folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Ergenekon İddanamesi - Tam Metni İndirin (*.Doc,*.Pdf)

Ergenekon İddanamesi - Tam Metni İndirin (*.Doc,*.Pdf)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek

dersimiz=felsefe konumuz=akıl yürütme ilkelerinden safsata

ilhan selçuk cumhuriyet gazetesi yazarı ve sahibidir.
    aynı zamanda ilhan selçuk ergenekon terör örgütü(!) üyesidir
    gazeteye ergenekon tarafından el bombası attırılmıştır.
    o halde ilhan selçuk kendi gaztesini bombalattırmıştır..

bu ne lan!.. 

nerden girelim nasıl yapalım derken sıçtıklarının belgesidir bu yazdıklarım..sıçıp sıvamaya çalısıyorlar..bu ülke de Türkü Atatürkü savunan ve karşısındakilerle savaşan insanlara yapılanlara bakın..yazıklar olsun

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

AntiOksidan bunu yazdı:
    -----------------------------
    SiyanojeN bunu yazdı:
    alın abi siyaset hakkında boş boş bilmeden yorum yapanlar indirin okuyun belki bişiler öğrenirsiniz
    Sen banlanmaya doymadın mı hoca?

ne alaka?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek

SiyanojeN bunu yazdı:
    alın abi siyaset hakkında boş boş bilmeden yorum yapanlar indirin okuyun belki bişiler öğrenirsiniz

lolsün sen yaw.Millet bu iddianameye afedersin ama açık açık g-tüyle yarıla yarıla gülüo.sen ve senini gibilerde hala okuyup öğrenin diyosunuz.bu iddianameye göre 3 kişinin biraraya gelip hükümeti eleştirmesi darbe hazırlığı sayılıo.o zaman beni de alsınlar cumhuriyet mitinglerine katılan biri olarak.Bu işin sonu cumhuriyet mitinglerini düzenleyenlerin katılanların toplanmasıyla biter biterse.O da sıkar biraz. 

NEDEN? (soru olarak)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    Benim anlamdığım şu iddianameyi bir şeye saymayan kesim yargıya saygılı olunsun diyor. Ne iş? Medya da sulandırdı iyice iddianameyi didkleyip duruyor, yasak değil mi bu? Barolar Birliği Başkanı haber türk e katılmıştı iddianame içinden satır satır okuyarak değerlendirmeye çalışıyorlardı. Adam tepki gösterdi. Bana teknik bir konu için soru soracaksanız cevaplayım, yoksa ayrılıyorum burdan bu yanlışa katılamam dedi. Bravo bize bu yanlışa alayımız katılıyoruz. Hukukçular bile mahkemede yargılanması kabul edilmiş bir soruşturma hakkında konuşmanın yanlış olduğunu düşünürken burda 13-20 arası ahkam kesebiliyor. Oh ne ala :)

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

ontedi bunu yazdı:
    SiyanojeN bunu yazdı:
    İncil'i ben okumadan sana tavsiye etsem nasıl yankı bulur?

Bu cevap yeterli siyanojen sana üstüne bi harf dahi eklemeye gerek yok

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    kuytul bunu yazdı:
    Benim anlamdığım şu iddianameyi bir şeye saymayan kesim yargıya saygılı olunsun diyor. Ne iş? Medya da sulandırdı iyice iddianameyi didkleyip duruyor, yasak değil mi bu? Barolar Birliği Başkanı haber türk e katılmıştı iddianame içinden satır satır okuyarak değerlendirmeye çalışıyorlardı. Adam tepki gösterdi. Bana teknik bir konu için soru soracaksanız cevaplayım, yoksa ayrılıyorum burdan bu yanlışa katılamam dedi. Bravo bize bu yanlışa alayımız katılıyoruz. Hukukçular bile mahkemede yargılanması kabul edilmiş bir soruşturma hakkında konuşmanın yanlış olduğunu düşünürken burda 13-20 arası ahkam kesebiliyor. Oh ne ala :)
    Forumlar  fikir bildirmek içindir,türban konusu yargıdayken nasıl senin de dahil olduğun herkes konuşuyorduysa şimdi biz de konuşabiliriz.Profilden görünen yaşının 22 olduğu buna bakılırsa millete 13-20 arası diye küçümser bir tavırla yaklaşma ne dersin,yalnızca 2 yaş büyüksün...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    kuytul bunu yazdı:
    oldu önümüze konan her şeyi sorgusuz sualsiz kabul edelim üstünde fikir yürütüp düşünmeyelim zaten başkaları bizim yerimize de bol bol düşünüyo oh ne ala :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

BAAL bunu yazdı:
    Son Peygammber Hz.Recep Tayyip Erdodoğan'nın kutsal kitabı.

süper olmuş hacı :D 

az insan çok huzur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    simdiye kadar ses getiren bütün suikastlarida bunlara yüklememisler mi birde utanmadan.. ya resmen tasfiye bunlar... inanlarada hayret ediyorum.. hepsi kagittan ibaret senaryolara inanmak bu hazmedilebilir mi...tanik diye gelen adamlarda adamdan saysak neyse.. neyse durun bakalim bi baslasin mahkeme... gerci yargiliycak mahkemenin düsük olmasida enteresan geldi bana.. neden yüksek mahkeme yargilamiyor? islerine mi gelmiyo acaba(!)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sagukn
    sagukn's avatar
    Erkek
    Ben bunu okuyacagıma Ergün Poyraz'dan Musanın çocukları adlı kitabı okurum.Ona buna seneryo yazdıracaklarına bi geçmişlerine baksınlar.

Deli sevdalarım vardır benim çünkü ben Al Bayrağımın aşığıyım
Toplam Hit: 8130 Toplam Mesaj: 40