Eric Cartman - Poker Face

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

amorphis81 bunu yazdı:
    -----------------------------

birinci sezonun sonu veya işte ikinci sezonun başı gibi bi bölümde de Türk lere terörist diolardı o bölümden beri izlemiorum.

Hoca ben hiç hatırlamıyorum, ama tam bölüm adı verirsen bidaha izlerim. 

Gelgelelim adamlar kendi peygamberleriyle dalga geçiyor, Türkleri mi ayıracaklar, onu kendi mantığı çerçevesinde izleyeceksin, bu kadar hoşgörüsüz olma.

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek

@kreyzi    bu hani çizgi film içinde tvde izledikleri bi show programı vardı terrence ve philip kanadalılar. onun için özel bi bölüm çekmişler. yanlış hatırlamıosam eger 1 nisan bölümü olabilir. o bölümde yayınlandı. baya baya saglam hakaret ediolardı terörist die die yok türklerin kafasını kopardılar faan. ki türk dedikleri adamlarda ıraklılar mı iranlılar mı neydi. belkide alt yazıyı çeviren yanlış çevirmiş olabilir.

@ampul   ben yinede olmayan bişey için türkleri yanlış tanıtmaya hakları oldugunu düşünmüyorum

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

amorphis81 bunu yazdı:

@kreyzi    bu hani çizgi film içinde tvde izledikleri bi show programı vardı terrence ve philip kanadalılar. onun için özel bi bölüm çekmişler. yanlış hatırlamıosam eger 1 nisan bölümü olabilir. o bölümde yayınlandı. baya baya saglam hakaret ediolardı terörist die die yok türklerin kafasını kopardılar faan. ki türk dedikleri adamlarda ıraklılar mı iranlılar mı neydi. belkide alt yazıyı çeviren yanlış çevirmiş olabilir.

@ampul   ben yinede olmayan bişey için türkleri yanlış tanıtmaya hakları oldugunu düşünmüyorum

çeviri hatasıdır hoca müslümanlara sallıyorlar iraklılar üstünden

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek

http://www.southpark.gen.tr/201-terrance-phillip-in-not-without-my-anus/

bu bölümdü terörist diyip kafamızı kopardıkları bölüm

ama haliyle benim ingilizcem iyi degil senin de dediğin gibi altyazıyı hazırlıyan kişinin yapmış oldugu bişeyde olabilir. o böümden sonra bırakmıştım bende. yoksa severek izliodum tekrarda başlarım yani kaldıgım yerden : )

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

amorphis81 bunu yazdı:

http://www.southpark.gen.tr/201-terrance-phillip-in-not-without-my-anus/

bu bölümdü terörist diyip kafamızı kopardıkları bölüm

ama haliyle benim ingilizcem iyi degil senin de dediğin gibi altyazıyı hazırlıyan kişinin yapmış oldugu bişeyde olabilir. o böümden sonra bırakmıştım bende. yoksa severek izliodum tekrarda başlarım yani kaldıgım yerden : )

yanlış hatırlamıyorsam saddam kanada'yı ele geçirmişti bi aletin içindeydi filan herkes tapıyordu

bizimkiler yine işi bozuyordu filan orada türklere bişi yoktu ki iraktaki teror olaylarına atıf vardı

zaten geçen diyordum tanrı ile bile dalga geçtiler bizim türklere dil uzamadılar diye bizimkilere laf etmek yemez :F

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

Hoca o bölümde saddam hüseyinin kafasını koparıyorlar, heryer ıraklı terörist dolu, kanada bayrağını indirip ırak bayrağı dikiyolar, sonra kanadalılar osurup ıraklıları öldürüyo. 

Burdan nasıl Türklere dair bişey çıkardın anlamadım. Hani kafası kopan sıradan bir ıraklı olsa , türkmen asıllı kuzey ıraklı oldunu düşündün dicemde adam saddam hüseyin...

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek

tabikide ben o bölümden kafama göre bişey çıkarmadım. alt yazıda açık açık türk deniodu işte ıraklılara. olay saten şu an için anlaşılmıştır. seçmiş oldugum alt yazıyı çeviren kişinin dallamalagı demekki olay baştan sona. yoksa bende severek izliodum ki madem öle izlemeye devam yine.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

bahsettiğiniz bölümde zaten amerikan halkının hiç bi bok bilmemesiyle böyle osuruktan şeylerle ilgilenip ırakta kimlerin yaşadığına dair en ufak bi fikri olmamasıyla dalga geçilmiştir o nedenle saddam hüseyine türk diyorlar çeviren arkadaşın bi dangalaklığı yok yani ancak türklerede bi hakaret yok bunda tamamen kendi halkıyla dalga geçmesi...

he bide isteyenler için Cartman-poker face Mp3 linki;

http://www.southpark.gen.tr/eric-cartman-poker-face-mp3/

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek

Bu Çizgi Filmin 10 Dakikasını Bile İzlemedim

Tr Altyazılımı Ndir Bi Link Verin Bana Bütün Sezonları Çekim :D

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

www.ladygagaisaman.com

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
Toplam Hit: 5261 Toplam Mesaj: 25