folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder En İyi Sanal Pos Servisi Sunan Banka Hangisi

En İyi Sanal Pos Servisi Sunan Banka Hangisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Vakifbank, halkbank ve garantiyle çalıştım.

Hepsi desteğe template cevaplar yapıştırıyorlar. özellikle devlet bankalarının arkaplanları, çalışma şekilleri bugli.

Bi servis veriyor şu xmli post ediceksiniz diye.  post ediyorum olmuyor. Meğerse xmli querystring olarak isteyip get metoduyla çağırmak gerekiyormuş. Bunu öğrenmek için uzun yazışmalar gerekiyor mesela. Tasarım zaten facia.

Memur kafasıyla değil de IT ci kafasıyla yazılmış güzel apileri olan bir banka varmı?

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Akbank kullanmada ne kullanırsan kullan şeyhim finansbank şu sıralar çok yenilikçi enpara olsun diğer bankacılık işlemleri olsun fena öne çıkıyor sıyrılıyor diğerlerinden.

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Ne pos u ya, posmu kaldı, sana hayatının hizmetini söylüyorum ÖDEAL sistemi ben kullanıyorum 10 numara 5 yıldız,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Ne pos u ya, posmu kaldı, sana hayatının hizmetini söylüyorum ÖDEAL sistemi ben kullanıyorum 10 numara 5 yıldız,

Kardeş tamam zenginsin anladıkda milletin işine ne karışıyon ister pos kullanır ister akbil.

Cayan tarafından 05/Nis/16 14:05 tarihinde düzenlenmiştir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hiç kullanmamama rağmen Denizbank bana iyi gibi geldi hep. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    Cayan bunu yazdı
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Kardeş tamam zenginsin anladıkda milletin işine ne karışıyon ister pos kullanır ister akbil.

Kardeş sen adamın avukatımısın, benim söylediğim sistem pos cihazını iptal ettirdi, konuyu açan kişide bu konuda baya şikayetci benim söylediğim sistem ise dahiyane,

Robinson_Crusoe tarafından 05/Nis/16 14:08 tarihinde düzenlenmiştir

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

alayı aynı reis

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

hocam ödeal sistemi anlatma imkanın varmı ? güvenlik durumu nasıl 

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

denizbank iyi olabilir hoca, arayüz konusunda çok geliştirme yaptılar. teknolojiyi yakından takip ediyorlar, izlenimlerime göre. arkaplana da yansımış olabilir.

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    iSo bunu yazdı

Hiç kullanmamama rağmen Denizbank bana iyi gibi geldi hep. 

Ben sanal değil de yazarkasa pos noktasında denizle çalışıyorum aylık 21 lira pos işletim sistemi bedeli hariç 5 kuruş çekmedi henüz (hoş ertesi gün ödeme alırsan 1lira bir şey kesiyor biriktirirsen kesmiyor diye biliyorum)

Lakin akbanklada çalışayım dedim çalışmaz olaydım hesapları kontrol ederken bi baktım düzenli kesinti var gelen gitmiş gelen gitmiş. Yok düşük ciro yok hesap işletim ücreti. Dalga geçer gibi aradım gelin kaldırın işletim sisteminizi kartımı iptal edin dedim bana diyorlar ki "o halde sizi önümüzde ki 3 ay muaf edelim" ben de "geçti bolunun pazarı kapattırmak istiyorum" dedim ısrarla aynen bu şekilde o yüzden akbankı kullanmayın kullandırtmayın :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    DanqerLine bunu yazdı

hocam ödeal sistemi anlatma imkanın varmı ? güvenlik durumu nasıl 

1 yıldır kullanıyorum alt limit üst limit yok yani poslardaki gibi kota durumu yok ekstra ücret ödeme filan yok, kartı geçiyorsun kişiye mesaj ve mail gidiyor, kişide onaylıyor imzasını atıyor para 3 gün içinde heasbında taksit te yapabillirsun % 3 - 4 oranları tabi pazarlığa açık, sahibinden.com get sistemini düşün konu ile ilgili bir çok video da var aklına takılanı sor yine yardımcı olurum,

Edit: Elemanlarıma yetki veriyorum tabletlerine telefonlarına kuruyorlar iş bitiyor düşünsene cepinde sürekli pos makinası taşıyorsun ve bunun için hiç bir ek ücret ödemiyorsun,

Robinson_Crusoe tarafından 05/Nis/16 14:12 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 2973 Toplam Mesaj: 23
pos sanal pos ödeme ödeme sistemleri