Enpara Benim İşime Nasıl Yarar?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı
    glaurung bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı

Onu bunu boşver, kartın kutusunu eve getirip veriyorlar ve kutudan bir de hediye kalemle not defteri çıkıyor. Kaleme bayıldım :D sırf o yüzden bir daha alasım var :D

Seramik beyaz renkli değil mi, hastasıyım ben onun ya hergün dokunuyorum =D

Sen ne diyorsun :) Arabada taşıyorum onu

hocam tam küfrettim kaleme test çözmeyi bıraktım foruma girdim :D 

kalem iyi hoşta o ucunu açma mevzu çok kötü ya. Elim hep siyah oluyor sonra küfrediyorum. Öbür türlüde kalem ucu ince olmadıkça yazamayan biriyim :)

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı

Kurye seni arıyor hocam 2 veya 3 günde geliyor. Hadi bilemedin 4 gün.. 

tamam hocam başvurayım şimdi online olarak? ama orda bir sürü yerde başvur var.. ben kredi kartı için mi başvıurmam gerek yoksa hesap için mi yoksa genel bi şeyler mi var? biraz yabancıyım bu konuya da

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı

tamam hocam başvurayım şimdi online olarak? ama orda bir sürü yerde başvur var.. ben kredi kartı için mi başvıurmam gerek yoksa hesap için mi yoksa genel bi şeyler mi var? biraz yabancıyım bu konuya da

hocam sen siteden başvur diyorsun sanırım tc ni ve telefon numaranı veriyorsun. Sonra adamlar seni yarın sabah ararlar. En nefret ettiğim şey bu adamlarda sabahın köründe arıyorlar arkadaş. Sonra zaten sana baya bilgilendirici konuşma yapıyor.

Sonra sana kartı teslim edinceye kadarda zaten 40 kere arıyorlar şaka yapmıyorum :D Yani benim tecrübe ettiğim bunlar :)

..kart için başvur

BerkayCit tarafından 29/Ağu/14 01:38 tarihinde düzenlenmiştir

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı

hocam ben üyelik başvurusu yaptım ertesi gün kurye aradı müsayitseniz gelip kartınızı verip tanıtayım diye. iş yerime geldiler. tanıttılar herşeyini. sorun varsa cevaplıyorlar ve bilgililer. sonra da kutuyu kapalı şekilde iken açıp hediyeleri tanıtıyorlar. verip bir de verdiğine dair kimliğinizin uzaktan resmini çekip gidiyorlar.

ayrıca birkaç gün sonra müşteri hizmetleri seni arayıp biilgi alıyor. kurye ilgilimiiyd, hediye gönderdik aldınız mı? kutu açık mıydı vb. gibi 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

tamamdır o kadar anlatıldı inşallah sıkıntı çıkmaz :) başvuruyorum.. söyleyeceğim ayın 2 sine kadar elime ulaşırsa gönderin yoksa göndermeyin diye.. 

sormak istediğim şey, bunu kredi kartı olarak kullanabiliyor muyuz? mesela pegasus dan bilet alınca sadece kredi kartı geçerli oluyor.. bu kartı o şekil kullanmam mümkün mü ve de limit v.s. gibi şeyleri var mı? ben y.dışında çalışıyorum türkiyede bir kaydım kuydum yok 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

dakka bir gol bir :) başvuramıyorum

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Benim bile canim cekti amma ballandirdiniz bende mi basvursam :D 

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Sizin yüzünüzden başvurdum, Eski finansbank müşterisi olduğumdan dolayı hemen aktif ettiler.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Sizin yüzünüzden başvurdum, Eski finansbank müşterisi olduğumdan dolayı hemen aktif ettiler.

Ben kapısından geçmedim benimde anında onaylandı başkan sevinme sana ayrıcalık yaptılar diye

Ufak tefek 10 20 50 lira transfer vs işlerinde kullanılırda yüksek mebla için güvenmem bir sorun yaşadığınızda finansbanka gidin telefon numarası verip gönderiyorlar atm harici para yatıramıyorsun finans veznelerinden işlem yapamıyorsun vs vs 

domain alıcam host alıcam sakız alıcam ciklet alıcam kullanın

Hesap işletim ücreti ve havale vs gibi ücret almamasının sebebi şubelerde işlem yapmadığonızdan bir maliyeti yok o yüzden 

SeRDaR tarafından 29/Ağu/14 09:36 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

bir senden fazla oldu kullanıyorum. çok memnunum.

izmirden gelen bir hatun getirdi o kartı bana. kurye dedikleri şey o sanırım. ama kurye değil bir kumru sanki.

dükkan önünde bir güzel kahve ve ardından çay ısmarladım hatuna .

zavallım şehir şehir gezip teslim ediyormuş kartları. elde valiz perişan olmuş.

hemen taşşaklı bir tablet gile girişi yapıp işlemi bitiriyor. uğraştırmıyor.

nereden bulmuşlar o hatunu bilmiyorum ama el yapımı gibiydi maşallah. adriana bunun eline su dökemez mk.

hüzel bir sohbet eşilinde o ince ojeli tırnakları ile evrakları bana imzalatmasını hiç unutmuyorum.

kış günüydü. o narin ince elleri ile o sıcak çay bardağını nasılda kavramıştı ah ahhh.

ettiği her teşekkürden sonra heyecan hormonlarımda patlama oluyordu.

ve güzel dakikalar yavaşça yok olmaya başlıyordu. herşey bir kart satmak uğrunaydı.

ne olursa olsun herşey çok güzeldi. yavaşça gitmesi gerektiğini söyledi.

önce birkaç damla yaş gözlerimden süzülllllllllllllll.....'^+'^%'4%/+%/%

neyse.....

çok tatlı bir ses ile teşekkürünü edip antalya merkeze gitmem gerek dedi.

otobüs durağına kadar eşlik ettim araba ile bırakayımmı dedim yok dedi.

durağa bıraktım. meleğin gök yüzüne yükseliği gibi yok oldu.

ondan kalan tek hatıra o kart hala bende. herzaman göt cebimde cüzdanımda ve kalbimde yaşayacak ve yaşamaya devam edecek.

enparayı seviyorum <3

Toplam Hit: 2494 Toplam Mesaj: 25