Epson Yazıcı Alınır Mı ??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Konulara baktm ancak güncel istediğim gibi bir yazıcı bulamadım.Kendim emlak işi için ortalama 1.000 TL gibi  bir bütçeye yazıcı düşünyorum.İstanbul'da bu işlerden anlayan (baskı merkezi var) birisi ile görüştüm L3150 - 3151 modelini önerdi.Netten araştırdım en uygun evkur'da var.Nakit alacağm ve piyasadan 80 90 lira ucuz bu site güvenilir mi ?

https://www.evkur.com.tr/epson-l3151-color-tank-printscancopyw?ref=akakce&v=1.22.8

https://www.vatanbilgisayar.com/epson-l3151-fotokopi-tarayici-murekkep-wifi-tankli-yazici-c11cg86406-.html

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

bilgisayar ve fotokopi tamiri yapan yerleri gez heryerde tanklı yazıcılar dolu tamir için bırakılmıs ve oyle atıl duran var benim tavsiyem 2. el bi tane epson L200 bulup tank ve murekkep alıp kullanman. bu yazıcıların tek sıkıntısı gunde enaz 1 adet baskı almazsan kanallar tıkanıyor. varsa bütce 1000 ₺ civarı samsung renkli lazerler var onlardan alabilirsin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Oncelikle yazici alacaksan fonksiyonlulari at çöpe

Lazer kolay dolumu olanlardan brother xeron al gec al 1kg fa toner doldur doldur kullab 😁

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

EPSON'nun işi mürekkepli yazıcı iyiler ama bütün mürekkepli yazıcıların sorunu baskı yapmassan kafası tıkanır ve epsonda çok zor açılıyor. HP'nin tanklı yazıcılarında kafa tıkansa açılma oranı daha fazla ve kafaları epson yazıcıya göre daha ucuz.

Eğer fazla baskı yapmayacaksan ve sadece siyah baskı yapacaksan lazer yazıcı al.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

@engin01288 hocam ben renkli ve gerektiği zamanlarda resim cıktısı da almam gerekiyor.O açıdan renkli ve baskı kalitesi açısından tatmin etmesi gerekiyor maaalesef.

@DJ_Alper Hocam renkli kullanmayacak olsam hiç uğraşmam ama renkli şart maalesef

@cybermole  hocam kullanıcı yorumlarına baktım genelde 15 günde 1 yazmış ama bn sürekli çıktı almam gerekebilir diye düşünüyorum(min. 3 günde 1) Sıfır düşünmede ki sebep 3 yıl garanti olayı yoksa başka bir cazibesi yok doğrusu.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kukunku
    kukunku's avatar
    Erkek

Epson l565 kullanıyorum. Yazıcıdan genel olarak memnunum. Günde 15-20 sayfa çıktı alınıyor, mürekkep tüketimi oldukça az. Yazma hızı tonerli yazıcılara göre yavaş, 3-5 sayfa için soorun değil ama 20 sayfasan fazla çıktıyı tek seferde alacaksan çok yavaş kalıyor. Bizde sürekli kullanım olduğu için tıkanma gibi bir problem yaşamadım. Eğer renkli çıktı kullanmayacaksan tonerli yazıcılar daha iyi olabilir.

Edit: Renkli şart demişsin hocam sonradan gördüm. Ozaman tanklı yazıcılar ideal.

kukunku tarafından 19/Nis/20 19:11 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

tbtden bir müridden alıyorum ben yazıcıları 

4-5 tane kullanıyoruz yeni alacaklarımız da epson 

No way out
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

@kukunku Ayn hocam renkli kulanmam gerekiyor maalesef..

@SaviorAngel Ona pm ile ulaşayim param yabancıya gitmesin o zaman

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

Lazer kolay dolumu olanlardan brother xeron al gec al 1kg fa toner doldur doldur kullab 😁

Aynen hocam 2  gün önce HP P1102 aldım catır catır

yazıcı bakım tamir yapan bir yerden sıfıra yakın acılmamış 2 adette toner hediye ettirdim mis.

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

kartuşsuz tipte olanları yok mu ? doldurma zorunluluğu olmayan. hızlı çıktı alabileceeğimiz.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek
    Aloryan bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

Aynen hocam 2  gün önce HP P1102 aldım catır catır

yazıcı bakım tamir yapan bir yerden sıfıra yakın acılmamış 2 adette toner hediye ettirdim mis.

İyi cihazdır dolumunda sorun olmayan model. Sağlam cihazdırda. Kıymetini bilin artık o cihazlar bulunmuyor.

HP'nin eski nesil 4250 - 4350 cihazları çok iyiydi. Sadece kullanımdan kaynaklı roller ve fuser yırtılırdı. Ne dolum hatası verirdi nede başka şey. Bazı yerler hala kullanıyor

Toplam Hit: 1427 Toplam Mesaj: 12
epson