folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder En Ucuz Mekanik Klavye - Kullanmadığınız/Bozuk Klavye ?

En Ucuz Mekanik Klavye - Kullanmadığınız/Bozuk Klavye ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

valla hacı doğruya doğru şu an totalde 26 liram + zibilyon yere zibilyon borcum var ama durumu şöyle bir örnekle özetleyeyim, malum sitelerde malum bir takım işlerini görmek üzereyken çıkan reklamlar kadar uyuz edici bir durum elzem tuşların olmayışı. yani ihtiyaç duyuyorsun ve tuş yok anlatabiliyor muyum asdfişlöads mecbur uzanıp laptoptan basıyorum falan yani ve mecbur atıyorum tasarım programlarında F tuşları çok kullanıldığı için tasarım yaparken delete home end vs grubu oraya gidiyor, oyun oynuyorsun F kullanmıyorsun da onlar lazım oluyor hop sök oraya tak abiiiiiiii ölüm gibi harbi. ve işin kötü tarafı elimde neredeyse tıpatıp olan hurda bir klavye var ve kullanamıyorum çünkü logitech kendi switchini yaptığı zaman o kadar acayip bi şey yapmış ki adapte bile edemiyorum hiç bi şekilde hani hotswapı geçtim lehim mehim falan yok abi girmiyor yani öyle düşün. 

Hevesle tbt'den bekliyoz işte biri bi gün klavyesine kahve mahve döker de iki switch üç key-cap kopartırız diye :P 

Çok sıkılıyom
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Valla durumlar çok boktan be hocam. Ben de 9 taksitle aldım klavyeyi, bu 178 lira olanı :) yansın dedim aylardır araştırıyorum. Tuşlar sabit, solid olsun diye plexi den kasa masa da yapıyorlar. Ben bunun yerine karton yada mukavva kullanıcam :)) içimizden geçtikleri için en ucuz yöntemler keşfediyoruz

—--------------

https://m.trendyol.com/amoi/milang-mk-808-kirmizi-switch-mekanik-oyuncu-klavyesi-p-126502777?boutiqueId=61&merchantId=421523

Buna denk geldim. 30 lira farkla kırmızı switch alsam mı diğerini iade edip. :) neyse 8x5x1.5 conta alıp bi bakarım ses kesilecek mi diye. 

-----------

Bu da fena değil

https://m.n11.com/konfulon-v5-mekanik-rgb-isikli-gaming-oyuncu-turkce-q-klavye-P482745468?utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel

banneduser tarafından 26/Tem/21 07:30 tarihinde düzenlenmiştir

ride or die..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek

elimde kullanmadığım blue switch james donkey 610 marka mekanik klavye var aklında bulunsun hocam

salla gitsin ölecez zaten :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek
    blackhorror bunu yazdı

elimde kullanmadığım blue switch james donkey 610 marka mekanik klavye var aklında bulunsun hocam

Teşekkür ederim hocam ne kadara bırakırsın? Bende biraz nakit sıkıntısı var ama belki @SweetyVolty hoca alır. :)

ride or die..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Omron click switch diyorum OMRON  NNNN

Kurtlar tasma takmaz....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    banneduser bunu yazdı
    blackhorror bunu yazdı

Teşekkür ederim hocam ne kadara bırakırsın? Bende biraz nakit sıkıntısı var ama belki @SweetyVolty hoca alır. :)

valla 0 fiyatı 300 400 arası degısıyor 2.el oldugu ıcın 150 200 arası bır fıyatta anlasırız foto video vs atabilirim

blackhorror tarafından 26/Tem/21 14:06 tarihinde düzenlenmiştir

salla gitsin ölecez zaten :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    LaNCeLoT bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı
    LaNCeLoT bunu yazdı

Kankim garanti bitimi sonrası hep pertledi bu sikikler , bazen de garanti peşine koşamıyorum işim gücüm koşturmamdan ( sebebi türk bürokrasisinin beni yıldırması çok uzuyor işler )

Misal acer monitör ve laptopum açıkçası garanti içinde bozuldu gel gör ki götüremedim amk piç oldular atıl duruyorlar :D

Şimdi de bi ssd problemim var böyle başımda. A*ına koÇam onun bad sector oluşturu daha ilk kullandığım safhalarda dedim 1 2 oluşur kalır belki kanser gibi siktiğim yayılıyor sürekli yok mu buna kesin bi çözüm ya hiç görme buraları yokmuş gibi belle hatta bu chipi tamamen kes at sikerim anasını diyeceğim?

LaNCeLoT bunu yazdı

Omron click switch diyorum OMRON  NNNN

ya alıntalama tuşu bozuldu bir türlü yazamadım sabah sana hocam ama garanti peşinde koşmadım ben hiç hatta tuşlara basmak dışında bişi de yapmadım yeri geldi ofiste yazdım mailleri yeri geldi akşam kahve gömerken keyifle yazdım sonra da zaten klavye maus vs bana geldi :D 

Çözebileceğim birşeylerse bakabilirim istanbul içiysen bu arada, işsizlikten kendimi tamire vurdum aisşdlmf 

HDD SDD olayı konusunda yorum yapamıyorum bence onun için acil konu açman lazım gibi senin. amk hdd'lerime bişe olsa ben herhalde kendimi köprüden atardım aboov (içlerinde öyle özlenecek ahım şahım bilgi de yok aslında aminyum) 

Ha bu arada kadıköyde falan rahatça orj omron bulabilirsin yahu dur bekle geyiğe dökeyim olayı asdfasfasd

elimde omron var cherry mx var roj var hap var. seninki kaç santim? switch yani sardgtbilopkmnıaertbhilonkmipatgresoıbkmnh çoh eylendim de telefon kamerası kalitesi için gözlerinize sorry düşüp durmaktan baboşkolara geldi telefon asdf 

SweetyVolty tarafından 26/Tem/21 14:22 tarihinde düzenlenmiştir

Çok sıkılıyom
Toplam Hit: 1273 Toplam Mesaj: 18
mekanik klavye custom klavye