folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder En İşe Yarıyacak Dövüs Sporları?

En İşe Yarıyacak Dövüs Sporları?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boyfromsmyrna
    boyfromsmyrna's avatar
    Erkek
    kick box en iyisidir paldır küldür olan kavgalarda çook işine yarar tavsiyem en kısa zamanda lisansı al hem tekvando yada karete gibi çok uzun sürmüyo öğrenmesi kısa sürede öğrenip bol bol alıştırma yaparsın olur biter :D

bu gün biri bana 67. yorumumu yapçak.... :p çok klasik adamım.. kalsın böle.. en az bi yıldır bu deişmedi:).. yapıver sende şu yorumu:p..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek

hoca kickbox+taekwando+aikido ;)

bu üçünü bilirsen sırtın yere gelmez.tavsiye ederim tabi.sertifikalı kursları da var.katılırsın harika olur. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    G-Turk
    G-Turk's avatar
    Erkek

Dövüs sporumu dövüs sanatimi.

Hangisi daha etkili dersen, dövüs sanati derim.

Eger uzun vaadeli birsey yapmak istiyorsan ve saglam birsey yapmak istiyorsan Wing Chun yap derim.
    Ama en az 1 yil adam gibi calistiktan sonra sokakta isine yarar. Ondan sonra kim tutar seni ^^

Yada Mossad ajanlarinin ögrendigi Krav Maga calis. Türkiyede her yerde Krav Maga ögretilen yerler varmidir bilmiyorum.

# Taşı delen suyun kuvveti değil, damlaların sürekliliğidir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    Daha cok tekme calıslsa daa ei olr gibime gelio

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

anlatmam.

alınganlık yapma ama senin yaşındaki  birine öğüt kıvamında anlatılacak şeyler boşa zaman kaybıdır.tekrar söylüyorum alınma senin yaşında ben olsam dahi başkalarının hikaye-öğütlerini dinlesemde sağdan girer soldan çıkardı.hayatın kendiside bu zaten.herkes yaşayarak öğrenecek.şayet herkes abilerini,ablalarını,babalarını dinleseyip paye çıkarsaydı hayatlarımız çok kolay olurdu 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

hem sokakta kavga için diyeceksin hemde SPOR diyeceksin vay anasını.

boşver hiç bulaşma sitedeki arkdaşın dediği gibi felsee kitap derim ki kendim 1.5 yıldır boks yapıyorum.

bu sokak olaylarında erkeklik dövüşmek filan değildir önceden bende öyle sanardım.öyle aklı başında adamlar varki adam iki cümle söler kapanır olay.bende derimki aklını kullan tüm dövüş sporlarını öğrensende sen dövdükten sonra dayı amca elicek yiceksin od ayğı deymez zaman kaybına otur oku! 

https://t.me/pump_upp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı:
    -----------------------------

hem sokakta kavga için diyeceksin hemde SPOR diyeceksin vay anasını.

boşver hiç bulaşma sitedeki arkdaşın dediği gibi felsee kitap derim ki kendim 1.5 yıldır boks yapıyorum.

bu sokak olaylarında erkeklik dövüşmek filan değildir önceden bende öyle sanardım.öyle aklı başında adamlar varki adam iki cümle söler kapanır olay.bende derimki aklını kullan tüm dövüş sporlarını öğrensende sen dövdükten sonra dayı amca elicek yiceksin od ayğı deymez zaman kaybına otur oku! 

Adam dövmek icin deil kendmi korumak icin...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

boyfromsmyrna bunu yazdı:
    kick box en iyisidir paldır küldür olan kavgalarda çook işine yarar tavsiyem en kısa zamanda lisansı al hem tekvando yada karete gibi çok uzun sürmüyo öğrenmesi kısa sürede öğrenip bol bol alıştırma yaparsın olur biter :D
    :D:D:D

wuaaaaa demekki çok uzun sürmüyo yok yaaaa

sağlam tekme atmak için o bacağı açıcaksın ki herkez kendi boy u akdar tekme atar ama sert atamaz atsa bile sol ayak dengesizdir sırf bunlar ı tamamlaman 1.5 yıl sürer o bacaklar açılacak sonuçta ki arkdaşın dediği gibi tekvando gibi uzun sürmüyo demiş:) tekvandodaki bacak açma egzersizlerini görüceksin.

hemen lisans al demiş yine sevgili arkdaşımız.

lisansı aldın diyelim gittin adamı dövdün adamda şikayetçi oldu karakola gittiniz orda senin lisanslı oluğun görülünce sen silahlı saldırıdan yargılanırsın sonuçta bu işin uzmanı olarak görüleceksin ve bu sende silah oluyor bir nevi silahlı yaralama silahlı darbdan yargılanırsın.

amacın müsabakaya katılmak değilse müsabık olmayacaksan ki olmayacaksın olmazsın olamasında alma lisansı bana kalırsa girme bu işlere

https://t.me/pump_upp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı:

boyfromsmyrna bunu yazdı:
    :D:D:D

wuaaaaa demekki çok uzun sürmüyo yok yaaaa

sağlam tekme atmak için o bacağı açıcaksın ki herkez kendi boy u akdar tekme atar ama sert atamaz atsa bile sol ayak dengesizdir sırf bunlar ı tamamlaman 1.5 yıl sürer o bacaklar açılacak sonuçta ki arkdaşın dediği gibi tekvando gibi uzun sürmüyo demiş:) tekvandodaki bacak açma egzersizlerini görüceksin.

hemen lisans al demiş yine sevgili arkdaşımız.

lisansı aldın diyelim gittin adamı dövdün adamda şikayetçi oldu karakola gittiniz orda senin lisanslı oluğun görülünce sen silahlı saldırıdan yargılanırsın sonuçta bu işin uzmanı olarak görüleceksin ve bu sende silah oluyor bir nevi silahlı yaralama silahlı darbdan yargılanırsın.

amacın müsabakaya katılmak değilse müsabık olmayacaksan ki olmayacaksın olmazsın olamasında alma lisansı bana kalırsa girme bu işlere

Nasl yani silah olarakmı kabul edilio lisans?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

İşe yarayan dövüş sporu değildir, dövüşenin kendisidir. Gerisi inan bana hikaye.

Hangisi hoşuna gidiyosa onu dene, hiç farketmez. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
Toplam Hit: 18378 Toplam Mesaj: 102