Enpara Pos Çıktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı

garga, bir arkadasin sunlarin hepsini toplasan, bir paypal etmiyor zerzenisini animsatti konu basligi belki ondan fosladik .P

Paypalin yaninda kim gelse FOS baba.

Adamlar çaktirmayinda, Luxemburda banka sayilir resmen.

Luxemburda banka olmak, krali gelse sikerim demek aslinda.

"

PayPal (Europe) S.à r.l. et Cie, S.C.A. is duly licenced as a Luxembourg credit institution in the sense of Article 2 of the law of 5 April 1993 on the financial sector as amended and is under the prudential supervision of the Luxembourg supervisory authority, the Commission de Surveillance du Secteur Financier, with registered office in L-1150 Luxembourg.

PayPal Inc. (which is a parent company of PayPal (Europe) S.à r.l. et Cie, S.C.A.) is located in California, USA.

"

anca gidersin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Dükkanında pos makinesi olmayanlara vermiyorlarmış. Klasik Enpara salaklığı. Çok güzel bir şey çıkarıyorlar ama saçma sapan bir nedenden dolayı berbat ediyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

yorumlarda kullananlar iyi şeyler söylemiyo

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    garga bunu yazdı
    hojucuk bunu yazdı

garga, bir arkadasin sunlarin hepsini toplasan, bir paypal etmiyor zerzenisini animsatti konu basligi belki ondan fosladik .P

Paypalin yaninda kim gelse FOS baba.

Adamlar çaktirmayinda, Luxemburda banka sayilir resmen.

Luxemburda banka olmak, krali gelse sikerim demek aslinda.

"

PayPal (Europe) S.à r.l. et Cie, S.C.A. is duly licenced as a Luxembourg credit institution in the sense of Article 2 of the law of 5 April 1993 on the financial sector as amended and is under the prudential supervision of the Luxembourg supervisory authority, the Commission de Surveillance du Secteur Financier, with registered office in L-1150 Luxembourg.

PayPal Inc. (which is a parent company of PayPal (Europe) S.à r.l. et Cie, S.C.A.) is located in California, USA.

"

The Grand Ducal Family of Luxembourg; aile icinde de paypal cashapp kullanimi oldugu farkli mevzudaki bir makalenin ara satirlarinda geciyordu.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    EnableTurk bunu yazdı

Bombaymış. Sanal pos da gelir mi ki acep?

Yakın zamanda gelmeyecekmiş, en son konuştuğumda öyle dediler :(

Bende bekliyorum.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Enpara'nın sevdiğim yanları, hesap işletim ücreti, ücretsiz EFT gibi konularda Türkiye'de bankacılıkta devrim sayılabilecek işleri gerçekleştirip diğerlerine de örnek olmasıdır. Diğer yandan diğer kan emiciler en son kendi ATM'sinden para çekilirken bile komisyon almayı tartışıyordu.

λ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Dükkanında pos makinesi olmayanlara vermiyorlarmış. Klasik Enpara salaklığı. Çok güzel bir şey çıkarıyorlar ama saçma sapan bir nedenden dolayı berbat ediyorlar.

herhangi bir bankadan pos cihazim oldugunu gorebiliyorlar mi ki?

herhangi bir bankadan pos alirim, sonra gider enpara posa basvururum oyle bir durum varsa. enpara verdikten sonra digerini iptal ederim.

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    muaythaist bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

herhangi bir bankadan pos alirim, sonra gider enpara posa basvururum oyle bir durum varsa. enpara verdikten sonra digerini iptal ederim.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek
    muaythaist bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

görebiliyorlar

bugun beni garantiden aradılar, farklı bir bankada posunuz var falan fişman dedim yooo sadece sanal pos kullanıyorum, sanal mı fiziksel mi olduğunu göremiyoruz dediler, sağolun ilgilenmiyorum dedim kapadım

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

başka bankadan olacak da bir de aktif kullanım olacak da ohoow.

ilk posu enpara şirketim'den istiyorsan enpara pos'u bir süredir diğer işlemler için aktif kullanıyor olmalısın diyor.

enpara şirketim ilk çıktığından beri, ödeme talimatları, para transferleri, maaş ödemeleri vs hepsi orda, daha ne kadar aktif kullanabilirim bilemiyorum.

bana bu sefer yamuk attı enpara..

neyse zaten enpara ne çıkarsa alırım zihniyetiyle başvurmuştum, hayat memat meselesi değildi. vatan sağolsun.

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
Toplam Hit: 3440 Toplam Mesaj: 31
bankadan güzeli enpara