folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Erzurum Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Bilgisayar Programcılığı Bölümü(Sınavsız İkinci Üniversite)

Erzurum Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Bilgisayar Programcılığı Bölümü(Sınavsız İkinci Üniversite)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eagleofcondor
    eagleofcondor's avatar
    Erkek

Merhaba Değerli Arkadaşlar Bildiğiniz Üzere Erzurum Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Bilgisayar Programcılığı Bölümü Açtı, sizlere bir öneri  olarak bu yazımı yazıyorum. Kpss ve Diğer Açıktan Atamalarda Bilişim konusunda en çok Bilgisayar Programcılığı sıfatıyla alımlar yapılmaktadır. Memur olanlar benim gibi ünvan almak isteyenler yandal olarak 2.Üniversite Erzurum Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Proğramcılığını seçebilir 1 sınıftan olmak üzere 2 yıl okuyorsunuz ara sınavlar internet üzerinde finaller ise alta verdiğim illerden sınava girebiliyorsunuz.

http://ikinciuniversite.atauni.edu.tr/SinavMerkezleri.html

Harçlar Dönemlik 290 TL.

Çan Eğirisi Var.

Başvuru yapabilecekler halen okuyar  veya  mezun olmak şartı var Anadolu Üniversitesinde veya başka üniversitede

aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.

http://ikinciuniversite.atauni.edu.tr/Kapsam.html

Ön kayıtınızı yaptırmanız gerekiyor bu tarihe kadar 25 Ekim 2013

Ön kayıtınızı yaptırdıktan sonra kesin kayıt yaptırıcaksınız

Tüm bilgiler bu sitededir : http://ikinciuniversite.atauni.edu.tr/Default.html

Erzurum Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Bilgisayar Programcılığı Facebook grubumuz : https://www.facebook.com/groups/ataunibilprog/

Saygılarımı sunarım

Herkese iyi bayramlar dilerim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

Kpss ve Diğer Açıktan Atamalarda Bilişim konusunda en çok Bilgisayar Programcılığı sıfatıyla alımlar yapılmaktadır.

hangi bölümlermiş onlar ? KPSS de ? millet 90 alıp tekniker olmayı zorluyo bu bölümde!

Living Death
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eagleofcondor
    eagleofcondor's avatar
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı

Kpss ve Diğer Açıktan Atamalarda Bilişim konusunda en çok Bilgisayar Programcılığı sıfatıyla alımlar yapılmaktadır.

hangi bölümlermiş onlar ? KPSS de ? millet 90 alıp tekniker olmayı zorluyo bu bölümde!

Başkan bizim bölüm bilgi yönetimi mezunum şuan puan baz alarak bakarsan 90 alıcaksın tabi ama en çok alımlar bilgisayar programcılığı diye geçiyor bizim bölümde ortak kod ile giriyor bu dala ben bölüm bazından yazdım yoksa yüksek puan almayıp memur olmayı düşünme açıktan atamalarda işe yarar hiç değilse sürekli işkur sitesinde bilgisayar proğramcısı diyor 60 puanda şartı koyuyor 

eagleofcondor tarafından 07/Ağu/13 01:20 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

kardeş git halk eğitim merkezine bir bilgisayar işletim sertifakası al bak bil.prgo. olarak girebiliceğin kaç tane bölüme gidebiliyorsun KPSS de. :ß adamlar bölümü bellediler yeminle.

Living Death
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eagleofcondor
    eagleofcondor's avatar
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı

kardeş git halk eğitim merkezine bir bilgisayar işletim sertifakası al bak bil.prgo. olarak girebiliceğin kaç tane bölüme gidebiliyorsun KPSS de. :ß adamlar bölümü bellediler yeminle.

Senin dediğin işletmenlik işletmenler bilgisayar programcılığına başvuramıyor maalesef sadece sertifikası olan işletmenliğe başvuruyor Ama bilgisayar programcılığı mezunu hem işletmenliğe hemde programcılığa başvuruyor 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

ön kayıt yaptım müridler bitirince dgs şansımız varmı zaten benim unide bitmiş olur o bitene kadar bi mühendislik daha çakarız

birde sistemi görelim bir hile bulursam burdan giden varsa pm atsın paylaşırım 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

Bilgilendirme için teşekkürler...

Bunun DGS olanağına da bakmak lazım..

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

2 yıllık açık öğretim mezunlarıda kayıt yaptırabilrmi? fakülte diyor o yüzden soruyorum

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eagleofcondor
    eagleofcondor's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

2 yıllık açık öğretim mezunlarıda kayıt yaptırabilrmi? fakülte diyor o yüzden soruyorum

evet kayıt olabilirsiniz bende mezunum ön kaydımı yaptırdım verdiğim linkleri kontrol ediniz 

DGS İle geçiş yapılabilen bölümleri 

Öğrenciler, bu programı başarı ile tamamlayarak mezun olmaları halinde isterlerse ÖSYM tarafından yapılacak olan Dikey Geçiş Sınavına (DGS) girerek aşağıdaki lisans programlarında lisans öğrenimlerine devam edebilirler;
    a)       Bilgisayar Mühendisliği
    b)       Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri
    c)       Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri
    d)       Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
    e)       Bilgisayar-Enformatik
    f)        Bilişim Sistemleri Mühendisliği
    g)       Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri
    h)       Enformasyon Teknolojileri
    i)         Fizik
    j)        İstatistik
    k)       İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri
    l)         Kontrol Mühendisliği
    m)     Matematik ve Bilgisayar Bilimleri
    n)       Matematik-Bilgisayar
    o)       Meteoroloji Mühendisliği
    p)       Uzay Mühendisliği
    q)       Yazılım Mühendisliği
    Adaylar ayrıca; Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bünyesinde bulunan programlara Dikey Geçiş  Kapsamında  sınavsız geçiş yapabileceklerdir.
    eagleofcondor tarafından 07/Ağu/13 10:36 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eagleofcondor
    eagleofcondor's avatar
    Erkek

1. Dönemin ilk yarı yılında Tek Genel matematik var ondan başka sayısal ders yoktur.

Ders müfredatları Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Facebook Gubumuzda vardır.

https://www.facebook.com/groups/ataunibilprog/

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

teşekkürler başvurdum başka bir bölüme

Dünyayı iyiler kurtaracak.
Toplam Hit: 6094 Toplam Mesaj: 15