folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder En Sonunda İos'a Whatsapp Sesli Arama Özelliği Geldi

En Sonunda İos'a Whatsapp Sesli Arama Özelliği Geldi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@ qoqo

Hocam App Store harici uygulama marketleri var oradan indirebilirsin iPhone için korsan uygulama. iPhone'u 3Gs ile kullanmayı bırakmıştım bayağı değişmiş ios.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı

Apple, AppleStore'a yüklenen appleri günlerce haftalarca teste tabi tutar, güvenlik açıklarından performans sorunlarına, eski cihaz uyumsuzluklarından ekrandaki yazının fontunun boyuna kadar "kaliteli" ios standartlarında olmasını zorunlu kılar.

Bildiğim kadarıyla şimdiye kadar WhatsApp'in çoğu versionu bir çok kez Apple tarafından reddedildi, düzeltilip tekrar gönderilmesi istendi.

Her elini kolunu sallayan keko Androide çat diye dalabiliyor, kalite yok güvenlik yok bir şey yok. Bunu seviyorsanız zaten sizin için iOS pişmanlıktır ;)

Salla tabi meydan boş :D Hadi güvenlik açığı olan ve Google tarafından izin verilmeyen bir uygulamayı playstore a yükle.

Senin bahsettiğin olay tamamen kullanıcının kendi inisiyatifini kullanarak bilinmeyen kaynaklardan yüklenen uygulamalara izin vermesiyle oluyor. Android deki özelleştirmeler bu tarz işlemlerle uğraşanlar için (rom, root, busybox, vs.) çok daha faydalı ve kaliteli oluyor.

En basitinden telefonuna sygic navigasyon ve Türkiye haritası yüklemek istiyorsun. Android de telefonu garantiden çıkarmadan bu uygulamayı yüklemenin bedeli = 0 TL, IOS da 53 Tl.

Salla tabi meydan boş :) 

Binlerce dolarlık yazılım taşıyorum gerek iPhone gerek iPad gerekse MacBook Pro da, çoğu crackli ve garantiye bir şey olduğu yok, tek tuşla yedek alıyorsun sıfırlayıp veriyorsun garantiye ;) sıfırlamasan da adamların hiç bir şey dediği yok, en ufak bir sorunda yenisini alıp eve dönüp restore yapıyorsun ve kaldığın yerden devam ediyorsun torrente abanmaya.

Google tarafından izin verilmeyen uygulamalarda sorun yok da, sorun izin verilenlerde zaten :D benim de uygulamalarım var her iki platformda, bilmeden uzaktan yorum yapmıyorum.

Ehl-i Byte
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı

Apple, AppleStore'a yüklenen appleri günlerce haftalarca teste tabi tutar, güvenlik açıklarından performans sorunlarına, eski cihaz uyumsuzluklarından ekrandaki yazının fontunun boyuna kadar "kaliteli" ios standartlarında olmasını zorunlu kılar.

Bildiğim kadarıyla şimdiye kadar WhatsApp'in çoğu versionu bir çok kez Apple tarafından reddedildi, düzeltilip tekrar gönderilmesi istendi.

Her elini kolunu sallayan keko Androide çat diye dalabiliyor, kalite yok güvenlik yok bir şey yok. Bunu seviyorsanız zaten sizin için iOS pişmanlıktır ;)

Salla tabi meydan boş :D Hadi güvenlik açığı olan ve Google tarafından izin verilmeyen bir uygulamayı playstore a yükle.

Senin bahsettiğin olay tamamen kullanıcının kendi inisiyatifini kullanarak bilinmeyen kaynaklardan yüklenen uygulamalara izin vermesiyle oluyor. Android deki özelleştirmeler bu tarz işlemlerle uğraşanlar için (rom, root, busybox, vs.) çok daha faydalı ve kaliteli oluyor.

