En İyi Firewall

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek
    Arkadaslar Benim Ares Denilen bir p2p Paylasım Programında Kanalım Var Ve Burda Kanallar Sizin Pcnizden Baglanıyor Yani Anlıcagınız Kendi İp Ve Portunuzdan Baglı Ve Boyle Oldugu İçin İp Ve Portumu Ogrenen Herkez Cok Kolayca Saldırıp Beni İnternetten Dusuruyorlar Bu Şekildede Kanal Dusmus OLuyor.... Sizden İstedigim Tabi Bunları Engelliyemezsin Ama daha Dayanıklı Yapabilirsin Bildiginiz Bir Oneri yada Firewall Varsa Lutfen Yardım Edin Şimdiden Beni Dinlediginiz için Tesekkurler!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Blackice iyidir ama ben kullanmıyorum hoja ne ativirüs ne de firewall..

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Zone-Alarm Pro Serialide mevcut piyasada.

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Engineer
    Engineer's avatar
    Erkek
    arkadaş blackice ten şaşma  zone alarm security suite vardı makinede  anında daldılar trojanla en iyisi blackice

En iyi savunma tüm saldırı yöntemlerini bilmektir. İllegal bölücü sitelere karşı yapılan ise saldırı değil nefs-i müdafaa dır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dombak
    dombak's avatar
    Erkek
    selamun aleykum. kaspersky antihackerin üstüne yok. sistemi kasmaz. sizi rahatsız etmez. bütün portları, bağlantıları, program ve logları gösterir. o kadar abartı bir özelliği var ki eğer bir programda bir değişiklik olsa bile anlıyor olayı kullanınca anlarsınız. zone alarmı da kullandım uzun süre. ama kaspersky takar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PheniX
    PheniX's avatar
    Erkek
    Evet ama kaspersky de güsel ama en iyi korumayi norton sağlıyo NPF yani neyse hade kalın sağlıcakla

Ne Hasta Bekler Sabahı, <br> Ne taze ölüyü mezar, <br> Ne de Şeytan bir günahı, <br> Seni Beklediğim Kadar.... <br> <br>
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bsw
    Bsw's avatar
    Erkek
    bence yada ben kullandığımdan diyeyim Agnitum Outpost Firewall pro v2.6.452 vs.. (about penceresinden ansızın bakıp geçtim..) iyidir hoştur nebileyim..

Keser döner sap döner dün yedim tavuk döner..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    DecaMeroN bunu yazdı:

Zone-Alarm Pro Serialide mevcut piyasada.

Zona alarm şiddetle önerriim..ayrıca elinde eski p3 p2 sistemin varsa ..pc ye bağlayıp mekanik frrewall olarak kullanabilirsin...%70 güvenlik ....ama hiçbir zaman tam güvenlikli bir bilgisayara sahip olamazsın...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLegaLL
    iLLegaLL's avatar
    Erkek
    Bende Kerio derim :)

~~~Knowledge is power and not free~~~
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    computerwolf bunu yazdı:

Zona alarm şiddetle önerriim..ayrıca elinde eski p3 p2 sistemin varsa ..pc ye bağlayıp mekanik frrewall olarak kullanabilirsin...%70 güvenlik ....ama hiçbir zaman tam güvenlikli bir bilgisayara sahip olamazsın...

+100

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yuxel666
    yuxel666's avatar
    Erkek
    yıl 2000....ben blackıce kullanıyorum....yıl 2005....ben hala blackıce kullanıyorum....şaşma!!!!

fasist kaynıyo ortalık yaa..
Toplam Hit: 6900 Toplam Mesaj: 22