folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Erşan Kuneri 13 Mayıs'ta Netflix'te

Erşan Kuneri 13 Mayıs'ta Netflix'te

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Bu filmin reklam afişi ekşide konu olmuş

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

cem yılmaz çok komikti. sonra film artisti ve yönetmeni olmak istedi. saygı duydum. kabul görmedi. ama istiyorsa ısrar etmeli devam etmeliydi. olmuyor deyip vazgeçti. kendi olmaya başladı. ama biz onu değil esprilerini ve sanatını sevdik. bunu anlamadı. parası da yeter ona, bundan sonra evinde otursun hatıralarımızda kalsın.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Cem Yılmaz filmi, kendine has bir uslubu var, ben beğendim, izlenebilir.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

cem yılmaz çok komikti. sonra film artisti ve yönetmeni olmak istedi. saygı duydum. kabul görmedi. ama istiyorsa ısrar etmeli devam etmeliydi. olmuyor deyip vazgeçti. kendi olmaya başladı. ama biz onu değil esprilerini ve sanatını sevdik. bunu anlamadı. parası da yeter ona, bundan sonra evinde otursun hatıralarımızda kalsın.

Gora ve yahsi bati iyiydi be abi

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Çalışırken 10 15 dakika bakındım; dost meclislerinde yapılan şakalar, kelime esprileri falan idare eder, Canyoldaş Sabunu iyiydi :) Yalnız bu işe muazzam para harcanmış o ayrı konu lakin biraz da biz izleyiciler sebep oldu bu diziye. Yıllardır "Erşan Kuneri dizisi - filmi yap abi" diye fişekledik adamı sosyal medyada falan O da belki kerhen yaptı bu işi. Fazla bişey beklemiyorum ben. Onu bunu bırakın da 1 yılda çok yaşlanmış Erşan, mapus damı yaramamış :)) 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdemYakups
    AdemYakups's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    AdemYakups bunu yazdı

3.bölümü izledim başta kendisi herşeyde daşşak geçmiş.

Onlarca kadın var özellikle o yumurta suratlıyı karı kılığına sokmalar ne bilim romantik sahneler hakikaten hani meyillenmişler.

Tamam zaten ailecek izlenme kategorisinde değil ama netflixi açan gençlere acı bari. cemin filmleri iyice itici olmaya başladı.Aslında çok kaliteli şeyler yapabilecekken ısrarla bokunu çıkarma peşinde.

Mesela Bedia bizi görecek  mi sözünü yıllar önce kullansaydı çok daha iyi olurdu.

Başta Zafer Algöz ve Can Yılmaz olmak üzere , Cem'in çevresinde saçma sapan bir ortam oluştu. Bu ortamda mizah yeteneğini köreltti , bok gibi işler yapmaya başladı. Arkadaş arasında güldükleri salak saçma şeyleri halka sunuyor. 

Önceden o mizah halkın içinden yaptığı gözlemlerle , birebir seyirci üzerinde deneyimleyerek geliştirdiği , damıttığı şeylerdi. Şuan sikim sonik mizah. Anca kendi aralarında güler eğlenirler.

evet buna katılıyorum.

Anladığım kadarıyla parayı buldular artık kankalarla sahneden uzak kalmayalım kendimiz hem eğlenelim hem gülelim.millette arada güler işte.

reklamın kötüsü muhabbeti bir sözü vardı bunun sen içine koyda millet yoklukta seyretsin gibi birşey.

5. bölümü syrettim özellikle 2. bölümden sonra kendilerini diktirme peşindeler sanki.Adam tipe boya posa baksan aslan gibi dersin ama gay filmi çekeyim mi diyor.

Gösterisinde de kendini nasrettin hoca ile karşılaştırmıştı filmde nasretttin hoca mantığı var yanlış eksik bişi yapınca havanı alıp gidersin ya öyle bişi.

https://i.hizliresim.com/npo4v3i.PNG
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Bence cem yılmaz; kafasındaki, karakomik filmlerde yaptığı gibi, komedi türü haricindeki filmleri çekmek için fırsat arıyordu. Hayranlarından gelen "erşan kuneri filmi/dzisi yapılsın" isteğini de arkasına alarak kapağı netflix'e attı. Oradan gelen bütçeyle istediği filmleri çekti. Erşan kuneri karakterinin hikayesini de filmlerin arasındaki ara bağlantılar için kullandı. Yani dizi erşan kuneri'yi anlatıyor gibi gözüküyor ama aslında cem yılmaz kafasındaki ilginç konulu kısa filmleri çekiyor. 

Cem yılmaz para kazanıyor mu? Evet. Netflix, cem yılmaz hayranları sayesinde izleyiciye sahip olup para kazanıyor mu? evet. Cem yılmaz kafasındaki projeleri çekmek ve bu tip filmler tutuyor mu diye denemesini yaptı mı? Evet. win-win-win

---

Evet bu kısa filmleri kendi mizahıyla güzel harmanlamış. Farklı bakış açıları sunmuş. Burada mizahi ve sinema sanatı konusundaki zekası ön plana çıkıyor ama beni artık eskisi gibi güldürmüyor. Gereksiz küfürlü ve gereksiz bel altı şakalrla dolu olmuş. Daha dozunda ve yerinde kullanıp güldürdüğü bir çok yapımı var.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

İlk 4 bölümü izledim. Herkes gülmek için izlemiş sanırım. Gülmek yerine birazda eleştirel olarak bakmakta fayda var.

Şimdiye kadar yapılan belli kalıba oturtulmuş türk yapımlarının resmen içinden geçiyor.

Ayrıca Cem Yılmaz filmi yaparken sizi gülmekten işeticem demedi ki.

Bence başarılı bir iş olmuş. Bitirince kalan yorumlarımıda yaparım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yahşi Batı filminin devamı olan ve Çin'de geçecek Yahşi Doğu filmini çekecekti hatta senaryosunu yazdığını söylemişti ama senelerdir ortada bir şey yok.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdemYakups
    AdemYakups's avatar
    Erkek

erşan kuneri seyrederken site otomtatik gay ve cinsel içerikli film  önerisi yapıyor.

bazıları:

https://i.hizliresim.com/npo4v3i.PNG
Toplam Hit: 9784 Toplam Mesaj: 81
erşan kuneri cem yılmaz netflix