En basitinden telefonuna sygic navigasyon ve Türkiye haritası yüklemek istiyorsun. Android de telefonu garantiden çıkarmadan bu uygulamayı yüklemenin bedeli = 0 TL, IOS da 53 Tl.

Salla tabi meydan boş :) 

Binlerce dolarlık yazılım taşıyorum gerek iPhone gerek iPad gerekse MacBook Pro da, çoğu crackli ve garantiye bir şey olduğu yok, tek tuşla yedek alıyorsun sıfırlayıp veriyorsun garantiye ;) sıfırlamasan da adamların hiç bir şey dediği yok, en ufak bir sorunda yenisini alıp eve dönüp restore yapıyorsun ve kaldığın yerden devam ediyorsun torrente abanmaya.

Google tarafından izin verilmeyen uygulamalarda sorun yok da, sorun izin verilenlerde zaten :D benim de uygulamalarım var her iki platformda, bilmeden uzaktan yorum yapmıyorum.

markette olup da telefonun içine sıçan çok uygulama var. güvenlik konusunda iosun yanından geçemez android hacı.

önüne gelen uygulama sallıyor. istediğin gbii çok rahat bir şekilde veri çekebilirsin.

ha iosta olmaz demiyorum ama androidin belki 10da biri..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

- Uygulama virüslü indirmeyin.

- Güncelleyince içine sıçtı telefonun.

- Yorumum gözüksün diye 1 yıldız.

- Bok gibi.

Bu yorumları artık göremeyince Google Play'in gerçek anlamda çöplük olduğunu anladım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

@ qoqo

Hocam App Store harici uygulama marketleri var oradan indirebilirsin iPhone için korsan uygulama. iPhone'u 3Gs ile kullanmayı bırakmıştım bayağı değişmiş ios.

Mustafa hocam Tongbu vs den bahsediyorsun sanırım. IOS 7 üzerinde desteği yok diye biliyordum bende.

@joe_black androiddeki uygulamalar evet dediğin gibi ram düşmanı maalesef. O yüzden bir türlü stabil bir telefon üretemediler. Güvenlik konusunda play store da zararlı yazılım oranı son açıklamaya göre %0.15 miş. Yani kontrol edilmiyor diye birşey yok.

@trampfd yazdığımı anlamamışsın sanırım. Eğer sen bilinmeyen kaynaklara izin vermezsen playstore dan zararlı yazılım indirme ihtimalin çok düşük. Öyle bir yazmışsın ki ilk mesajında play store virüs yuvası.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bordomavi
    bordomavi's avatar
    Erkek

Az önce android kullanan bir arkadaşım beni aradı arama özelliği bendede aktifleşti arama yapabiliyorum artık ..

bordomavi tarafından 23/Nis/15 00:38 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bordomavi bunu yazdı

Az önce android kullanan bir arkadaşım beni aradı arama özelliği bendede aktifleşti arama yapabiliyorum artık ..

aynen az önce kardeşim aradı benide  aradıktan sonra aktifleşti ios benimkiside

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Whatsapp'i silip tekrar yukleyin oluyor. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Arkadaşlar androidden birisi sizi arayınca aktif oluyor ios ta da. Profil resminin hemen yanında ahize çıkıyor.

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

fanboy fln deilim fakat android 5 yıl içinde iosa ciddi farklar atacak.androidin gelişmesi iostan çok daha hızlı.biraz incelerseniz görürsünüz.

Apple 'ın ben ta amk. Bir ipod nano var. iTunes dışında müzik atamıyorsun deli etti beni. Müzikleri kendi kafasına göre bir sırada çalıyor, bazılarını hiç çalmıyor bile amk.

iPhone ya da iPod 'da da durum böyleyse, mikeyim sizin yaptığınız ürünü.

NOKIA 5800 bile bundan daha iyi. Tabi Android en iyisi.

SkynetX tarafından 24/Nis/15 15:35 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 3457 Toplam Mesaj: 32