folder Tahribat.com Forumları
linefolder E-Book
linefolder Erdal Sarızeybek

Erdal Sarızeybek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek

Kurt Kapanı - Tehlike Ağır ve Yakın

Ergenekon Gölgesinde İhaneti Yaşamak

Son Harekat - Kod Adı: Yahuda

Hesaplaşma

Ya Gazi Paşa Duyarsa

Şemdinli'de Sınırı Aşmak

İhanetin Kod Adı: ÇARÇELLA

Bu Kitaplardan elinde pdf  olarak olan varsa paylaşabilirmi?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Carcela haric hepsi bende var. Ihaneti Gordum tavsiye ederim.

Osman Pamukoglu'nun Unutulanlar Disinda Yeni Birsey Yok isimli kitabinida oku.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diCk
    diCk's avatar
    Erkek

kadr siyasi kitap okuyacağına kişisel gelişim yada roman ansiklobedi okusan senin için daha faydalı olucaktır.

Ki sen bilirsin ama bence siyasi kitap zaman kaybı illaki okuyacağım diyorsan ümit zileliyide takip etmeni tawsiye ederim.

Ama bana kalırsa hiç birisini okuma beynini sulandırır sadece daha çok kızgın olursun kitaplar bitene kadar her satırda küfür edersin başıan gelicekler bunlar:D

FuCk yOu System..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

diCk bunu yazdı:
    -----------------------------

kadr siyasi kitap okuyacağına kişisel gelişim yada roman ansiklobedi okusan senin için daha faydalı olucaktır.

Ki sen bilirsin ama bence siyasi kitap zaman kaybı illaki okuyacağım diyorsan ümit zileliyide takip etmeni tawsiye ederim.

Ama bana kalırsa hiç birisini okuma beynini sulandırır sadece daha çok kızgın olursun kitaplar bitene kadar her satırda küfür edersin başıan gelicekler bunlar:D

Roman düşkünüyümdür de hocam kişisel gelişim diyince saçmalık diye düşünüyorum bu tabumu yıkabilecek bir tavsiye var mı? yok kişiliğinizi tanımanın yolu yok 10 adımda ebesinin amı yok efenim yok pozitif yaşam vala bana kalısa bunlar para tuzağı. tarih ve politikakitapları bu saçmalıklardan daha faydalı.

"bea"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

diCk bunu yazdı:

siyasi kitap okumayı boş iş  olarak görmemek lazım zira dününü bilmeyen gününü yorumlayamaz

her zaman demişimdir roman okumak ahmak işi ya siyasi tarihi kitap oku ya kişisel gelişim

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diCk
    diCk's avatar
    Erkek

ExpirE bunu yazdı:

diCk bunu yazdı:

Roman düşkünüyümdür de hocam kişisel gelişim diyince saçmalık diye düşünüyorum bu tabumu yıkabilecek bir tavsiye var mı? yok kişiliğinizi tanımanın yolu yok 10 adımda ebesinin amı yok efenim yok pozitif yaşam vala bana kalısa bunlar para tuzağı. tarih ve politikakitapları bu saçmalıklardan daha faydalı.

Ben türlü ne olursa kitap okurum ama siyasi kitapları boş olarak görüyorum nedeniyse hani kitapı yazan kadar siyaseti çözdüğümden olabilir

benim için zaman kaybı olarak görüyorum onun yerine güncel makaleler okumak daha faydalı.

Kişisel gelişim çok saçma gelebilir ama gerçekten güzel bu bakış açısı yanlış hocam senin o tabunu yıkman için mümin sekmanın herşey senle başlar.

Yada yol aç yoldan çekil yada yol bul diye bir kitabı war okumani şiddetle tawsiye ederim..

Eminim ki kişisel gelişim hakkında ki düşüncen değişecektir.

Politikayı okuyacağına o kitaplardan birisini al ufkun genişlesin hayal gücün gelişsin siyasi bir konu hakkında bilmek istediğin birşey warsa pm. at sana

hangi konu hakkında istiyorsan kitapda okuyamayacağın şeyler anlatabilirim:)

FuCk yOu System..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diCk
    diCk's avatar
    Erkek

yalnizturk bunu yazdı:

diCk bunu yazdı:

siyasi kitap okumayı boş iş  olarak görmemek lazım zira dününü bilmeyen gününü yorumlayamaz

her zaman demişimdir roman okumak ahmak işi ya siyasi tarihi kitap oku ya kişisel gelişim

Siyasi kitap okumak gerçekten boş iş ama pek bir bilgin yoksa çok iyi yazarlar var onları okuyarak sadece bir yada kitapla hemen hemen bir çok şeyi örenmek mümkün ama oradaki bilgiden kişisel gelişimin daha faydalı olucağı kanısındayım.

Roman okumak ahmaklık oluyor biraz ama gerçekten şu kadar dizi izleyen insanı gördükçe roman okuyup hem okumalarını hemde

zekalarını geliştirmeleri bakımından akılda kalıcı olur roman bilmem hangi dizinin kaçıncı bölümünü kim hatırlıyor kimse ama romanda öyle değil hatırlıyorsun

bu hafızanın gelişmesine yardımcı oluyor.

Bide şu var artık eski romanlar haricinde güzel bir roman yok roman yazarı yok pek fazla iyi tarihi kitaplarda çok güzel benim acaip hoşuma gider

tarihi kitap okuyarakta siyaseti anlayabilir siyasi kitap okumaktansa tarihi okumak daha faydalı benim gözümde kitaplar arasında en son okunucak sırada velasıl siyaset:d

FuCk yOu System..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

D&R a uğrıycam gelecek hafta vakti geldi artık yeni kitapların tavsiyene uyup bakalım hocam :)

"bea"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diCk
    diCk's avatar
    Erkek

Dene bak pişman olmayacaksın hocam emin ol bide gidip d&g orjinal kitapa o kadar para verme istanbuldaysan eğer sana bir kaç yer tavsiye edebilirim

oradan alacağın bir tane orjinal kitapa benim dediğim yerden 3-4 tane kitap alırsın,hem daha çok okumuş olursun hemde daha az para vermiş olursun

seçeneklerini çoğaltırsın misal bi tane kişisel gelişim orjinal kitap alıcağına o paraya.

Bir kişisel gelişim bi roman bir tarih birde siyasi kitap alabilirsin bu şekilde daha mutlu çıkacağına eminim mekandan:)

FuCk yOu System..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

yoyok la önce gider dr den bakarım geniş yelpaze olduğundan orda ardından aklıma yazar beyoğlu yada kadıköyden alırım :D

"bea"
Toplam Hit: 5463 Toplam Mesaj: 12