesinti oldu ama şimdi sorunsuz,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek

3 Senedir Okay Freedom sorunsuz..

DracuLax tarafından 02/Ağu/17 12:43 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Vac
    Vac's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

purevpn tek geçerim. Alternatif olarak ipvanishte iyidir. Rat işleri yapıyorsan port açık vpn lazım sana. 143vpn nvpn airvpn log tutmaz ratta kullanabilirsin. 

Comeback...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek
    Vac bunu yazdı

purevpn tek geçerim. Alternatif olarak ipvanishte iyidir. Rat işleri yapıyorsan port açık vpn lazım sana. 143vpn nvpn airvpn log tutmaz ratta kullanabilirsin. 

purevpn +1

imza.
Toplam Hit: 2541 Toplam Mesaj: 21
vpn vpn