folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Enpara Sanal Kart Alınacaktır. Satan Varmı?

Enpara Sanal Kart Alınacaktır. Satan Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProBilisim
    ProBilisim's avatar
    Erkek

Merhaba, Enpara sanal kartı alınacak, Azure için kullanacağım, içinde bakiye olup olmaması önemli değildir çunku ücret çekilmiyor. Kart başı 5tl  ödeyebilirim.

Enpara/Finansbank kredi kartı olanlar sanal kart açabiliyor, normal banka hesabınız varsa sanalkart açılmamaktadır.

Başka bankaların sanal kartı olmuyor çünkü azure banlıyor. Enpara lazım.

iletişim burdan, veya pm.

Not: Konuyla alakası olmayan veya satmaycaklar boş muhabbet yapmasın.

ProBilisim tarafından 07/Eyl/20 13:22 tarihinde düzenlenmiştir

Sana Herşeyi uzun uzun anlatabilirim ama senin yerine anlayamam.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

azure hesaplarini ne kadardan satiyorsun xD

az insan çok huzur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProBilisim
    ProBilisim's avatar
    Erkek

Satmıyorum. kendim kullanıyorum vds için. haftada 1-2 tane lazım oluyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

valla tanesi 999 tl bunun 150 tl si @abdullahazad a gidiyor 150 tl si @holycat  400 tl si @holyone 200 tl @underzero  94 tl si  hayır kurumları  eğer sana uyuyorsa verebilirim. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProBilisim
    ProBilisim's avatar
    Erkek

@kaptan , boş yapma istersen bilader. işimiz gücümüz var. satacak arkadaş varsa bekliyorum. bugün için 1-2 tane alabilirim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Azure'de ne kadar bakiye veriyor ki, işimizi görecekse bizde hesap açalım :) 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı

Anasayfada yazan doğruysa 1440 TL

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

Anasayfada yazan doğruysa 1440 TL

O civarlarda, ama bu krediyi 1 ayda kullanıp bitirmen gerekiyor. Sadece edu ile açılan hesaplarda verilen krediyi yıl içinde kullanabilirsin ama bu tarz deneme şeyli hesaplardan gelen kredi 1 ayda bitiyor. Daha sonra 12 ay üxret zımnırtısı var ama çok düşük konfigürasyonlar oluyor.

Sanal ve debit kartlar da olmayabiliyor. Ben ininal kartla denedim olmadı (Amazon cloud için oldu). Kendi debit kredi kartımla denedim o da olmadı fiziksel kart olmasına rağmen. Microsoft ile iletişime geçti, çalışan diyor benim kredi kartım yok o yüzden ben de alamıyorum. Bu politika ilerde değişebilir vs.

Hocam revolut var ancak Türkiye'de yaşıyorsan sanırım hesabını aktif yapamıyorsun. Onunla ilgili bir sürü kart oluşturabiliyorsun. Bir kaç ay önce bunla ilgili konu açmıştım bakabilirsin.

Kısa çözüm olarak r10 da 5 TL den başlayıp 15-20 TL ye kadar hesap başı ücretle satıyorlar. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

ben ayni kartla ve farkli mail adresleriyle azure dan 3-4 kere deneme aldim. ama kullandığım mail adresleri uzun zamandır açık adreslerdi

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    denver
    denver's avatar
    Erkek

Bende ayni kredi kartiyla birden fazla hesap aciyorum bir sorun olmuyor. Ama asil sorun su, kullanici serverin oldugu ulkenin yasalarina aykiri bir islem yaparsa cloud sirketi loglardan ve cc bilgisinden ilgili kisiyi o ulkenin mahkemesine veriyor direkt. Nahamsec oyle ban yemisti diye hatirliyorum yanlista olabilir.

Nullum magnum ingenium sine mixtura dementiae fuit
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    improper
    improper's avatar
    Erkek

5 TL için  kredi kartı bilgisini veren gerçekten çıkıyor mu? Sonuçta o karttan doğrulama yapılıyor, küçük bir miktar para çekilip iade ediliyor. Sonra herşeyde resmi onaylı muhatap kart sahibi. Bedavaya risk almak bu.

Toplam Hit: 2995 Toplam Mesaj: 31
enpara sanalkart