Esc..T Sitesi Açmak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Bu eskortlara güvenipte evlerine gidenlerde nasıl bir göt var anlamıyorum. Karı travesti çıkıp sizi becerirse 5 kişi, sikilmiş götün davası olmaz mı diyeceksiniz?

Birde 2 böbrek gidip, tek böbrek dönme ihtimalinida kimse ziklemiyor sanırım.

Eskiden  yahaberciler gizli çekim yapabiliyordu, e5 bir özel kanalın haber sunucusu gizli kamera ile yoldakileri çeviriyordu. Taksici durdu "kaç lira güzelim?" diye. Kadında "şu kadar ama ben aids'im" demişti. Taksici ne dese beğenirsiniz

"-Atın ölümü arpadan olsun yavrum!"

Hormonları, beyin loplarını eritmiş adamın. Ben şok, ben iptal demiştim o zaman.

Bu ESC. sitesi açanlarında sonu bok yolu kimsenin haberi yok. Sanal pezevenkliği devlet pezevenklikten geri görmüyor. Aksine ileri görüyor.

DrKill tarafından 05/Ağu/16 17:12 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    koray bunu yazdı

yalnız ne istediğini bilen elit kişiler arıyormuş bağyan :D

herif çoğu kezbandan daha güzel hocam, arar yani :D

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

tr hukiki açıdan sıkıntılı neden dersen fuhuşa aracalık ediyorsun ve türk ceza kanunda cezası belli kısacası sanal pezevenk oluyorsun. :D

He benim gibi herşeyi gizler parayı alır ilgili kişi ile gizililik sözleşmesi ve site kdolarına kadar teslim edilmesini imzalatırsan bir bok olmaz sen aracısının ve ticaretle uğraşıyorsun vergisinide veriyorsun kısacası herşey olur dipnot zamanında yaptım :) geriside sen ara bul :) yanlız bir film vardı lalelide bir azize filmi oradaki replik tam hatılamıyorum ama polislere gidip ne diyeceğiz kızı orospu sandık bakire çıktı siktik işkence ettik esrarda var polislere bizi af edinmi diyeceksiniz :D kısacası polis yakalarsa yani savcı işi büyütürse götünden kan alırlar :D riskli işler ve parası bol işlerdir.

Eminim domain engellecek aldığn gibi o yüzden riski seviyorsan paraya para demiyorsan sıkıntı değil.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=PMgDUKnxIP4

bu sahneydi galiba

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    Burcucuk bunu yazdı

Tabi herkesin fikri kendine; ama bende bu konuda kendi görüsümü apacik yazmak isterim.

Saniyorum ki siteyi acmak cok ta zor olmasa gerek yani bu konuda isler nasil yürüyor pek bi bilgim yok fakat hali hazirda bu tarz sitelerin faliyetlerini sürdürdügüne eminim. Yani o site acilir sende biraz ugrasla amacina ulasirsin bu konudada pek bi sorun cikacagini sanmiyorum.

Ama merak ettigim birkac sey var: Sitenizde yer alacak olan kadin kim ; zira böyle bir site acacak kadar kimligi resmi ismi cismi desifre edilecek kadar bir durum söz konusuysa bunuda belirtmenizde bir sakinca olamaz herhalde..

Bunun disinda siz kimsiniz bu kadina neden böyle bir site aciyorsunuz ve bu kadinin yapmak istediginiz isle ilgili gercekten haberi/ rizasi varmi?

Simdi bana sen kimsin neden bu kadar kasiyorsun veya neden karisiyorsun tarzinda sorular soracaginizida biliyorum. Fakat simdiden belirteyim kim ne düsünürse düsünsün ben bu acmaya calistiginiz siteyi ne yazikki internetin karanlik dünyasinin ve ataerkil sistemin kirli bi parcasi olarak görüyorum ve bir cok seyi sorguluyorum.

Bir kadin neden böyle birsey istesin, istese bile gercekten(!) ve kendi istegiyle(!) mi dönüyor tüm bunlar, siz bu site üzerinden kazandiginiz parayi gercekten nasil gönül rahatligi ile harcayacaksiniz?; ve bunun gibi seyleri sabaha kadar yorulmadan sikilmadan listeleyebilirim buraya. Bence senin ve arkadasinin da yaptiginiz seyi insani bir bakis acisiyla inceleyip kendinizi ve hayatinizi sorgulamalisiniz..

Eski bir üyesi degilim buranin. Ama bir kadin olarak sunu söyleyebilirim ki ; o kadin bunu hic bi sekilde istedigi icin yapmayacaktir. 

Senin ve arkadasinin yalnizca biraz düsünmesini ve ''empati'' kavraminin cinsiyet farketmeksizin öneminin farkina varmanizi istiyorum. Iyi aksamlar 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    Burcucuk bunu yazdı

Tabi herkesin fikri kendine; ama bende bu konuda kendi görüsümü apacik yazmak isterim.

