folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder En Zengin 100 Türk"Ü Soyacaktı !

En Zengin 100 Türk"Ü Soyacaktı !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    discoteam
    discoteam's avatar
    Erkek
    Kırmızı bültenle aranırken Antalya’da yakalanan Ukraynalı hacker Yastremskıy’ın bilgisayarından, en zengin 100 Türk iş adamı ile eş ve çocuklarına ait kredi kartı bilgileri çıktı

TÜM dünyanın kırmızı bültenle aradığı hacker’ın yakalanmasına giden süreç şöyle gelişti: ABD, Ukraynalı bilgisayar korsanı Maksym Yastremskıy’ın Antalya’da olduğu bilgisini emniyete iletince, Antalya Emniyet Müdürü Feyzullah Arslan’ın talimatıyla özel bir ekip kuruldu.
    ŞİFRELERİ ÇÖZDÜ

ALTI
    yıldır aranan hacker Yastremskıy, Kemer’deki bir barda eğlenirken polisin başarılı operasyonuyla yakalandı. Azılı hacker poliste susma hakkını kullandı, laptop’unun ise sadece kendi parmak iziyle açılabildiği belirlendi. Polisin ikna ettiği Yastremskıy laptop’unu açınca ilginç detaylar da ortaya çıktı. Buna göre Antalya’ya gelen hacker, Türkiye’de kendisine bağlı çalışacak olan ‘hacker grubu’ kurmak için çalışmalara başladı ve bin 500 Türk vatandaşının kredi kartı bilgilerine ulaşmayı başardı. Yastremskıy, Türkiye’nin ilk yüz zengini arasında bulunan ünlü iş adamları ile eş ve ve çocuklarının kullandığı kredi kartlarının ve banka hesaplarının şifrelerine de ulaştı. Eğer yakalanmasaydı zengin iş adamlarını soymaya başlayacaktı. Öte yandan Maksym Yastremskıy’ın yaklaşık 5 bin Amerikan vatandaşının kart bilgilerini ele geçirdiği de belirlendi.

ABD İSTİYOR

BU
    yüzden hacker’ın yakalanması ABD polisinde sevinç yarattı. ABD, ünlü hacker’ın kendilerine teslim edilmesi için Adalet Bakanlığı’na başvurdu. Aynı anda Ukrayna hükümeti de Yastremskıy’nın cezasını kendi ülkesinde çekmesi için müracatta bulundu. Kararı Adalet Bakanlığı verecek.

Yılda 10 milyon dolar kazanıyor

UKRAYNALI hacker Maksym Yastremskıy’ın laptop’undan 20 milyon kişinin kopyalanmış kredi kartı bilgisi çıktı. İncelemelerini sürdüren polis, hacker’ın çalışma sistemini de çözdü. İddiaya göre ABD, Rusya, Çin, Güney Kore ve Avrupa’daki bazı ülkelerde Yastremskıy’ın ‘hacker grupları’ var. Ünlü hacker, sistemine girdiği kişilerin kredi kartlarını kopyaladıktan sonra şifrelerini çözüyor, sonrasında ise bu şifrelerin tanesini 15 ile 150 dolar arasında satıyor.

‘HACKER GRUPLARI’ ŞOKTA

BU
    kart numaralarını ve şifrelerini alan kişiler de kendilerine sahte kredi kartları düzenliyor. Bu yöntemle Maksym Yastremskıy’nin yıllık geliri 10 milyon doları geçiyor. İddiaya göre Maksym Yastremskıy’nin birlikte çalıştığı diğer bilgisayar korsanları ‘liderlerinin’ yakalandığına uzunca bir süre inanamadı. Hatta aralarında ‘O yakalandıysa, hacker’lık bitmiştir’ yorumları yaptı.

www.canliskorlar.tk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Illegal_Character
    Illegal_Character's avatar
    Erkek
    vay amk adama bak ya okuyunca kendimi kör cahil hissettim

Kibarlığım affedilmez bir küfürdür belki. Sen anla onu ! Kimse anlamadan ya sustum, ya suçtum. İki türlüde bana ziyandi. Ne insanlar anlayabildi derinliğimi, ne ben anlayabildim onlarin sığlığını. O yüzden hep sustum ve sustukça suç oldum. Ama hic işlenmedim...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    cook yazik olmus yaa sigorta sirketlerine paso gomuyodu uzuldum, burda kullansinlar cook is gorur cc ciler tutusmustur tanri korusun...

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    adam için şöhret bundan sonra başlar...

///______________
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek

bu adamı daha öncede okumuştum bi yerde ama aklıma gelmiyo

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebmarteu
    ebmarteu's avatar
    Erkek
    Bu adama verilecek ceza degil odul olmali aQ. Microsoft alsin iste gotune soksun :D Hacker ariyorum diye bagiriyodu serefsiz Bill Gate

**EbMaRtEu**
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek
    lan bıraksalarda çarpsaymış şu zenginleri üzülmezdim=)

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek
    abdye verirlerse ceza cekecegini sanmam kendi amaclari icin kullanirlar

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    entrika
    entrika's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    laptop sadece kendi parmak iziyle açılıyormuş acaba nasıl yapıor :S
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    bu onun yaptigi bisey degil laptopun ozelliği 2-25milyar arasi bu laptoplar git al seninkide sadece senin parmak izinle açılsin :D

Troubles'll come & they'll pass
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    o yakalandıysa hacker lık bitmiştir mi?
    isko ve adamlarıdır aq o
Toplam Hit: 2323 Toplam Mesaj: 19