Es Mi Yor , ( Klima Tavsiye )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Beyler yaz geldi gene sicaklardan evlerde yatamıyoruz Klima almayı düşünüyorum hangi modeli markayı onerırsınız ev 2+1.

Ayrıca bı Ayaklı klimalar var bazı dukkanlarda görüyorum taşınabilir onlar ne derece kullanışlı onerırmısınız.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

1 tane alıp bütün evi soğutmayı mı planlıyorsun?

bizim salon 50m2 24k btu klima gayet güzel ısıtıp soğutuyor. Genel olarak arçelik kullanıyoruz memnunuz. İş yerinde mitsubishi merkezi ısıtma/soğutma mevcut ama merkezi olmasından kaynaklımıdır nedir tam verim alamıyoruz. Bir de klima alırken btu seçiminde ucu ucuna yetişecek olanı alma bir üstünü al. Çünkü atıyorum senin odanın kapasitesi 12k btu ve sen 12k btu alırsan makine hiç stop etmez daha fazla elektrik harcar onun yerine 18k btu alırsan makine rahat soğutur stop eder ısınınca tekrar devreye girer...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeverSayNever
    NeverSayNever's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Mitsubishi... Teknolojide Hiçbir zaman orjinal japon ve alman markasından şaşmayacaksın onu bilir onu söylerim =)

Asla Asla Deme. . .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Toshiba mitsubishi daikin olabilir. Evinin projesini bilmiyorum ancak bizim antalyada 3+1 evde koriforda 24 luk klima vardi eski bisey haci hangi odayi veya odalari sogutacaksak acioduk o odanin kapisini baya is goruodu ama eski model oldugundan (96 model) ceyrani cok cekiodu. Dedigim gibi evin koridoru musaitse koridora en buyugunden bitene taktir butun evi sogut isit.

Diger bir marka dusunursende arcelik tavsiye edebilirim. Dedigim gibi o 96 model klima arcelikti simdiki odamdaki klimada arcelik

delimiyim ben?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Bugun bende ufo vantilator aldim şu buhar ufleyenlerden, bi caciga yaramaz. Alayim diye dusunen varsa hic yaklasmasin.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

Toshiba mitsubishi daikin olabilir. Evinin projesini bilmiyorum ancak bizim antalyada 3+1 evde koriforda 24 luk klima vardi eski bisey haci hangi odayi veya odalari sogutacaksak acioduk o odanin kapisini baya is goruodu ama eski model oldugundan (96 model) ceyrani cok cekiodu. Dedigim gibi evin koridoru musaitse koridora en buyugunden bitene taktir butun evi sogut isit.

Diger bir marka dusunursende arcelik tavsiye edebilirim. Dedigim gibi o 96 model klima arcelikti simdiki odamdaki klimada arcelik

banada boyle bırsey lazım tek motor 2 tane ev ıcı aletınden olabılır 3 +1 180 m2 ıcın 2 odasını sogutsa yeter yoksa her odaya klıma taktıracagm amk 

fujitsu nasıl 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek

Bizim arçelik vs nasıldır,sonuçta servis ağı daha geniş.

The Beginning and The End.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Daikin alıcaksın ömrü billah dua edeceksin

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Antalya'da evdeyiz ev eşyalı 4 odada Arçelik klima var biz ısıtma ve soğutmadan memnunuz tam modelini bilmiyorum çok fazla da elektrik yakmıyor kışın 3 odada devamlı çalışır vaziyette en fazla 400 lira elektrik ödedik..

Kendine İyi Bak ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

Bugun bende ufo vantilator aldim şu buhar ufleyenlerden, bi caciga yaramaz. Alayim diye dusunen varsa hic yaklasmasin.

dükkanda kullanmıştık ben normal pervaneden farkını göremedim ya parasına değmiyor.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Baymak tavsiye eder misiniz?

Odam 12m2 12000 btu'luk klima fazlasıyla iş görür ama marka/model seçemiyorum.

arbeit macht frei
Toplam Hit: 3306 Toplam Mesaj: 32
klima tavsiyesi