Enpara Hesaplarına Paypal Desteği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

https://www.finansbank.enpara.com/Kampanyalar/paypalKampanya.aspx

PayPal dünyanın 190 ülkesinde kullanılan, binlerce online alışveriş sitesinde, 25 farklı para biriminde kart numaranız gibi önemli finansal bilgileri paylaşmadan online mağazalardan kredi ve banka kartlarınız ile alışveriş yapabileceğiniz bir ödeme sistemidir. 

Alışverişinizi kolayca yaptınız. Ama ürün gelmedi mi? Ya da farklı bir ürün mü geldi? PayPal Alıcı Koruması ile paranızı geri alabilirsiniz.

www.paypal.com üzerinde kısa bir form doldurarak ücretsiz olarak bir PayPal hesabı açabilirsiniz.

Paypal’a üye olduktan sonra kartınızı PayPal hesabınıza tanımlamanız gerekir. Üye olup giriş yaptıktan sonra Hesabım –> Kullanıcı profili menü adımından «Banka hesabı ekleyin veya düzenleyin» ya da «Kredi kartı ekleyin veya düzenleyin» adımlarından yönlendirmeleri takip ederek Encard’ınızı (dolayısıyla Enpara.com Vadesiz TL hesabınızı) PayPal hesabınıza tanımlayabilirsiniz.  

Gerekli tanımlamaları yaptıktan sonra sadece e-posta adresiniz ve belirlediğiniz şifreniz ile alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş tutarı PayPal hesabınız vasıtasıyla Enpara.com Vadesiz TL hesabınızın bakiyesinden düşülür ve kart bilgileriniz alışveriş yaptığınız internet siteleri ile asla paylaşılmaz. 

Başvuru ve ayrıntılı bilgi için: www.paypal.com 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Kartınızı nasıl teyit edersiniz?

Örnek%20kart%20ekstresi

1. Kart bilgilerinizi girin veya mevcut bir kartı seçin ve Devam’ı tıklayın. Kartın size ait olduğundan emin olmak için 3,00 TL civarında bir çekim yapacağız. İşlemleriniz bittiğinde parayı PayPal hesabınıza iade edeceğiz.
    2. Çekilen miktar için kart ekstrenize 4 haneli bir kod gönderdik. Bu kodu şu şekilde öğrenebilirsiniz:

• Ekstrenizden.
      • Online bankanıza girerek kartınıza ilişkin dönem içi işlemlerden.
      • Kartı çıkaran kuruluşun müşteri hizmetlerini arayarak.
    3. Bu kodun görünmesi bazı bankalarda 1 günü bulabilir. Teyit işlemini tamamladığınızda çekilen miktar iade edilecektir.
    4. Daha sonra PayPal hesabınıza giriş yapın ve Kartınızı Teyit Edin i tıklayın.
    5. Kartınızı teyit etmek için 4 haneli kodunuzu girin.

Kartınızı onaylamanızdan sonra 24 saat içinde 3,00 TL ücretiniz veya eşdeğer bir tutar PayPal hesabınıza iade edilecektir.

Onaylama süresince ne diğer kredi kartları gibi müşteri hizmetlerini arayip ekstra bilgisi istemeye yada sanalbankacılık ile girip

hesap özetinize bakmaya gerek yoktur. Direkt olarak telefonunuza enparadan sms geliyor.

screenshot_2013-.png%20%28324×576%29

İşlem bitince

a7dcffb981d742cead1d8f7.png%20%28475×209%29

PanxeR tarafından 12/May/13 18:49 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hellaven
    Hellaven's avatar
    Erkek

nasıl oluyor geçen hafta hesap açtırdım enparadan paypal ı desteklemiyoruz ama çalışmalarımız devam ediyor dediler.çalışmalar bittikten sonra haber vericez dediler bu ne biçim iştir yaa

Bu kredi kartı, kartınızı çıkaran kuruluş tarafından reddedildi. Kartınızın neden reddedildiği ile ilgili ayrıntılar için lütfen kredi kartınızı düzenleyen kuruluşun müşteri hizmetleri departmanı ile iletişim kurun. Bunun yerine, farklı bir kredi kartı eklemeyi tercih edebilirsiniz.

Hellaven tarafından 12/May/13 18:52 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

evet bana da paypal i onaylı bi' şekilde kullanabileceğim söylendi.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

şimdiye kadar kı en hızlı ve kolay paypal onayı oldu hacılar. 

aktif kullanıyorum no problem en kısa zamanda garantiyi iptal ettiririm.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hellaven
    Hellaven's avatar
    Erkek

bu enparanın kredi kartı filanmı ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

Bu encard nedir ne değildir bilgi verecebilecek bir arkadaş var mı tavsiye eder misiniz?

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    CAgAtAy bunu yazdı

Bu encard nedir ne değildir bilgi verecebilecek bir arkadaş var mı tavsiye eder misiniz?

abi bankamatik kartı. herhangi bir ücreti yok. eft havale vs.. bedava. yıllık kart aidatı hesap işletim ücreti fln yok. finansbank atmlerini kullanıyor. paypal onayı yapıyor. istersen vadeli hesap açıp zengin faizi denilen faizle parana değer katıyosun. bildiklerim bunlar.

ek: internetten başvuruyosun. hesap açmaya evine geliyo'lar. bi kaç imza atıyosun. 5 dk bilgi verip giderler. ayrıca güzel bir kurşun kalem ve küçük bi' defter de hediye ediyorlar. böyle.

RockZs tarafından 12/May/13 19:53 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı
    CAgAtAy bunu yazdı

abi bankamatik kartı. herhangi bir ücreti yok. eft havale vs.. bedava. yıllık kart aidatı hesap işletim ücreti fln yok. finansbank atmlerini kullanıyor. paypal onayı yapıyor. istersen vadeli hesap açıp zengin faizi denilen faizle parana değer katıyosun. bildiklerim bunlar.

ek: internetten başvuruyosun. hesap açmaya evine geliyo'lar. bi kaç imza atıyosun. 5 dk bilgi verip giderler. ayrıca güzel bir kurşun kalem ve küçük bi' defter de hediye ediyorlar. böyle.

Teşekkür ediyorum hocam. Bir sorum daha olacak, internetten alışveriş yapabiliyor muyuz bu kartla?

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    CAgAtAy bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı
    CAgAtAy bunu yazdı

Teşekkür ediyorum hocam. Bir sorum daha olacak, internetten alışveriş yapabiliyor muyuz bu kartla?

internetten alışverişte bankamatik kartı destekleyen paypal , gittigidiyor vb yerlerde kullanırsın ayrıca ebay da dageçer.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

oo bu çok iyi oldu. enpara artık tavan yapar sanırım.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 3164 Toplam Mesaj: 13