folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Erzurumda İkamet Eden +20 Yaş Üstü Yardımsever Mürid Aranmaktadır...

Erzurumda İkamet Eden +20 Yaş Üstü Yardımsever Mürid Aranmaktadır...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

karatahta Erzincan'da da bende şaşırdım yani hem adam avukatlık okuyo ama vardır herhalde olaydan haberi onun ya ?Adam ya müsiat değilidr ya da bunu görünce ulan bunun için neden topik açmışlar biz neciyiz diyecektir

not:Bu kafam güzelken tahribata attığım ilk mesajdır kafam güzelken bile gayet mantıklı şeyler söyleyebiliyormuşum kendimi takdir ettim ve lütfen bu editmele silinmesin mazi kutucuma atacağım,ileride baktıkça wayy be diyeceğim bir anı oalrak kaldın,istiram ediyorum efem.

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

hoş oda çok mesguldu be abi belki ondan :D solediğime pişman oldum bi garip oldum

saygılar karatahta

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

Sabah pederi arıyayım bakalım belki bişeyler çıkartırız, durakta tonla erzurumlu var. amk 50 tane erzurumlu arkadaş var hepsi göçebe kimse kalmadı o tarafta diyo.. Büyükşehire göç edenleri esefle kınıyorum.. 

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Nikoteen bunu yazdı:
    -----------------------------

karatahta Erzincan'da da bende şaşırdım yani hem adam avukatlık okuyo ama vardır herhalde olaydan haberi onun ya ?Adam ya müsiat değilidr ya da bunu görünce ulan bunun için neden topik açmışlar biz neciyiz diyecektir

not:Bu kafam güzelken tahribata attığım ilk mesajdır kafam güzelken bile gayet mantıklı şeyler söyleyebiliyormuşum kendimi takdir ettim ve lütfen bu editmele silinmesin mazi kutucuma atacağım,ileride baktıkça wayy be diyeceğim bir anı oalrak kaldın,istiram ediyorum efem.

-----------------------------

fakülte biteli çok oldu,erzincandan 1,5 ay evvel tamamen taşındım. Erzurumda Y.Lisans yapan 2 arkadaşı aradım, ama dersleri h. sonuymuş, e hafta sonuda adliye kapalı,adamlarda h. içi başka şehirde.Ters gitti herşey

Çekil,Önümden Çekil...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek

hocam erzurumda ikamet etmiyo ama orda üniversite okuyan arkadaşım var . eğer yardımı olucaksa ona söyleyebilirim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Tahribata açılmış olan dava ile ilgili bir durum sanırım,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Oha erzurumda mürid yok resmen :)

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Ben erzurumdayım 20 yaşındayım... Yardımcı olabilirim ??

Cigu bigule :(
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek

Sonunda beklenen cevap gelmiş :)

Bazı İnsanLar AnıLarıyLa AnıLıR Bazı İnsanLar AnaLarıyLa...
Toplam Hit: 3747 Toplam Mesaj: 20