folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder En Kaliteli VPN Servisleri

En Kaliteli VPN Servisleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

astrill

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GonyaLi
    GonyaLi's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı
    GonyaLi bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

https://store.cyberghostvpn.com/848/?scope=checkout&cart=136140&x-parameter=NewsletterENLaunchCG5_1013Inactive5&piwik_campaign=Newsletter&piwik_kwd=NewsletterENLaunchCG5_1013Inactive5&currency=USD

şu nasıldır arkadaşlar ? 7 $ 5 alete kadar kullanabilirsin bir de. Hem telefona hem pc ye falan..

Yıllık 7 $ çok değil. Şimdiden gizlenmeye başlamak gerek. Bu firma hakkında olumlu şeyler söylerseniz, alacağım :)

cyberghost un bu kampanyasini gormedim yillik 7 dolar. ,aylik odeme sekliyle premium kullaniyorum 4 euro ya.vpn ler icinde en iyisi diye dusunuyorum

Yani bunu alsak yillik 7 $ dan, baya uygun olur sanırım. Sitenin servisi hakkında pek bilgim yok sadece :)

haci 7 $ i bilmem  e yilliksa hemde cok uygun :D ama dedigim gibi aylik premium aldim icin normal hizimdan hic kaybetmiyorum.su ana kadar da sorunsuz devam ediyorum gayette memnunum.o kadari bilirim :D once bir dene istersen indir bi yukle  galiba hergun 3 saat bedava server kisitlamali tabiki.. sonra karar verirsin

bak incele

http://cyberghostvpn.com/en/product/purchase.html

Küçücük Gözbebeğimden, Hayatıma Girdin De Kocaman kaLbimin Neresine Sığamadın Da Gittin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    GonyaLi bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı
    GonyaLi bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

https://store.cyberghostvpn.com/848/?scope=checkout&cart=136140&x-parameter=NewsletterENLaunchCG5_1013Inactive5&piwik_campaign=Newsletter&piwik_kwd=NewsletterENLaunchCG5_1013Inactive5&currency=USD

şu nasıldır arkadaşlar ? 7 $ 5 alete kadar kullanabilirsin bir de. Hem telefona hem pc ye falan..

Yıllık 7 $ çok değil. Şimdiden gizlenmeye başlamak gerek. Bu firma hakkında olumlu şeyler söylerseniz, alacağım :)

cyberghost un bu kampanyasini gormedim yillik 7 dolar. ,aylik odeme sekliyle premium kullaniyorum 4 euro ya.vpn ler icinde en iyisi diye dusunuyorum

Yani bunu alsak yillik 7 $ dan, baya uygun olur sanırım. Sitenin servisi hakkında pek bilgim yok sadece :)

haci 7 $ i bilmem  e yilliksa hemde cok uygun :D ama dedigim gibi aylik premium aldim icin normal hizimdan hic kaybetmiyorum.su ana kadar da sorunsuz devam ediyorum gayette memnunum.o kadari bilirim :D once bir dene istersen indir bi yukle  galiba hergun 3 saat bedava server kisitlamali tabiki.. sonra karar verirsin

bak incele

http://cyberghostvpn.com/en/product/purchase.html

Peki alsam süre direkt başlıyor mu ? Ben alıp daha sonra kullanmak istiyorum açıkçası. Öyle oluyor mu :)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GonyaLi
    GonyaLi's avatar
    Erkek

satin almadan bahsediyorsan hatirlatigim kadariyla hayir programi kurup programdan uyelik acip lisans girdikten sonra baslamisti.lisans girmezsen baslamaz.

Küçücük Gözbebeğimden, Hayatıma Girdin De Kocaman kaLbimin Neresine Sığamadın Da Gittin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    GonyaLi bunu yazdı

satin almadan bahsediyorsan hatirlatigim kadariyla hayir programi kurup programdan uyelik acip lisans girdikten sonra baslamisti.lisans girmezsen baslamaz.

Alayim o zaman bir üyelik, dursun köşede. Akp şu internet yasasını geçirince kullanırım artık :)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı
    GonyaLi bunu yazdı

Alayim o zaman bir üyelik, dursun köşede. Akp şu internet yasasını geçirince kullanırım artık :)

Geçirmedi mi zaten ben geçirdi diye biliyorum geçen gece 12 de başladı.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GonyaLi
    GonyaLi's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı
    GonyaLi bunu yazdı

al bakalim hayrini gor :D lazim olacak

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı
    GonyaLi bunu yazdı

Geçirmedi mi zaten ben geçirdi diye biliyorum geçen gece 12 de başladı.

Harbi mi ? haberim yok, Almak şart oldu artık bi vpn :)

Düzenleme : http://t24.com.tr/haber/kanun-zoruyla-internette-fisleme-yapilmak-isteniyor/247836

Evet geçmiş yasa. Yarın alayım vpn'yi :)

cuneyd tarafından 11/Oca/14 23:32 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

https://www.boxpn.com/

1-2 yıldır kullanıyorum, hız konusunda iyi. Ayrıca destekte türk bir eleman var çok yardımcı oluyor. Log tutmaz.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

HideMyAss kullanıyorum ben, güzel

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 3183 Toplam Mesaj: 27