Saniyorum ki siteyi acmak cok ta zor olmasa gerek yani bu konuda isler nasil yürüyor pek bi bilgim yok fakat hali hazirda bu tarz sitelerin faliyetlerini sürdürdügüne eminim. Yani o site acilir sende biraz ugrasla amacina ulasirsin bu konudada pek bi sorun cikacagini sanmiyorum.

Ama merak ettigim birkac sey var: Sitenizde yer alacak olan kadin kim ; zira böyle bir site acacak kadar kimligi resmi ismi cismi desifre edilecek kadar bir durum söz konusuysa bunuda belirtmenizde bir sakinca olamaz herhalde..

Bunun disinda siz kimsiniz bu kadina neden böyle bir site aciyorsunuz ve bu kadinin yapmak istediginiz isle ilgili gercekten haberi/ rizasi varmi?

Simdi bana sen kimsin neden bu kadar kasiyorsun veya neden karisiyorsun tarzinda sorular soracaginizida biliyorum. Fakat simdiden belirteyim kim ne düsünürse düsünsün ben bu acmaya calistiginiz siteyi ne yazikki internetin karanlik dünyasinin ve ataerkil sistemin kirli bi parcasi olarak görüyorum ve bir cok seyi sorguluyorum.

Bir kadin neden böyle birsey istesin, istese bile gercekten(!) ve kendi istegiyle(!) mi dönüyor tüm bunlar, siz bu site üzerinden kazandiginiz parayi gercekten nasil gönül rahatligi ile harcayacaksiniz?; ve bunun gibi seyleri sabaha kadar yorulmadan sikilmadan listeleyebilirim buraya. Bence senin ve arkadasinin da yaptiginiz seyi insani bir bakis acisiyla inceleyip kendinizi ve hayatinizi sorgulamalisiniz..

Eski bir üyesi degilim buranin. Ama bir kadin olarak sunu söyleyebilirim ki ; o kadin bunu hic bi sekilde istedigi icin yapmayacaktir. 

Senin ve arkadasinin yalnizca biraz düsünmesini ve ''empati'' kavraminin cinsiyet farketmeksizin öneminin farkina varmanizi istiyorum. Iyi aksamlar 

Vay arkadaş yoruma bak yaa 😀 

Adam ne sormuş sen kalkmış sosyal mesaj verme peşine girmişsin 

Bence sen kendini sorgula forumtr de miyim yoksa tahribat.com da mıyım diye 

hocam af buyur da tahribat ile forumtr ne alaka ? tahribat ın amacı ne ? bu açılan başlığın amacı ne ? adam birşey sormuş kişi de düşüncelerini beyan etmiş. herkes aynı görüşte olacak diye bir kural yok değil mi ? 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Freak bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    Burcucuk bunu yazdı

Vay arkadaş yoruma bak yaa 😀 

Adam ne sormuş sen kalkmış sosyal mesaj verme peşine girmişsin 

Bence sen kendini sorgula forumtr de miyim yoksa tahribat.com da mıyım diye 

hocam af buyur da tahribat ile forumtr ne alaka ? tahribat ın amacı ne ? bu açılan başlığın amacı ne ? adam birşey sormuş kişi de düşüncelerini beyan etmiş. herkes aynı görüşte olacak diye bir kural yok değil mi ? 

Hayır konuyla alakası yok ayrıca adam sosyal mesaj veya nasihat de istememiş amalenin dediği gibib gereksiz duyar kasmış burada 

konumuz hayat kadınlarının sosyal zorlukları mı yoksa hayat kadınına açılan bir sitenin hukuki sorumluluğu mu önce onu kavramak gerek bence 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Excel
    radres
    radres's avatar
    Erkek

ödeme konusu önemli ...

sRcN bunu yazdı
    Robinson_Crusoe bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

ücret yazma kişisle sitasini yapın telefonla bilgi alsın

mesela 

bazııı müridlerimizi ii biliri  nilay alp

ya da  www.alaratek.com

Kitap gibi kadınmış aga çevir çevir oku,

Robicim kolay gelsin aman doğru yerden tutup doğru yeri okuduğundan emin ol :D Düşman **tüne :D :D :D

hajı ... ödemeyi kesinlikle para olarak al ...

valar morghulis ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ateistim haramını düşünmüyorum  o açıdan, Etik mi derseniz bence etik kadın eskortluk yapmak istiyorsa bırakalım yapsın bizene amk. Sonuçta sevişmek insani bir ihtiyaç. Müridimizde pezevenklik yapıpta bu kızın her ilişkisinden para almıyo sonuçta kız ben bu işi yapıyprum demiştir web site istiyorum demiştim. Ben olsam kabul ederim.

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

@burcucuk hocam baba problemleri, kötü yaşanmışlıklar bunlara girersek işimiz var. herkes iyi bir hayat yaşayacak diye bi kaide yok. tek söylenebilecek şey alan razı veren razı. 

@linkinmetin
    domaini ve hostu yurtdışından aldığın sürece sıkıntı yok. yinede bi fuhuş operasyonu sırasında işin ucu sana girmesin diye tüm bunları vpnle yapmanı öneririm. malum ispler 2 yıl log tutuyor artık.

Toplam Hit: 15591 Toplam Mesaj: 58
site açmak